Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KARMAPEMA

LINEA - NOWOŚĆ - czy ktos probował ???

Polecane posty

witam zaczelam brac lineę od wczoraj i zalozylam TOPIk , mam nadzieje ze ktos sie do mnie przyłaczy wiec zapraszam wchodzcie na Temat: ODCHUDZANIE Z LINEĄ , kto zaczyna ze mną? zapraszam ja wierze ze po tym schudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki.
" witam zaczelam brac lineę od wczoraj i zalozylam TOPIk , mam nadzieje ze ktos sie do mnie przyłaczy wiec zapraszam wchodzcie na Temat: ODCHUDZANIE Z LINEĄ , kto zaczyna ze mną? zapraszam ja wierze ze po tym schudne" ze schudniesz po topicu ? ;-) a ja wierze, ze schudne po cwiczeniach, kazdy wierzy w co chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocieoczy
Jeśli nie wierzysz kolejnej dziewczynie , tylko ciągle piszesz o ćwiczeniach i wątpisz w działanie Linei, to co robisz na tym forum?? Powinnaś być na forum ćWICZENIA - a nie LINEA. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki.
"Jeśli nie wierzysz kolejnej dziewczynie , tylko ciągle piszesz o ćwiczeniach i wątpisz w działanie Linei, to co robisz na tym forum?? siedze :-) "Powinnaś być na forum ćWICZENIA - a nie LINEA. Pozdrawiam " Mialam wrazenie, ze forum sluzy do wymieniania opinii. A mnie juz szlag trafia jasny, kiedy widze wypowiedz pt. 'wierze,ze po tym schudne'. tak, ja tez wierzylam kiedys, ze gdzies sa tabletki-cud, ktore poprawia moj wyglad.. ale dobra, obiecuje, ze juz nie bede. bede sobie cwiczyc w samotnosci ;-) linee tez jem. ale mam dziwne wrazenie, ze ona z kolei je mnie od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocieoczy
Ja też kiedyś nie wierzyłam w żadne herbatki, tabletki i diety cud...Kupiłam Linee i pomyślałam że to kolejny kich i mi nie pomorze...Jestem w szoku niesamowitym, gdyż okazało się, że na mnie te tabletki działają.. Musi coś w tym być i dlatego wierze, że schudnę , bo wiedze po sobie już 5 dzień zażywania Linei, że nie mam apetytu,,,,a to oznacza, że skoro nie jem to wiadomo, że zrzucę pare kilo, i to mnie ogromnie już cieszy. Tak jak pisałam wcześniej nie na każdego działa,jednemu pomoże drugiemu nie. Ja spróbowałam i widze efekt. A też byłam nie dowiarkiem i nie wierzyłam w takie cuda. A jednak, to dopiero 5 dni a ja prawie nic nie jem, gdyż nie mam na jedzenie ochoty. Tabletka całkowicie hamuje apetyt. Kiedyś brałam inne tabletki i faktycznie były do du...a tu jest działanie, z którego ja się ogromnie ciesze...Czekam na dalszy efekt. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKIJULKA
KOCIE OCZY-NAPISZ ZA JAKIŚ CZAS ILE UDAŁO CI SIĘ ZRZUCIĆ KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki.
kocie oczy, no to fajnie :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 3 dzien na tabletkach a dzisiaj zjadlam tylko jajko na twardo na sniadanie i dopiero teraz zupe kapusciana gdzy z stosuje do tego diete kapusciana:) dziewczyny te opinie negatywne tez mnie denerwuja ale nie przejmujcie sie nimi widocznie ta osoba co to pisze ma problem sama ze soba a wyzywa sie na innych, glowa do gory i dzialamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko sie jeszcze zastanawiam czy ktoras sie orientuje co by bylo gdyby brac zamiast 3 to 4 tabletki ?????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocieoczy
Ja też jem tylko śniadanie i lekki obiad, w między czasie dużo pije, no i 3 tabletki Linei i to wszystko. Zero przekąsek, zero słodyczy, na nic mnie nie ciągnie. Mało tego nawet cola, czy inne słodkie napoje mi nie smakują , a już nie mówiąc bym skosztowała coś słodkiego !! Po lekkim obiadku i tabletce czuje się tak syta i brzuch mam jak balon. Justa21 ty lepiej nie kombinuj by brać 4 tabl. lepiej dostosuj się do 3 wg ulotki na opakowaniu. Nie ma co od razu tak przeginać. Ja tylko się boje, żeby nam ta Linea faktycznie nie zeżarła żołądka lub byśmy się nie nabawiły anemii. Napiszę później tak po ok 3 tyg czy waga