Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Wpadłam na pomysł, żebyśmy spisały jak najwięcej produktów o małej ilości kcal ;) tak, powiedzmy do 50kcal, co Wy na to? z mojej strony (na 100g/ml): *owoce: - arbuz - 36 - agrest - 41 - brzoskwinia - 46 - czarna jagoda - 45 - grejpfrut - 36 - gruszka - 54 - jabłko - 46 - maliny - 29 - mandarynki - 42 - melon - 36 - morela - 47 - nektarynka - 48 - pomarańcza - 44 - porzeczki białe/czarne/czerwone - 33/35/31 - poziomki - 33 - śliwki - 45 - truskawki - 28 *warzywa: - bakłażan - 21 - boćwina - 17 - brokuły - 27 - brukselka - 37 - buraczek - 35 - cebula - 30 - cukinia - 15 - cykoria - 21 - cytryna - 36 - ćwikła - 41 - dynia - 28 - fasola szparagowa - 27 - kalafior - 22 - kalarepa - 29 - kapusta biała - 29 - kapusta kiszona - 12 - kapusta pekińska - 12 - marchew - 27 - ogórek świeży - 13 - ogórek kiszony - 11 - papryka czerwona - 28 - papryka zielona - 18 - pieczarki - 17 - pomidor - 15 - rabarbar - 9 - rzodkiewka - 14 - seler (korzeń) - 21 - szparagi - 18 - szpinak - 16 *nabiał: - kefir 2% - 51 - maślanka 0,5% - 37 *soki: - ananasowy - 48 - cytrynowy - 30 - grejpfrutowy - 40 - jabłkowy - 42 - marchwiowy - 43 - pomarańczowy - 43 - pomidorowy - 13 - wielowarzywny - 25 *zupy: - cebulowa - 44 - grzybowa - 26 - jarzynowa - 43 - kalafiorowa - 28 - kapuśniak z kapusty kiszonej ;) - 21 - krupnik - 42 - ogórkowa - 42 - pomidorowa z makaronem/ryżem - 35/37 - selerowa - 37 - szczawiowa - 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo super :) mam smaka na arbuza :P w ogóle kupiłam ten parowar z tefala :D i tam jest mnóóśtwo przepisów na różne potrawki z pary ;) i niektóre mają do 200 kcal :) a objętościowo wychodzi dużo :P jutro na obiad kalafiorek w sosie ... jakimś tam;D 198 kcal porcja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez właśnie przymierzałam sie do zakupu tej maszyny:) chociaz nie koniecznie z tefal:) a ile to cudo kosztuje?? daj znać jak sie sprawuje i czy te potrawy sa jadalne:) i walnij jakims przepisem może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item338219728_parowar_vs_4001_tefal_vitacuisine_2_lata_gwarancji.html Ja mam ten i dołączyli do niego książki z przepisami :P właśnie przęglądałam :P Np szaszłyki owocowe , po 107 kcal albo banan na parze itp hehe :P później napiszę jakieś przepisy jak ktoś będzie chciał :) bo na prawdę szybko i łatwo można zrobić jakaś smaczną i zdrową potrawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czesto na parze gotuje sobie obiadki :D i sa dobre powiem wam... a ostatnio myslałam zeby jesc zupy tylko..:D dobra uciekam na solarke odezwe sie wieczorkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nie moge doczekac jak bedzie cukinia wtedy bedzie chyba codziennie mój słynny bigos z cukini :) no i truskawki mmm no kocham sezon owocowo-warzywny mozna sie najesc 1 nisko kalorczynie 2 praktycznie za free :) Same korzysci ja w lecie zawsze to tak sama od siebie z 5 kg chudlam bo inne jedzenie wiadomo i jak goraco to sie czlowiekowi jesc nawet nie chce tylko przegryzie pomidora albo arbuza, truskawi i jest :) tak wiem z utesknienem oczekuje na czerwiec wtedy sie powinno zaczac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ! wogule kocham arbuzy a to praktycznie sama woda ...boje sie tylko ze jeszcze w tym roku nie będe gotowa wyjsc na plaze :( jak by nie bylo 64 kg zadna rewelacja :( no ale mooze w sierpniu bedzie 60 :) a co tam kurcze zresztom sie martwie zobaczymy jak bede wygladac napewno lepiej niz teraz :) .... a zresztom nawet jak bedzie to 64 to i tak wyjde na plaze bo nie poto sie teraz tak staram zeby potem siedziec w domu kiedy kolezanki beda sie opalac ...i tylko pozytywne myslenie niektóre laski wyglądaja gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie ;) Ja tam na pewno wyjdę na plażę, teraz mam jakoś 70kg, to sądzę,że na początek lipca będzie jakoś 63 kg- chciałabym no !:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. a u mnie poziom zakompleksienia jest chyba juz tak wysoki ze nawet jak bede wazyć 58 kg to i tak w bikini nie wyjde:/ ale nie jest to zwiąane wyłacznie z waga... a ja chce poznać przepis na bigos z cukini :) a wiec poprosze o napisanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle sie opisałam i sie nie dodało :( Jednym słowem mówiąc pyszny biogos z cukini to to co mamy w lodówce :) ja zawsze robie tak ze Podsmazam cebulke na minimalnej ilosci oleju potem dodaje papryke pomidory gotowana