Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

wczesniej cwiczylam tylko 3 dni hehe :( az wstyd sie przyznac no ale trudno :D ale to tylko dlatego ze były swięta a przez swięta sobie odpusciłam diete tzn jadłam słodkie :( no i tak ale mam nadzieje ze po 2 tygodniach zobacze jakis efekt :) a od maja biore therm line II na allegro 120 tabletek juz po 35 z przysyłka wiec niedrogo a od wielu osub słyszałam ze dziaała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dla mnie a6w;/ robiłam 2 tygodnie, i przerwałam jak miałam okres bo kurcze nie dało się a poza tym to takie nudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
therm line II działa na to ze daje nam eneri mamy takie poowera no i spala tłuszczyk :) moim zdaniem działa zresztom kolezanka z klasy bierze i czuje ze spodnie sa luzniejsze i wogule ale zresztom ona to taka chudzinka. Nawet dla samej tej eneri do cwiczenia warto bo u mnie z nia kiepsciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Długo nie pisałam, ale przeczytałam wszystko :) W ogóle moje 1000kcal w zeszłym tygodniu było baaardzo oszukiwane ;) Jak zwykle w weekend to raczej było 2000kcal albo i więcej wliczając piwska ;) ale na sobotnim koncercie raczej wszystko wyskakałam a nogi bolą mnie jeszcze dziś ;) Nie idzie mi ta dieta, oj, nie idzie :( A za tydzień ruszam do Chorwacji, więc trzeba jakoś wyglądać.. :/ Cóż.. ten tydzień będzie bardzo intensywnym odchudzaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!ja weekend spędziłam aktywnie,czyli na spacerkach z synkiem...dziś zapowiada się sloneczny dzionek,wiec dzień mam już zaplanowany. No ja już zbliżam się do swojego celu I,w tej chwili ważę 65,5 kg-dla mnie ogromny sukces i mam nadzieję że dalej uda mi się osiągnąć cel II.Miłego dnia i powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) U mnie waga dzis pokzala wsumie 74 ale nie wiem czy jej wierzyc :D dzis zjadlam wsumie 5 kanapek wasy z pasztetem podlaskim jakies nieclae 25 g(57 kcal) tak wiec wychodzi niecałe 200 i bardzo ładnie bo nie głodowałam i tak mało kacl a zaraz bedzie gotowana piers z kurczaka z surówka i ryzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wazylam 74 nawet troszku mniej ale musze leciec do higieniski ale to tak za tydzien :) jest mozliwosc ze ja jakies 3 tygodnie bedzie na wadze ładne 6 jak nic :) a na obiadzik bedzie gotowana piers z kurczaka z ryzem :) i surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to twarda sztuka z ciebie:) ale ja mam taka ze juz wole ukroic sobie te ćwierc kawała niz potem rzucic sie na to i zjeść 3:D chociaz ostatnio ochota na słodkie mi mineła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po obiadku juz :) było jakies 40 g ryzu i 150 gr piersi z kurczaka pewnie ponad 300 kcal :D a o 20 ide biegac :) mam nadzieje ze nie skonczy sie to na jednym dniu najwazniejsze zeby sie wciągnac pogoda taka ladna w sam raz na biegi Dokladnie za 27 dni sa moje urodzinki i na prezencik chciała bym dostac 69 na wadze :) mysle ze to jest realne jesli naprawde wezne sie za cwiczenia :) bo co do dietki nie mam większych zastrzezen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam właśnie tak,że jak zjem kawałeczek to jem następny i następny;/ mmmmmm bo jak poczuje już ten smak w ustach to nie umiem przestać:D więc nawet się nie zbliżam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... ile tygodniowo gubicie kg?? wiem ze to jest na bierzaco opisywane ale nie chce mi sie wszystkiego czytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolka
witam. dołączam sie do diety 1000 kcal. moim zdaniem to najlepsza i najzdrowsza dieta spośród wszystkich. jedynym problemem może być na początku liczenie tych kalorii ale jak ktoś jest taką weteranka jak ja w odchudzaniu :) to problem znika. kurcze mam nadzieje że tym razem z Waszym wsparciem sie uda i nie będzie efektu jojo. najgorsza wcale nie jest dieta ale życie i jedzenia po diecie. może macie jakieś super sposoby na utrzymanie wagi? byłabym wdzięczna. pozdrawiam wszystkie walczące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....4,5...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 10..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......4........60 Chrupcia............19..........163.........53.......... .......1,5........48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleina napisz mi co
i jak jadasz ? jakies menu ,godziny posilkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę :) Dołączam się do prośby, żebyś coś o sobie powiedziała :) Ja dzisiaj jak na razie jestem z siebie baaardzo zadowolona: - 3x Wasa (1 z 2-ma plasterkami polędwicy drobiowej, 2 z serkiem) ok 114 - troszeczkę piersi z kurczaka z warzywami i odrobiną ryżu (w szklance by się na pewno zmieściło) nie wiem, ile to ma - liczę ok 200 - kostka czekolady - 22 - krążek ryżowy - 36 w planach: - płatki (te takie w małych saszetkach) z mlekiem 0,5% - 250 - kisiel w kubku - 114 razem: 736 kcal :) obiecałam sobie, że przez ten tydzień będę się trzymać :) Krzyczcie na mnie jak będę się obżerać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Marika ja chudne tak 1-1,5 kg tygodniowo wiec mysle ze jest dobrze i zdrowo :) O ja tez mam kisiel w domu goracy kubek wisniowy to dzis sobie go zjem na kolacyjke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co do gubienia tych kg tyg to ostatnio wogole nie spadaja ;/ i przez najblizszy okres nie beda...bo juz za długo jestem na diecie..na poczatku fajnie szybko wszystko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7:00 płatki fitness z mlekiem 0.0% lub 0.5 % / activia + wasa z serkiem topionym 11:00 jabłko/banan/ kilka mandarynek 15:00 różnie.. przeważnie mała pierś z kurczaka, 2,3 ogórki konserwowe 18:00 czasem nic, czasem tuńczyk w sosie własnym, jabłko..albo jakiś serek wiejski .. różnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×