Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tak kaad to od nas zalezy czy wrocimy do starego trybu zycia czyli podjadania jedzenia slodyczy pizzy i roznych swinstw ktore sa bardzo kaloryczne :) ja wiez ze po skonczonej diecie napewno nie bede jadla kolacji to jest pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to kolacji nie jem od roku a nawet jak bylam w ciazyz drugim to po doswiadczeniach z pierwszej ile przytylam nawet wtedy nie jadlam kolacji tylko sporadycznie, a i tak przytylam ponad 20 . ja ma bardzo dziwny organizm a raczej pewnie kiepska przemiane materii bo nie jem duzo a szybko mi sie odklada. kiedys jak mieszkalam z kumpela ona chudziutka powiedziala ze jak by jadla tyleco ja to by umarla z glodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad a moze masz niedoczynnosc tarczycy tak jak ja:) badalas sobie hormony tarczycy? ja mam zdiagnozowana od 2003 roku i jak biore tabletki to nie przybietam a jak nie wezme to odrazu waga w gore w tempie zaskakujacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon, spalis zte kokosanki za chwile wiec napewno nie zaszkodza. Mi waga podskoczyla o 1 kg, nie wiem czy to efekt @ czy kg wracaja :-( Nie wiem co z ta praca, nasza sytuacja finansowa nie jest az tak zla i nie chce sie brac zabardzo za taki kontrakt, wolalabym raczej stabilny kontrakt na pol etatu, wtedy wiem ze mam praca, stala stawke, platne wakacje itp. Nie wiem ale chyba odmowie i poszukam czegos jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uwazasz ty wiesz lepiej ja nie jestem dobrym doradca bo nigdy nie pracowalam ani w polsce ani za granica nie wiem jak to jest rodzicow owszem mam zagranica ale nie rozmawiamy na temat ich prac bo ja sie tam nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem bardzo malo, zadnych slodyczy, makaronow, pieczywa. Same warzywa, owoce i salatki. Ale brzuch mi tak napecznial od tej @ wiec chyba to dlatego... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci sie skonczy@ to napisz czy cos przybralas bo juz mi sie odechcialo tej diety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam obiecalam ze z mala zajrze do pracy meza bede pozniej kurde ide sie poruszac przez te kokosanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon-ja nie zstosuje norweskiej tylko nadal niełączenie i liczę kcl!Ważyc sie bede ok. 15.04 ale wage zapisze po m-cu od kidy zaczełam. dzis napewno ide spalackcl na spacerku z synkiem...do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do galileo to ty musisz wybrac co dla ciebie wazniejsze byc z dzieckiem czy zarabiac ale jakcie oferta nie satysfakcjonuje a kasy nie potrzebujesz to moze poczekaj i poswiec czas dziecku bo czasu nic nie cofnie a dziecko rosnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kaad, dlatego szukam pracy tylko na pol etatu, tak 20 godz tygodniowo. Wiec glownie pracowalabym w weekendy. Nie wiem jeszcze sie zastanowie, ale chyba poszukam czegos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Postanowilam karmic Lusie jeszcze ten miesiac (potem w nocy dokarmiac tylko cycusiem :) ). Rozmowa z mezem i oczywiscie wasze argumenty mnie przekonaly :) dzieki dziewczyny. BIGbabon mam 160 wzrostu i ostatnia waga z poniedzialku to 70 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej joasia waga poczeka a nasze dzieci przeciez sa najwazniejsze jak tylko masz czym to karm i nie przejmuj sie nikim. nikt nie kaze ci sie obrzerac bo karmiac tez mozna zachowac umiar w jedzeniu i kilogramy moze nie tak szybko i znikna. a potem zrobisz bardziej drastyczna diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie staram sie cwiczyc codziennie a przynajmniej co drugi dzien aby ujedrnic to moje cialko :) Jem mniejsze ilosci i zdrowych rzeczy. Moje dziecko jest wazniejsze niz moja figura :) Mam 23 lata i wiem ze wroce do swojej figury :) To moje postanowienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia grunt to pozytywne myslenie trzymaj tak dalej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja od poniedzialku zaczynam norweska, ponownie ;-) Mam nadzieje ze wreszcie wytrwam ,oj bede potrzebowala waszego wsparcia. Ale do dietki wlacze jablka, mam nadzieje ze kolejne kg poleca