Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KARMAPEMA

LINEA - NOWOŚĆ - czy ktos probował ???

Polecane posty

Co powinnam zjesc na sniadanie?Zaraz po nim przewaznie cwicze.Do sniadanka polykam 2 tabl.Therm Line 2 i daje czadu z godzine.Nie wiem czy ten Therma Line faktycznie dziala,ale pisales cos wyzej o thermogenikach,a z tego co sie orientuje to wlasnie thermogenik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mowisz nie potrafie wyliczyc dokladnie swojego zapotrzebowania kalorycznego.Nie wiem jakie jest i o ile powinnam je zmniejszyc zeby chudnac:(A zarazem nie leciec z miesni iglodzac sie,a potem wygladac jak obwisla stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
serwatokwe bialko jest lzej strawne. moim zdaniem lepiej sie nadaje jako bialko potreningowe niz soja. jest tez smaczniejsze. ja jako facet - raczej nie objadam się soją, wole serwtkowe bialka, natomiast kobietą czesto pleca sie sojowe bialka. moim zdaniem ma mto srednie uzasadnienie, ale wymyslili to dietetycy o wiekszym prestiżu swiatowym niż moj, wiec nie bede sie upierac :) dobrze z cwiczysz, wypadlo mi to z glowy. pytalas sie mnie na poprzedniej stronie o cwiczenia. niestety nie zajmuje sie treningiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jak obliczyc sobie zapotrzebowanie kaloryczne?Z nieba mi spadles fit26!!!Duzo przegladalam stron forum o dietach.Same bezsensy.Glodzenie sie itp.Koszmar poprostu i w koncu jakies swiatelko w tunelu:)z gory przepraszam zalozycielke topiku,ze temat poszedl w inna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
to co powinnas jesc i ile powinnas jesc - powinno byc dostosowane do Twoich indywiualnych potrzeb. glodowki spowalniaja przemiane materii - i sa zlym rozwiazaniem w odchudzaniu. jesli interesuje Cie profesjonalna porada polecam udac sie po pomoc o specjalisty. nie zebnym reklamowal swoja osobę, ale j rowniez sie tym zajmuję, wiec jak cos -zapraszam na konsultacje. co do therm line - jest to termogeniki, aczkolwiek wiedz, ze dawkowanie tych srodkow sie stopniowo zwieksza, jesli nie ma prblemow z ukl nerwowym (nie ma pobudzenia mocnego, rozdraznienia itp...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle dziewczyny,ze fit mowi z sensem.Naprawde warto sie stosowac do jego rad.Wolicie miec jedrne wysportowane cialo czy wygladac jak chore anorekty?Odpowiedzcie sobie na to pytanie.To nie znaczy,ze nie mozecie brac sobie tej Linei,ale tak jak napisal fit26 jest za slaba by zdzialac cuda.Jedyne co moze zdzialac to pomoc naszej psychice!!!Ja tez ja bralam dwa tygodnie.Do tego cwiczylam i 1000kcal.wiecie co schudlam 2,5kg---wiec zadna rewelacja i bez Linei bym to osiagnela ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mam takie uczucie po Therm Line jak po 4 kawach.Cwiczy mi sie super bo mam wszechogarniajacy power,ale szczerze to drugiej dawki 2 tabletek juz nie wzielam bo boje sie,ze nie zasne:(czy ma w takim razie sens branie tego leku? Gdzie przyjmujesz?Bo ja jestem z trojmiasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
jesli jest dla Ciebie za mocny - to zmniejsz dawkę. ja przyjmuje on-line, czyli w calejh polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K. jak wyglada to przyjmowanie on-line?ile kosztuje itp.(o ile mozesz o tym pisac)jak nie to przepraszam za glupie pytanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znac bardzo prosze.Musze juz spadac bo obowiazki wzywaja.Dzieki za wszystko jeszcze raz:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
wyslalem meila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera20
Ja jestem technikiem zywienia o specjalizacji dietetyk. Pamietajce, kazda dieta i kazdy suplement na akzdego z nas dziala inne. satu wypowiedzi, ze jedna pani czula sie zle, miala duze biegunki a druga natomias schudla czy czuje sie swietnie. Niestosujcie internetowych diet. Choc majac 20 lat jestem na ukladaniu 4 diety dla kogos. jezeli bardzo zalezy wam na ladnym wygladzie to udajcie sie do dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera20
szejk? przecierz to jakies chemiczne, to białko a białko stosuje sie w niedowadze i oczywiscie w przytyciu na amsie meisniowej. Białko pełowartosciowe tzn zwierzece ejst zrodlem bardzo przysfajalnego bialka. Organizm nie przyjmnie wiecej niz 50g bialka/ kg naleznej masy ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tylko na chwilę
