Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

tak jak postanowiłam od dzisiaj biore sie SOLIDNIE ! i nie bede sie oszukiwać... jak narazie zjadłam jedna mała kromke ciemnego chleba :) i zaraz zrobie sobie czerwoną herbatke.. no i juz połowe domu posprzatałam wiec troche cal spadło :P a biegac zaczynam jak tylko sie bede lepiej czuła bo chora jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie nie było, a to dlatego że ostatnio spędzam aktywnie czas, na zpacerkach z synkiem...dziś niestety mały gorączkuje,ząbki się pchają, a maleństwo cierpi...co do wagi:spacery mi tylko pomagają,bo nie mam czasu nagrzeszyć...dzis moja waga wskazuje 65 kg więc biorę się za cel II!!!!Zobaczymy czy się utrzyma...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Marika Człowiek nie wielbłąd czasami pić musi :D Ja dzis bylam w pracy :) torche wpdło do kieszonkowego a zjadłam rano płatki z mlekiem ok 150 kcal gogurt truskawkowy i jabłko 200 kcal obiad to co wczoraj bigos z cukini ok 200 kcal Tak więc trzymam sie ładnie ;) Ostatnio tez często spaceruje z 14 miesięcznym kuzynem i mnie nie ma całymi dniami :) A wieczorem pujde biegac jak dam rade bo te 8 godzin w pracy na stojaco mnie wykonczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 gratuluje :) jak ty to robisz? :D ja juz od miesiac nie moge spać ponizej 72 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi waga stoi jakos juz od miesiaa i nie chce zejsc ponizej 72;/ co tu tak cicho dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliiiiwaaazOlivyyyyy
wytrwała jestes na straconej pozycji prawie 6 miesiecy sie odchudzasz i tylko -10 kg spowolnilas sobie przemiane materii i chocbys teraz sr,ała w gacie to nie schudniesz nie mowie tego po zlosci wez jedz duzo białka! bardzo duzo, on przyspi9esza przemiane materii zacznij jesc wiecej potem znow obniz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ta opinia odnośnie odchudzania wytrwałej nie jest od życzliwej osoby...wytrwała,może popełniasz jakieś błędy,sprawdź a najlepiej zapisuj przez tydz. co zjadasz i od razu znajdziesz negatywy odchudzania...Moze organizm się broni...ja przez bardzo długi czas nie mogłam zejść poniżej 70 (przed ciążą) a teraz nie wiem jakim cudem i po ciąży udaje mi się zejść do tej wagi, ale napewno mniej jem i dużo pije wody, a nawet nie mam czasu na jedzenie,ciągłe obowiązki związane z dzieckiem nie pozwalaja zawsze zjeść 3 posiłki...nie jem kolacji,nie słodzę,ale czasami skusze sie na coś słodkiego.. Powodzenie i nie poddawaj się,może wypróbuj inną dietę :-)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OliiiiwaaazOlivyyyyy co ty wiesz o odchudzaniu.. faktycznie waga mi nie spada ale czytałam ze im dłuzej sie jest na diecie tym gorzej... a ja jem cały czas mało i licze cal... ale nie poddam sie .. i nawet głupie komentarze nie pomoga tutaj kogos zniechecic mnie ;| co z tego ze 10 kg tylko dobre i to wazne ze widac w wygladzie dla mnie waga nie jest najwazniejsza po ubraniach widze ze schudłam..pomału ale bez efektu jojo.. przez wakacje bd duzo ruchu wiec schudne kolejne 10 kg zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie przez to że cały czas