w dol. Jak narzie fatalnie sie czuje, @ mnie odwiedzila, juz od rana na tabletkach przeciwbolowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze z diety odstawic jaja bo marynka dostala uczulenia :( wlasnie wrocilismy od lekarza bedzie dalej jak jest w diecie tylko nie wiem co jesc zamiast jaj? poradzcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze mala dostala uczulenia. bo tak fwajnie ci szlo. ale mozesz przejsc na kopenhaska tam jest mniej jaj lub na mayo tam jest jajecznica na sniadanie a potem tylko miesko warzywka i sorowki warzywne chudnie sie wolniej ale napewno bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dietke zaczynam znow od poniedzialku, bigbabon, bede potrzebowac Twojego wsparcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do mayo nie byla przekonana. Chodzi o to ze na sniadanie jest sama kawa, a to niezbyt zdrowe, na sniadanko powinno byc cos odzywczego, a kawa zatrzymuje wchlanianie sie witamin i zelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon widze pierwsza zalete ze nie podjelam sie diety norweskiej... moja ma 5 miesiecy, a skoro Twoja 13 uczulilo to co by bylo z Lusia. Szkoda nawet myslec :P Moze rzeczywiscie zamiast jaj jedz chudy twarozek albo jakies owoce :) Albo przejdz na inna diete gdzie nie trzeba bedzie zjadac tylu jaj :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ ojoj dzis mialam ciezko w pracy, ale czytanie juz nadrobilam....:) mysle ze chudy twarozek moze byc dobry zamiast jaj, tylko tez nie wiadomo czy nie bedzie uczulenia.... a moze poprostu jakies warzywka.... ja juz zaopatrzylam sie w jaja i od jutra norweska.... na mayo bylam 5 dni i 1kg w dol malo ale to zawsze cos...... wiec jutro startujemy:).... wam gratuluje rezultatow i prosze trzymajcie za mnie kciuki mocno mocno, bo mi duzo potrzeba zrzucic, chyba najwiecej na tym forum:( ale wierze ze nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! sluchajcie nic chyba nic nie zjem bo nie chce mi sie mam poczucie ze nic innego nie moge zjesc poza jajem na sniadanie i kurde nie wiem co robic ? mam serek chydy jogurt naturalny ale nie chce mi sie tego wiem ze powinnam zjesc jajko i co tu robic? nie pomyslala bym ze dieta tak zmieni moja psychike jezeli chodzi o posilki to chyba dobre bo nie bede moze miala efektu jojo wczoraj nie przestrzegajac diety schudlam jeszcze 500gram niezle co waze teraz 66kg bardzo jestem dumna z siebie naprawde ta dieta okielznala moj glod i zachcianki bardzo sie ciesze :) piszcie jak u was jak dietki samopoczucie kto zaczol norweska kto dopiero zacznie a kto jest juz na niej i jak dlugo:) piszcie jak chce cie porad chetnie udziele ciesze sie ze dzieki wam wytrwalam 8 dni na rygorystycznej diecie bede was waspierac mojej marysi zmniejsza sie wysypka dostala ja bardzo pozno to sie nazywa reakcja pozna alergiczna:)ma tylko lejacy katar ktory dokuczal jej podczas snu bo zatykal jej nozdrza piszcie co u wasych dzieci jak sie czyja co nowego wymyslili jak wam dokuczaja :)bede czasem do was zagladac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta kafeteria dziśpowoli chodzi...masakra!ja tez czuje sie świetnie,lekko i zwiewnie...pogoda do bani więc dziś siedzimy i męczymy się w domu! gratuluje wyników...oby wszystkie doczekay takiego szczesliwego dnia-upragnionej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! :) BIGbabon gratuluje wagi :) U nas tez niby slonce swieci ale dzis rano bylo 1,5 stopnia (brrrr) i przez dzien napewno bedzie padac wiec kolejny dzien spedzamy w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon, gratulacje!!!!!! :-) Teraz bedziesz dla mnie wzorem ;-) Ja na norweskiej od poniedzialku. Ide wlasnie na zakupy, w weekend pewnie malo mnie tu bedzie ale odezwe sie z rana w poniedzialek. Udanego weekendu wszystkim zycze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moj dzien to masakra alenie z jedzeniemtylko zmezem dzialami na nerwy i mojamysl to wpalic czekolade i bedzie lepiej ale jeszcze sie trzymam wiec moze dam rade. gratulacje bigbabon jestes wzorem godnym nasladowania byletak dalej bo u mnie dzis blisko zalamki przez caly dzien chcialamtu wejs inapisac ale jakos nie dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×