odnośnie tego co pisał fit26. Chodzi mi o Therm line. Brałam i u mnie - zero reakcji. Natomiast teraz biorę Lineę - i mam zdecydowanie mniejszy apetyt ogólnie, a do słodyczy to już wcale mnie nie ciągnie. Więc jak dla mnie Linea jest lepsza od TL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniak
hejka wszystkim! mam pytanko - czy któraś z Was jest już po dostawieniu tego preparatu? bo na innym forum czytałam sporo wypowiedzi, w których kobietki żaliły się, że jak odstawiły Linee, to miały spory efekt jo jo. wiecie coś na ten temat? bo ja aktualnie biorę TL II, waga spadła mi o ok. 2 kg przez jakieś 3 tyg., ale teraz to chyba już tylko stoi w miejscu. staram się ograniczać posiłki, szczególnie słodycze, chociaż z tym jest ciężko, bo straszny łasuch ze mnie ;) a na ćwiczenia niestety nie mam zbytnio czasu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
wera20 - Co do gotowych internetowych - diet, czy tez gotowych diet z kolorowych gazet - zgadzam się. Jestem rowniez przeciwnikiem jadlospisow z szuflady dla "everymena". Dieta powinna byc dostoswana do potrzeb konkretnej osoby (do jej zapotrzebowania kalorycznego, rodzaju aktywnosci, wieku, typu budowy ciała, wagi celu itp), ale z drugiej strony przeciez konkretny jadlospis tworzy sie wg pewnego schematu ktorego zasadnosc ma naukowe, tak teoretyczne, jak i doswiadczalne uzasadnie. W wypdku diet redukcyjnych bedzie to obnizanie kalorycznosc, eliminowanie pokarmow o wysokim indeksie glikemicznym, stawianie na niskoprzetworzone produkty. Są to zalecenia ktore stosuje sie praktycznie w kazdym przypadku. Zgadzam sie jednak - ze zdecydowanie lepiej jest to robic pod okiem osoby wykwalifikowanej. Nie robmy jednak z ludzi inwalidow umyslowych i nie tworzmy mornopolu - mozna sie odchudzac z głową bez pmocy dietetyka, podobnie jak mozna w tym celu uzywac suplementow. Co do suplementów - mowimy o termogenikach. Termogeniki, jak zapewne wiesz cieszą sie dosc dużą skutecznoscią na tle innych preparatow wspomagających odchudzanie. Wystarczy zerknąc na "pubmed" by zobaczyc, ze ich pozytywny wplyw jest szeroko udokumentowany licznymi wynikami badan i naukowymi publikacjami. Nie jest raczej tak, ze na jednego dzialają na drugiego nie, tylko z duzą dozą pewnosci mozna stweirdzic - ze dzialaja na kazdego, w mniejszum lub w wiekszym stopniu. Nalezy pamietac, ze podstawą jest dieta i bez niej - nawet z całym arsenalem srodkow wspomagajacych - nic nie osiagniemy. Problem z termogenikami zaczyna sie wtedy gdy srodki te są naduzywane. Ale - jak mawial Paracelsus: "wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę", wiec termogeniki nie są zadnym wyjatkiem. Omawiany tutaj produkt - therm line - jest srodkiem wyjątkowo subtelnym. Na tel innych preparatow charakteryzuje sie niekontrowersyjnym skladem, wysoką lagodnoscią dzialania. Musze przyznac ze jestem wyjątkowo zaskoczony Twoją wypowiedzią na temat białka. Po pierwsze - jesli moge sobie pozwolic, to polecam zapoznac sie z mechanizmami produkcji bialek. Nie mowie tutaj o hydrolizatach bialkowych, tylko o ich koncetratach i izolatach. Procesy takie jam miltrofiltracja, ultrafiltracja, przeplyw krzyzowy itp - nie powoduja ze bialka staja sie "chemiczne". Zrodla bialek przechodzą pewne procesy, ktore pomagajka usunąc z nich wodę, laktozę i inne cukry, tluszcz itp. BIalko w postaci odzywki nie powinno stanowic podstawowego zrodla bialka w diecie, natomiast jest dodatkiem ktory diete z powodzeniam moze w bialko uzupelnic. Wlasciwie to Twoja druga wypowiedz jest w duzej mierze nieprawdziwa. Jak wyzej wspomnialem bialko w postaci odzywki nie jest sztucznym wytworem, chyba ze uwazasz, ze sztucznym wytworem jest budyń, jogurt naturalny (ma w skladzie mleko w proszku i bialka mleka - czyli odzywke bialkową, juz nie wspominając o kotletach sojowych ktore robi sie z koncetratu bialka sojowegi, czy mlekach zastepczych dla niemowląt ktorych skladniki mają niemal identyczne pochodzenie jak odzywki bialkowe) Absolutną abstrakcją jest teza: "Organizm nie przyjmnie wiecej niz 50g bialka/ kg naleznej masy ciała". Powiedz tak szczerze - czy wyobrazasz sobie dostarczenie takiej ilosci z diety? Czy masz swiadomosc, ze dla 80 kilogramowego faceta jest to w przeliczeniu na jedzenie okolo 500 jajek albo ponad 100 litrow mleka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
