Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Lady stosowalam ta diete we wrzesniu, i uwierz ze kilogramy powrocily dopiero po swietach :D a od pazdziernika juz jadlam normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzałam sie 2 miesiace ogolnie rzecz biorac. Stosowalam diete 1000 kcal a w weekendy po 2-3 dni ta chałwowa. schudlam 8 kg i po swietach Bozego Narodzenia wrocily mi 4 a pozniej juz jadlam co popadnie i mam spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym moze tez tak na weekendy wypróbowała :P ale nie przepadam za chałwą:D biore sie za skoki zaraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co polecacie to leczo ? (pekinska pieczarki cebula i mieso wieprzowe ) mi to sie nawet takie nie kaloryczne wydaje no ale to tylko mi zresztom moge zrobic tak jak mam dylemat ze leczo na obiad a barszcz na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono dziewczyny ale sie rozpisalyscie o szok:) ja dzis zalatana bylam ale jestem zadowolona ..... skonczylo sie wystawianie ocen w szkole u mnie i liceum koncze ze srednia 4,00:) jak na swoje mozliwosci i na poziom mojego LO jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide spac :) dzisiejszy dzien jak najbardziej udany :) Lekko teraz jestem głodna ale tak jakos nie ze mam ochote na cos miłe uczucie w brzuchu :) No to dziewczynki do jutra pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) rozumiem was, ja tez balam sie ze zaprzepaszcze efekty swoich staran, ale sprobowalam i serio chudlam! teraz tez! czuje po spodniach, ale wejde na wage dopiero jutro :) dzis juz normalne jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski :) pierwszy raz od x czasu sie wyspałam normalnie cudowne uczucie:) co dzis planujecie robic i jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Madeline-gratuluję efektów-piękny wynik,trzymaj taj dalej... ja też muszę się pochwalić, że jestem juz o maly kroczek od swojego I celu;-) a co do diety chałwowej-bleee też za nią nie przepadam...ale każdy wybiera to na co ma ochotę... wytrwała-dzięki za zapro, co ty chcesz od siebie, ładnie wyglądasz, nie wiem kiedy te zdjecia robilaś, ale wcale nie wyglądasz grubo, nigdy bym ci nie dała takiej wagi jak masz w stopce...ile masz wzrostu?chyba jesteś wysoka skoro tak to się rozeszło...naprawdę ja bym ci dała mnie kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak bardzo Ci dziękuję :) 🌼 Też się cieszę choć zdaję sobie sprawę,że teraz waga może spadac poowolii.. no ale trzeba to przezyć i się nie poddawać :D a będzie dobrze :) ważne ,że spodnie mam luźne :P jeszcze troszkę i będę mogła kupować rozmiar mniejsze jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadłam pałatki z mlekiem baaardzo mało max 150 kcal 4 asy i 2 plasterki szynki tez nie wiecej niz 150 kcal :) na obiadek bedzie tzw leczko :) nie jest kaloryczne raczej wiec tak za godzinke zjem sobie go :) Garuluje wszystkim dziewczyną nowej wagi mi potrzeba jeszcze 11 kg :( do mojego I celu no ale mam nadzieje ze do lipca dam rade jak nie do początku lipca to do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990---> ja tez przylaczam sie do gratulacji:) piekny wynik, naprawde:) i wiedz ze mimo naszych sporów, ja naprawde dobrze ci zycze:):) tak wiec, oby tak dalej trzymać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieistiejaca29
firanko,jakie to liceum,gdzie się znajduje? Tak się składa,że uczę tylko w najlepszych,może nawet jestes moją uczennicą ,kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam ze ucze sie w najlepszym liceum ale napewno w najlepszym w swoim miescie:) dla zagadki jesli uczysz w najlepszym liceum to powiem cie ze moj rówiesnik pare dni temu został zwyciesca olimpiady z fizyki ogolnopolskiej i jedzie do wietnamu w wakacje chyba na miedzynarodowa....i co uczysz w moim liceum?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak sama niewiem ile dokładnie mam bo nie mam sie czym zmierzyc ale jakies 169... a zdjecia sa raczej swieze...a napewno te ostatni..:) a tak sie zastanawiałam co ty tutaj robisz...oczywiście miło nam ale ty taka chuda jestes..z kosci na osci chyba co? no u mnie dzionek dzisiaj udany jak narazie : 100 g chleba ciemnego (223 cal) krazek ryzowy *2 (60 cal) jabłko (50 cal) zupa barszcz niezabielany sama woda (60 cal) czyli jakies 393 ale chyba cos zle licze :/ bo malo jakos:D i tyle jak narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis chyba przesadziałam bo do tej pory zjadlam platki max 150 kcal 4 wasy z 2 plasterkami szynki ok 200 leczo ok 250 barszczyk czerwony niewiele i 4 uszka no nie wiem ile to mogło miec kcal ? i wzasadzie to w 1000 sie mieszcze ale jakos przejedzona sie czuje na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwał-dzięki za miłe słowa, ale każda z nas ma jakieś kompleksyi chce dążyc do swojego ideału,wiesz,ja nie chce żeby kiedyś ktoś powiedział,że jak mam dziecko to już się zaniedbałam... firanka-dzięki za zapro, no ja też nie wierzę w to co wpisałaś w stopkę,wogóle nie widać tych kg....sympatyczne z Was dziewczyny... Wrócę, bo synek się przebudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie cichutko :P mnie prawie nie bylo w domu...byłam na rowerze złapał nas deszcz i strasznie zimnoo wiec ide sobie jakiejs red goracej herbatki zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×