Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Gość fit26
Lady_Marika - nie wiem czy dodawalem, jestem 26-letnim, 85-kilogramowym. wysokim, wysportowanym facetem - stąd te 3000kcal ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wspominałes:) ale rozumiem przecież:) a tak z innej strony to pewnie fajne ciacho z Ciebie , hehe:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Marika - skad mozesz wiedziec..? a moze z twarzy przypominam leppera, albo giertycha..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przynajmniej od szyi w dół jestes ciacho:P a tak btw: lepper i giertych całkiem ładni panowie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
;););) lepper moza i mial troche rozbrajającego uroku, ale giertych to juz w ogole z pyska gbur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mowisz....a ta mocno zarysowana linia szczeki i te charakterystyczne podnoszenie jednej brwi do góry- to jednak dodawalo mu charakteru;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
mi przypominal bardziej lokaja rodziny Adamsow... ale fakt, wyglądał wymownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
no zgadzloby sie, giertych, lepper i fit26 to "niezle ciacha"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
dobra dobra ;p pozartowalismy sobie troche, a teraz ja wracam do pracy... ;) pewnie zajrze dzis jeszcze kilka razy w topic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit mam pytanko :D co sadzis o kislu ? zjadłam dzisiaj go troche do kolacji...i na dzisiaj koniec tylko woda woda woda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
kisiel to same weglowodany. lepszy niz princessa, ale raczje wysokoindexowy. z jedzony z kompletnym posilkiem w nieweilkiej ilsoci ujdze w tlumie. jak juz jesz takie rzeczy to chociaz nie slodz cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam duuzo tego dzisiaj i jeszcze posłodzony :/ ehh nie nbede juz go jesc wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaa
mogę się do was przyłaczyc hmm?? tez mam pare kilo do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że możesz, wszyscy są tu mile widziani:D Ale napisz coś wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobra dzis poświętowałam swoje urodzinki :D dzien wyjety z diety a jutro lece na jabuszkach zeby odzyskac zatracona lekkosc i do lipca koniec ze słodyczami nie mam czasu na nie bo musze schudnac jeszcze 10 kg I dam rade Dziś sobie obiecalem ze 17 rok mojego zycia bedzie wyjatkowy to ze bede wyjątkowo wygladac bylo zawarte w obietnicy :) A teraz zmykam bo straszna burza nadchodzi ide sie kompac i spac :) Na dzis koniec swietowania...jutro zaczynam odnowa bieganie i cwiczenia na wewnetrzna partie ud :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dger
aa kupiłam dziś parowar! teraz to będe mogła sobie łatwo przyrzadzac wszystko, naprawde polecam! jutro na obiadek łosoś badz sola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie głodówke dzisiaj :D ewentualnie jak bede bardzo głodna zjem z dwa jabłka :D lece do szkoły :) 3majcie sie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dzis byc na jabłkach ale nie mialam jabłek w domu :D wiec jem w miare normalnie dzis zjadlam narazie rosół z makaronem ok 200 kcal potem zjem sobie leczo takie z kapusty i piersi z kurczaka innych wazyw to bedzie miec tez ok 200 i jakas mala kolacyjka teraz musze przycisnac te kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam nowy sprzet zamiast rowerka tylko nie wiem dokonca jak ten sprzecik sie nazywa :D jezdzi sie jak na rowerku cos w tym stylu tylko ze to jest ztojace i ma takie cos jeszcze na ręce ze chodza na przemian strasznie fajny :) pojezdziłam 30 minut i zmachana jestem na maxa :) tylko jak to sie moze nazywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie miałam jabłek dlatego miałam zrobi głodówke..ale rano zjadłam sniadanie 3 kromki ciemnego chleba i juz tylko woda...mam nadzieje ze sie na nic nie skusze :) a niewiem co z bieganiem bo pada ;/ jeaaa dziewczyny zaliczyłam chemie musze sie pochwalic :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) nawet niewiecie jaka jestem szczesliwa :D chyba nic nie zjem za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znacie jakies mało kaloryczne i mało weglowodanowe \"posiłki\" np na obiado kolacje? bo staram sie nie jesc chleba... a dzisiaj udło sie bez obiadu nawet a niewiem co zjesc teraz bo glodna jestem... ide pobiegac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×