Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

chore jesteście ;p ja mam tak samo praktycznie i każdy mi mówi,że mam fajne nogi i mam chodzić w mini, zresztą ja się ich nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w udzie 53, więc mi się podoba, ale łyski to 39, więc nogi mega nieproporcjonalne a co za tym idzie - mini odpada (z resztą i tak ich nie lubię) U mnie załamka dalej, jak pare postów temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego tez sie poszłam zmierzyc i w łydce mam 39 :( a w udzie 59// myslałam ze bedzie duzo wiecej od was...bo nogi to jest moj koszmar chociaz czasem tez chodze w krótkich spodenkach...szczególnie jak sa opalone nogi to jakos to wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ja też taka zmęczona prawie godzine ćwiczyłam i czuje się rewelacyjnie :) ale i tak najlepsze jest bieganie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nienawidze łydek swoich ;/ ja tez najbardziej lubie bieganie bo najbardziej czuc zmeczenie.. a dzisiaj w ramach cwiczen pojezdziłam na rowerku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nienawidzę swoich łyd:O jak u faceta normalnie, też mam 39, właśnie zmierzyłam idąc waszym śladem, do uda to mi się nie chce rozbierać teraz ale też jest przeogromne :) mam nogi jak kulturysta i podejrzewam, że nawet jak schudnę to te paskudne łydy mi zostaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego czy łydki stają się większe od biegania to nie wiem, opinie są różne, ja biegam mimo wszystko,ciało po tym jest jędrne, sylwetka smukła itp nie będę z tego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam młodsza maniakalnie jeździlam na rolkach i podobno od tego takie mięśnie łydek się robią (taki nawiedzony sądziad zawsze do mnie przychodził i mnie przed tym przestrzegał :D "tylko nie jeździj na rolkach bo jak dorośniesz będziesz miała łydki jak u faceta" - nie posłuchałam :) ) od jazdy na rowerze też, nie wiem jak to jest z bieganiem ale bieganie raczej wysmukla, kiedyś próbowałam biegać ale to niestety nie na moje płuca palacza, jak jestem na siłowni to 5 minuty na rowerku z obciążeniem i wysiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×