Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwaaaa

Wstydzę się go tam dotknąć...

Polecane posty

Gość ty wstydliwa ladacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
14:37 to głupi i nieśmieszny podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ymm
dokladnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temeta dosyć stary choć współczesny... jestem z mężczyzna 7 miesiecy jezeli to jest wazne napisze ze mam już ukończone 18 lat:)...Długoo się powstrzymywałąm by powolić mu się dotknąc z racji iz jest moim pierwszym i tego rodzaju ekscesy były mi obce:)...nasze emocje (te większe) opierają sie na dzień dzisiejszy na przytulaniu mnie, czułosci dla mnie, a nawet na dotyku miejsc intymnych u Mnie oczywiscie w ubranku(ciągle u MNie)...zauważyłam ze kiedys na poczatku zaczynałam go całowac chciałam sie wykazać, a on przyjmował inicjatywe i starał sie jak najbardziej mógł całujac moja szyje usta, nawet wtedy gdy nie byliśmy az tak blisko by mogł mnie dpotykac intymniej...po pewnym czasi przyzwycził mnie ze nie musze go dotykac,bo jemu przyjemnosc sprawia jgdy on dotyka mnie...chce mu sprawic jakos przyjamnosc.. ale on mi nie daje...moje zmagania koncza sie na masazach brzuszka i pleckach pozniej to ja jestem punktem programu..PYTAM WIEC O CO CHODZI??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nich to
Caly czas musi prac slipki, bo kleja sie i sa biale. Brak komfortu i przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
Ja kiedys mialam podobny problem,ale juz od dawna jest ok.to fakt ze u niektorych facetow penis bardzo smierdzi,dlatego najlepiej jest gdy zrobisz mu dobrze po prysznicu,tak jest lepiej i higienicznie.Ale coza kretyn ze cie uderzyl,idiota jeden.rzeczywiscie ponizenie jak cholera jezeli spuscil ci sie na twrz,ja mojemu facetowi powiedzialam to juz na samym poczatku zeby tego nieprubowal robic,ani na twarz ani do buzi bo wtedy go chyba opluje.Zreszta on mnie szanuje i wiem ze tego by niezrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuuuuuuusiuuu
Ja mam taki sam problem jak Ty Wstydliwaaa Tez nie umiem sie przelamac . od razu w oczach mam obraz prostytuek zabawiajacych sie ze swoimi klientami ... nie wiem dlaczego tak sie dzieje . boje sie tego ze to jest ponizajace . druga sprawa smaku penisa . boje sie ze bede miala odruchy wymiotne i w ogole :( nie wiem co mam juz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
ojej to coto za brudas z niego jest,fuuujjj,wspolczuje ci ze musialas sie tak meczyc z takim smrodem,okropnosc!!!smierdziel jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
faj czemu tak owazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
oczywiscie ze tak dlatego trzeba dbac o higiene a tym bardziej gdy sie z kims jest,ja mieszkam z moim facetem i codzien wieczorkiem bierzemy prysznic zadne z nas nienarzeka bo niema naco,jestesmy czysci i pachniemy a nie tak jak ten smierdziel,no jak mozna byc taka swinia i dziewczynie podac do ust penisa wiedzac ze niejest sie umytym,on napewno wiedzial ze niepachnie zbyt ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba4646464464
dziewczyny,to ja chyba jestem z was najlepsze(w cudzyslowiu oczywiscie....:( ) mam30lat i nigdy nie zrobilam facetowi laski....:( Tez mam jakos chora blokade,i mysle ze to dla kobiety PONIZAJACE -tak jak napisala jakas dziewczyna wyzej...:( Od niedana jestem w nowym zwiazku,i obawiam sie ze facet bedzie tego ode mnie oczekiwal(poprzedni facet nie wymagal tego ode mnie...) . Nie wiem czy sie przelamie......i do tego mam bardzi male usta!!!nie potrafie szeroko otworzyc buzi ...:(:(:(MASAKRA>>>>powiecie,taka stara a takie problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsxedc
Zadnego tykania galy przez bieliznę, to droga donikąd. Centralnie bierzesz pałe w dłoń, plujesz na nią i sssiesz, aż usta wypełnią się spermą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
faj welkie dzieki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
do rybki46464646,wziecie do ust niejest takie ponizajace jak spuszczenie sie na twarz czy do ust,masakra!!ja niepozwalam nato mojemu facetowi,raz tak zrobil ze spuscil mi sie do ust a po wszystkim powiedzial ze on niewiedzial z takim usmiechem na twrzy cwaniaczek jeden:)ja juz dobrze wiem ze to bylo celowe,tym czy on mi sie spuscil oplulam go ale nie na twarz tylko na brzuch swintuch jeden,a ten cwaniaczek nademna co sie wypowiedzial to jakis hammm!!!!moze niech sam spruboje wziasc pale do pyska swinia jeden,jacy niektorzy to hamidla,brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