piers z kurczaka (mozna dawac inne np szynki czy kiełbasy ale piers jest chyba naj mniej kaloryczna) pare pieczarków aczkolwiek nie koniecznie :) no i cukinie pokrojoną w kostke wszystkiego tak na oko daje bo to same bedziemy widziały :) Dusi to sie pod przykryciem na małym ogniu na koniec dodajemy przecier pomidorówy i gotowe :) Jest naprawde pyszne i mozna dawac wszystko co sie chce moja mama dodaje jeszcze marchewke ale mi ona tam jakos nie smakuje ale sama dodaje jeszcze ogureczki kiszone :) To naprawde jest bardzo dobre w konsystenji wyglda ja bigos z kapusty tylko ty zamiast kapusty mamy cukinie :) pyszna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a u mnie to od zawsze był Bigos z cukini i gooo kooocham i te wszystkie szparagi kalafiory i brokuły ( jutro bedzie na obiadek) tez uwielbiam :) Dzis zjadłam Sniadanie ; wasa z pasztetem (podlaski z kurcząt) II Sniadanie 4 wasy z pasztetem i to razem po obliczeniu wyszło ( pasztetu zuzyłam 25 g ) ok 170 kcal Obiad Piers z kuraczaka z 40 g ryzu i sałatką z zielonych pomidorów ok 300 kcal Podwieczorek ; 1 wasa z pasztecikiem :D ok 40 Kolacja ; 2 malutkie pomarńcze + kisiel Słodka Chwila kubek ok 200 kcal Wychodzi 710 kcal ale napewno sie gdzies pomyliłam czy niedokładnie bylo podane wiec zaokraglam do 800 :) A o 20 bedzie biegaaaanie :) juz sie cieesze bo robie to poto by miec ładne ciałko na wakacje kiedy beeeda olbrzymie upały juz to widze Woda ...plaza...ja.I Moja Opalenizna hihi :) Mam dzis naprawde dobry chymor jestem na półmetku 10 za mną 10 przedemną nigdy nie udało mi sie osiągnąc takiego sukcesu a wage 74 to miałam chyba w 1 gimnazjum a i tak nie wiem czy na stówe :) Dzis mnie jeszcze czeja no to bieganie 1 dzien a6w wczoraj nie robiłam bo zgubiłam kartke z cwiczeniami ale juz ja mam peeling kawowy :) Jesli mi sie uda utrzymywac bieganie 3 razy w tyogdniu i raz basen to w lipcu bedzie Laska a nie Pulpecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz wypije sobie herbatkę ' na dobranoc ' hehe ktora pomaga w zasypianiu ;D bo coś ostatnio cierpie na bezsenność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czuje juz jak mnie bola miesnie a to dopiero 1 dzien a6w matko zebym ja wytrzymała chcoaiz 10 jak nie wytrzymam uwazam to za swoją porazke :) ale musze wytrzymac bo mysle o wakacjach o mnie w bikini i wtedy az sie zyc chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie wy sie podziewacie ? Ja dzis jestem narazie z sibie zadowolona sniadanie jogurt ok 150 kcal II Sniadanie 4 wasy z pasztecikiem ok 135 kcal Obiad gotowana piers z kurczaka 100 g z borkułami i jeden placuszek ziemniaczany malutki ok 100 kcak miał wiec na obiad wychodzi niecałe 300 kcal :) Potem zjem jakoms pomarancze i 2 wasy i tyle :) no i bieganie oczywiscie i 2 dzien a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niejestem zadwolona ;/ mam taki napad na jedzenie dzis...ze szok niewiem co sie zemna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwaął sie załamuj sie :) ja miałam taki przez weekned :) No moje brokuły duzo tez nie miały :) tylko ten placuszek mnie dobił ale trudno :) Dzis znów bieganie to spale go ... no i 2 dzien a6w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie...ale to chyba przez ta pogode... poszkacze dzisiaj jak bede miała czas... :D bo na bieganie za deszczowo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie niestety tez sie rozlała ale ja tak strasznie chce isc biegac :) teraz poskacze sobie z 20 minut na skakance bo mam ochote sie ruszac :) i zrobie a6w to zrobie nawet odrazu co by mi potem ochota nie mineła :) podiweczorek była pomarancze Na jutro zrobione juz jedzonko nowy rodzaj wazyw na patelnie teraz sa jakies z ziemnaiakami i cukinia szparaga kkurydza 100 g ma 49 kcal i do tego gotowana piers z kurczaka :) bedzie malo kalorycznie i pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wsciekla na siebie bo w szkole mieslismy zajecia prkatyczne z deserów i zjadłam 5 łyzeczek tiramisu i ok 100 bitej smitany pewnie wszystko z 700 kcal miało albo wiecej ale tak obliczylam na obiad naszczescie zjadlam warzywa i piers z kurczaka to jakies 150 ale dzis tylko jakis owoc albo marchewka i tyle ! kurcze no musze sie wziąsc w garsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 100 łyżek ;p no tak to brzmiało :) no to tym bardziej cię podziwiam,że potrafisz wytrzymać na diecie i to jeszcze taki kierunek,same pyszności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×