jesz mało waga stanęła. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała musisz byc silna poczekaj waga zacznie ci leciec potem jak szalona :) oraganizm sie przyzwyczaja A ja dzis pozwolilam sobie na 5 cukierków i pare precelków ale za to prawie 5 godzin spacerowałam wszystkiego nie spaliłam ale i tak w ciaągu dnia zjadlam jakies 800 tak wiec o bardzo duzo nie przekroczyłam jutro i poniedziałek sciśle się trzymam bo we wtorek wazenie a po długi weekendzie jak wruce do szkoły i sie waze musi byc 72 i wierze ze bedzie jest bardzo ciepło cąły czas chodze na spacery nie ma mnie w domu nie mam czasu jesc :) taka pogoda mi sprzyja....po maturach bedzie 72 i mocno w to wierze mimo wpadek Jutro ide biegac bo dzis nogi mi do tyłka wlazły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu_karolina jestem silna tak to juz bym sie dawno poddała ! i wierze ze kiedys waga ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewne ze ruszy ważne ze widac zmiany na ciele :) i zmieniłas nawyki żywienia ;) Ja dziś mam rocznice 2 miesiące na diecie 1000 kcal :) nie zawsze było to tysią kalori często jadam mniej a czasami duzo więcej ale i tak chudne zmieniłam się nie tylko z wyglądu ale tez swoje nawyki :) i ztego jestem tez zadowolona ale tak naj najbardziej to cieszą mnie te zrzucone kg czyli 10 :) a moze nawet 11 nie wiem ale wiem ze do 7 maja bede wazyc 72 kg czyli 2 kg do zrzucenia realne przy codziennym bieganiu mojej diecie i fakcie ze cały czas jestem w ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko gratulacje :) Mi do osiągniecia mego celu czyli 59 kg , zostało 9 kg.. dam radę! 9 kg za mną, 9 kg przede mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przez 2 miesiace ! I wcale to nie jest duzo bo racjonalnie to 1 kg tygodniowo ale na początku leciało po 1,5 :) Ja też jestem na półmetku 10 za mna 10 przedemną Juz po obiadku Sałatka z pekinska ogrukiem i pomidorem ryz 30 g podlędwiczki z kurczaka czy cos takiego duszone 100g one maja tylko 100 kcal tak wiec na obiad niecałe 300 bedzie A i rosuł z makaronem pewnie kolo 200 ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, wszystko pięknie tylko dlaczego Ty takie byki walisz??:P rosół... ogórek.. :) a tak w ogółe to dzień dobry wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu_karolina jak ty to zrobiłas ze przez 2 mies tyle schudłas? ja przez 5 mies 10 kg schudłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups! rzeczywiście błędy takie ze az sie czerwna zrobiłam :D jestem dysortografikiem ale kazdy kretyn wie jak sie pisze rosół czy ogórek ! Przepraszam Nie wiem co robiłam myśle ze to zalerzy od organizmu.Dziś była porazkabyli goscie pełno jedzenia i tak siedząc przy stole zjadłam 5 wafelków takich orzechowych zwykłych ii uwaga 2 kanapki białego chleba fuuuuu jestem zła jak nie wiem co ! Dziewczyny coraz częsciej myśle nad zrobieniem sobie takiej oczyszczającej 3 dniowej głodówki tzn 3 dni wprowadzenia 3 dni glodowania i 3 dni wychodzenia ? Co o tym myślicie ? Kurcze chciała bym juz zejsc ponizej tej 7 a to dopiero za ho ho czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja wpadłam się pożegnać, bo na tydzień jadę do Chorwacji :D życzcie mi NIE trzymania się diety :) ;) Wrócę do Was w poniedziałek i zabieram się ostro, ale tym razem na prawdę ostro :) Pozdrawiam i życzę miłego długiego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apocalypsis ale ci doobrze :) ja przez sobote i niedziele przegiełam ale teraz ostro biore sie za siebie jutro ide znów biegac do lipca juz tak nie daleko a to 10 kg ciągle jest i jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję dobrej diety. Ale takiej, żeby nie było ciężko z niej korzystać. Przez 10 godzin siedze w pracy:( Pomóżcie. 5 posiłków dziennie, ale jakich? Waże 60 kg, przy wzroście 165. Kiedyś ważyłam 53, 54. Jak mam wrócić do mojej wagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×