ja tak tylko na chwilę - specyfika dzialania obu wymienionych suplementow jest zupelnie inna. Thermline jest termogenikiem - zwieksza zuzycie energii na potrzeby energetyczne organizmu. Linea to w sumie produkt ktory ma niby dzialac wielokierunkowo, ale faktycznie jest wątpliwym srodkiem.Jesli odnotowalas u siebie dzialanie redukujace apetyt - to zapewne jest to zasklucga chromu, mozna mniemac ze do tej pory mialas jego niedobory skoro reakcja byla zauwazalna, wlasnie owe niedobory mogly posrednio wplywac na napady glodu, zwlaszcza na slodycze, natomiast eliminacja tychze niedoborow - mogla problem wyeliminowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
reniak - termin "efekt jojo" to pewnego rodzaju naduzycie. jesli bierzesz jaos srodek ktory zwieksza zuzycie energi, to musisz wziac pod uwage, ze dzialanie to wyste[uje tylko pod czas stosowania srodka. Jak przestaniesz brac - dzialanie ustaje i koniec. Spalasz troche wiecej jak bierzesz, jak przestajesz brac - spalasz tyle co normalnie. Z reszta i tak podstawa jest dieta, zawsze jak schudniesz na dzieki jakiejs diecei - to wiadomym jest, ze jak powrocisz do starych nawykow zywieniowych - waga wroci do poprzedniej. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniak
myślałam, że dla wszystkich odchudzających się oczywiste jest to, że jak sie po diecie powraca do poprzednich nawyków żywieniowych, to efekt jo jo jest murowany, więc nie pisałam o tym, bo i dla mnie to było oczywiste, więc w tej materii nie musiałeś mnie uświadamiać, no ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tylko na chwilę
fit26 - owszem, może i masz rację. Ale dla mnie liczy się fakt, że Linea mi pomaga, natomiast Therm Line, takc zachwalany przez Ciebie (ciekawe czemu) - nie podziałał. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tylko na chwilę
dlatego np. dziwi mnie fakt, że piszesz o 'wątpliwym" działaniu Linei, bo dla mnie to właśnie działanie Therm Line jest raczej wątpliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniak
a i tak wszelkie zachwalania takich produktów można sobie, za przeproszeniem, wsadzić w..., bo każdy organizm jest inny i każdy organizm, na każde lekarstwo, tabletki itp. reaguje inaczej. jednym TL pomoże, a innym nie, za to pomaga im Linea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
reniak - wyjasniłem Ci pewną kwestię, byc moze jestem niekomunikatywny, wiec napisze w sposob bardziej przystepny: nie ma czegos takiego jak efekt jojo po suplemencie. efekt jojo uzalezniony jest o diety. sam termin dorobil sie nowej potocznej definicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
I jeszcze jedno reniak - nie jest prawdą, ze kazdy organizm jest inny i na kazdego dziala co innego, gdyz gdyby tak bylo, na jenych ibuprom dzialalby przecibólowo, na inych przeciwwymiotnie, a na innych wczesnoporonnie. relatywizowanie nie wchodzi w grę. Therm Line - jak juz wspomnialem jest srodkiem delikatnym, subtelnym, wrecz slabym w porownaniu z innymi dostepnymi na rynku. Nigdy go nie zachwalałem jako super produktu, ale patrzac na sklad - musze przyznac, ze jest on lepszy niz linei. Osobiscie stosuje rozne termoganiki dosc czesto, siegam jednak po mocniejsze preparaty zza wielkiej wody. Na temat therm line zabralem kilka razy glos w tej dyskusji, gdyz jego nazwa sie kilkukrotnie przewinęła. Sam natomiast nie jestem przesadnym zwolennikiem tego srodka, gdyz uwazam, ze są lepsze, niestety - drozsze preparaty na rynku. przykladowo scorch firmy MAN kosztuje powyzej 100zl, dyma burn - 89 - 100zl, a preparaty typu AMP firmy ergoline - kosztuja ponad 150zl. Są to produkty z nawyzszej półki, ale adresowane raczej dla ludzi doswiadczonych, z odpowiednią wiedzą i podejsciem. Są to srodki mocne, ale zdecydowanie nie dla przypadkowych osob. prosze nie sugerowac jakis powiazan pomiedzy mną a w/w produktem, czy tez firmą go rozprowadzającą, gdyz jest to bezzasadne. Nie ja zacząlem temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
jesli bardziej pomaga komus linea -proszę bracv lineę. dla mnie to tez pewne statystyczne doswiadczenie: wypowiedzi dwóch pań, ktore zachwalają srodek do ktorego ja mam sceptyczne podejscie. skladowo linea przy thherm line wyglada słabiej, ale jesli w praktyce sie sprawdza - na zdrowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Od Lineii nabawilam sie owrzodzen na zoladku, powaznie :-( jestem na diecie i lekach podobno jest dosc aktywna i mi \"żarła\" słuzowke zoladka:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki.
"podobno jest dosc aktywna i mi "żarła" słuzowke zoladka" mozesz napisac cos wiecej? czy lekarze cos mowili na jej temat? jestem swiezo po wyleczeniu sluzowki i nie chcialabym jednoczesnie brac lekow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×