Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

to tak po jednym dniu folgowania tak z automatu tyjesz??? łuu... to faktycznie cięzko ci bedzie z diety wychodzić... bo ja juz kilkakrotnie pozwalałam sobie na małe co nieco(czytaj: obzarstwo) i nie tyje nawet troszeczke...ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to,że tak jak ostatnio zjadłam mase pieczyyywa i miałam na drugi dzień pół kg więcej,ale już następnego było ok, także się nie martwię bo tamto się jeszcze nie strawiło :P i dlatego miałam więcej na wadze, bo potem już nie ma :) no ale bądź co bądź startowałam z takiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze chyba tez zarobie głodowke :P jak tu takie czary :D ale niewiem czy dam rade;/ dzieki madelaina zaraz sprawdze czy doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy cuda, ja po prostu taka niecierpliwa jestem i chce mieć efekty na już :P .. No, no napisz czy doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszło doszło dzieki :) moze sie przydac :D ok biore sie jutro za głodowke ! i prosze o niezły opiernicz jak mi sie nie uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a mnie w brzuchu burczy na sama mysl o głodowaniu przez trzy dni:P ale bede próbować:) bo w czwartek musze zrobic na kims wrazenie:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle ze sie uda tym razem :P musimy sie nawzajem motywowac :P jeszcze tylko 1 kg i ujrze 6 z przodu:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też ciężko, ale pomyślę sobie,że pomęczę się troche a potem już będzie super ciałko , już mam brzuch bardziej płaski, będzie sii. wytrwała pamiętaj by pić duuużo wody ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede bede pic :D madelanina jak wyytrzymujesz to burczenie w brzuchu i ssanie w zoładku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała .. Powiem Ci,że nie mam burczenia w brzuchu ani głodu. Fizycznego oczywiście, bo z psychicznym głodem to jest źle :P ogólnie nie skręca mnie itp :) ciągle pije wodę, mam pod ręką butelkę :P więc nawet jak cos tam zaczyna skręcać to łyk wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh boje sie ale biore sie od jutra ! wezme do szkoły butle wody ibede piła :D co tylko pomysle o jedzienu bede piła..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę :) tylko na serio duużo pij, bo ja zawaliłam na pierwszej głodówce z piciem i się chyba odwodniłam.. więc teraz piję nawet jak juz nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytam to tak i JUTRO ZACZYNAM Z WAMI ja na głodówce wytrwałam najgłuzej 2,5 dnia :D ale teraz mam szczytny cel :D zobaczyc 6 na przodzie łooo Matko nie wiem jak to dam rade ale musze :) zakupie tak wiec jutro wode sobie bo akurat mi sie skonczyła i będe piiic i pic :) tez bym chciała tak z 4 kg ale nie oszukujmy sie na takiej głodówce to tłuszczyku i cm zabardzo nie zgubimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie wszystkie zaczniemy bedzie razniej i damy rade :) bo wstyd bedzie napisac ze sie cos zjadło jak wszystkie sie trzymaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina hmm ja na tej mojej to kg zgubiłam i cm też :) mama mnie nie widziała przez czas głodówki i od razu zauważyła,że schudłam szczególnie z buzi :P i talii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam juz tak na kg nie zalezy tylko zeby chociaz na 1 rzut oka było widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super dziewczyny :) raźniej w grupie i na pewno damy radę! :) tymczasem lecę do książek buziaki i jutro nasz wielki dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wszystko przez weekend zawaliłam, w piątek poszłam na imprezkę i trochę piwa się wypiło :( wczoraj byłam w miarę grzeczna, jakieś 1100 mi wyszło ale dzisiaj to nawet nie liczę, właśnie wróciłam z kina gdzie obżerałam się popcornem i nachos :(:O jutro wszystko od nowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) fajnie brzmi grupowa głodówka :) ale jak najbardziej mi sie to podoba ...odzyskam moje uczucie lekkosci które zatraciłam przez dzisiejsze obżarstwo ... :( damy rade i wkoncu zobacze moje boskie 6 z przodu przeciez to tylko pare dni które z jedzeniem czy bez i tak będa leciały ;) Dziewczyny a co ja moge zrobic zeby wyszczuplic wewnętrzna czesc ud bo jak załoze spudnice to mi ocieraja o siebie :( bo nogi mam nawet chude w miare udo 58 cm to jeszcze nie tak zle tylko ta wewnętrzna częsc ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia Karola... ja za to mam łydki nie zabardzo.. znacie jakies cwiczenia? bo od biegania jeszcze gorsze sie robia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×