tak to robia kurewki w burdeli a nie kobieta swojemu facetow,widac ze gowno wiesz na temat zycia seksualnego dziecko drogie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia psychiki, tez miałam opory długo ale będąc dłuzej z partnerem te opory malały, rozmawiałam z nim o tych obawach i blokadach i on to rozumiał i czekał cierpliwie. Tez uwazałam to za ponizające a teraz juz tak nie jest, teraz uwazam to za przyjemność, bo sprawiam tym jemu przyjemność. Jestesmy sobie bliscy i nie czuję sie poniżana ani trochę. Trzeba się otworzyć na partnera i zaufać w pełni - to jedyna droga do rozkoszy jaka płynie z seksu ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opory to rzecz normalna, ja tez często rozmawiałam, może nie miałam takich widocznych blokad, bo nie uważałam tego za żadne poniżenie, a nawet jeśli to przed ukochanym facetem mogę się troszkę poniżyć. Poniżające by było dla mnie robić to byle komu i byle gdzie, albo jakby sie nie mył ze 3 dni. Ale prawda jest taka że jak facet tego odpowiednio nie rozegra, zmusza do czegoś to jeszcze tym bardziej odstrasza od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba4646464464
no ale kobiety,czy wam to faktycznie sprawia przyjemnosc...??? czy robicie to dlatego zeby jemu bylo dobrze...??? Wydaje mi sie ,ze gdybym juz sie na to zdecydowala to tylko dlatego ,zeby moj facet byl usatysfakcjonowany....Mysle,ze ja z tego nic bym nie miala....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o fizyczną przyjemność która wynika z pocierania to nie nie sprawia mi to przyjemności. Ale jeśli chodzi o podniecenie z tym związane, to jak mój mężczyzna rozkosznie wzdycha, jak mnie głaszcze po głowie to mnie to podnieca. Ryba nie myśl o tym tak interesownie, oczywiście że poza przyjemnością twojego faceta nic z tego nie będziesz miała, ale chyba w tym wszystkim chodzi o dawanie sobie przyjemności a nie tylko o jej czerpanie. Zresztą nie rób nic na silę facet nie ma wymagać od ciebie tego tylko dobrze by było żeby cię zachęcił w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
Rybko4646464646 mi bardzo zalezy natym zeby mojemu facetowi bylo przyjemnie zreszta tak jak mi on sprawia przyjemnosc,nierobie tego czego niechcem on tez mnie do niczego niezmusza,choc czasem namawia mnie zebym dala mu w tylek ale ja niechcem i on nienalega,kiedys to bym nawet faceta tam niedotknela,bylam tak wstydliwa ze ledwo mozna bylo mnie przekonac do seksu o ile wogule mu sie to udalo,a teraz rozmawiamy o seksie i lubimu otym rozmawiac to bardzo wazne,istnieja zwiazki bez udanego seksu ale wiekszosc procent tych zwiazkow konczy sie na zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa21
Hmm.... ja również mam taką blokade... miałam faceta z którym sie kochaliśmy, ale tak naprawde nigdy go tam nie dotknęłam... nawet nie spojrzałam. nie wiem czego ja sie balam ale jakos po prostu nie ogłam... dzisiaj tego żałuje ale mam nadzieje ze to kiedys nadrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz taki problem... mam 20 lat, nie jestem dziewica (kochalam sie z bylym ale nie uprawialismy nigdy peetingu - dotykalam go ale nie tak intensywnie jak w pettingu sie powinno - ze tak to ujme) i moze dlatego teraz mam jakals blokade bo doswiadczenia brak.., teraz jestem z facetem 1,5 mies i na ostatnim spotkaniu uprawialismy necking; on chcial dojsc do pettingu - ale ja do tego nie dopuscilam poniewaz wiedzialam ze ja bede sie bac zaspokoic jego... a niechce aby to wygladalo tak ze on bedzie dawal mi przyjemnosc a ja jemu nie :( i to nie jest blokada typu ze mam jakies wizje ze to ponizajace itp czy cos w tym stylu, tylko po prostu niewiem jak to robic i boje sie ze moj dotyk bedzie nieodpowiedni, ze nie dam mu przyjemnosci...ze bedzie nie zadowolnony... ma ktos jakies rady na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie tym jak będziesz robiła tak że go będzie drażniło to mu zacznie wymiękać wówczas zmienisz stymulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś trzena zacząć najtrudniejszy ten 1szy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On20
Uwierz, ze kazdy dotyk w miejsce intymne mezczyzny sprawi mu przyjemnosc, i nie boj sie, ze bedzie go to bolec, bedzie nie przyjemne. Poprostu dotknij go pare razy w miejsce intymne np przez majtki, jezeli poczujesz, ze penis twardnieje to znaczy, ze podoba mu sie to, wtedy reka w majtki i wykonuj powolne ruchu - gora dol. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×