się zmniejszyła, bo póki co na razie biorę tabl. 5 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dziś. Zaczynam od jutra. Ważę jakies 61 kg - jutro rano sie zważę dokładnie. Chciałabym zrzucić z 5 - 7 kilosów. Lubię ćwiczyć, ruszać się, ale niestety lubię też jeść. Chciałabym, aby Linea ograniczyła mój apetyt i pomogła spalić tłuszcz. Zobaczymy ..... Trochę mnie przeraziły posty na temat destrukcji żołądka, ale doszłam do wniosku, ze nie można generalizować, bo przecież niektórzy dostaja wysypki od truskawek, a wcale mnie to nie powstrzymuje od ich jedzenia :-) Myślałam kiedyś o Meridi, wydębiłam nawet receptę od lekarki, ale ostatecznie nie kupiłam - stwierdziłam, ze to dla większych grubasków. Szukałam tego topiku \\\"Odchudzanie z Lineą\\\" Justy, ale nie mogłam znaleźć. FIT - i ja jestem pod duzym wrażeniem Twojej wiedzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikijulka
Ja też zaczynam od jutra i mam takie same oczekiwania od Linei co sunflower122. Nie liczę na wiele ale może uda mi się.MAM ZA SOBĄ DWIE CIĄŻE,RUSZAM SIĘ SPORO JAK TO PRZY DZIECIACH ALE KOCHAM SŁODYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikijulka, a z jakiej wagi startujesz i ile chcesz zrzucic? Daj znac, jak Ci idzie i czy cos czujesz po pierwszych tabletkach - a raczje "nie czujesz" - głodu, oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikijulka
waże jakieś 77kg,mam 33lata.Myślę że Linea nastawi mnie psychicznie do walki z kg,bo brak mi motywacji.Nie znaczy to że się nie ograniczam ale waga stoi w miejscu mimo że ciuszki troszkę jakby lużniejsze.Wziełam właśnie 1 tabl.,za parę dni napiszę co i jak.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_28
Ludzie!!!!!! Ta LINEA jest do dupy:-( Biorę ją już tydzień, regularnie 3 razy dziennie i żreć się po tym chce bardziej niż dotychczas... konia z kopytami bym zeżarła po tych tabletkach!!!!! Ciągle burczy w brzuchu i skręca mnie z głodu!!!!!! Rezygnuję z tego badziewia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem drugi dzień na Linei i jest OK. Moze nie poskromiła radykalnie mojego apetytu, ale głodna nie chodzę, a przez te 2 dni moja dieta była bardzo zdrowa - głównie owocowo - warzywna + płatki owsiane, ryż. Moze to działa bardziej podświadomie niż farmakologicznie - ale dobrze, ze chociaż tak :-) Zobaczymy jak dalej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr, napisałam posta i mi zjadło. No to jeszcze raz. Ja biorę drugi dzień i jest OK - głodna nie chodzę. A przez te dwa dni odżywiałam sie bardzo zdrowo i skromnie. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr, napisałam posta i mi zjadło. No to jeszcze raz. Ja biorę drugi dzień i jest OK - głodna nie chodzę. A przez te dwa dni odżywiałam sie bardzo zdrowo i skromnie. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr, napisałam posta i mi zjadło. No to jeszcze raz. Ja biorę drugi dzień i jest OK - głodna nie chodzę. A przez te dwa dni odżywiałam sie bardzo zdrowo i skromnie. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocieoczy
Zażywam Linee już cały tydzień i widzę małą poprawę, to dopiero tydzień praktycznie bez jedzenia, i mogę się Wam pochwalić, że dziś mam luźne spodnie, myślę, że ok 3 cm jest luzu. Narazie się nie ważyłam, gdyż chcę to zrobić po miesiącu. Wiem jedno i polecam innym, że jest efekt. Tak jak wcześniej wspomniałam jednemu pomoże - drugiemu nie. Mnie pomaga, nie czuje się głodna, mało jem, i oby tak dalej. Boję się tylko, by się nie nabawić anemii czy problemów z żołądkiem. Zobaczymy co będzie dalej. Dziewczyny życzę oby i Wam się udało schudnąć z Lineą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sya
a co z efektem jojo jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocieoczy
Na ulotce pisze, że nie ma efektu Jo-jo. Jeśli już osiągnę swój sukces to będę powoli rzucać Linee, jeśli teraz biorę 3 tabl na dzień, to będę stopniowo zmniejszać dawkę. Do 1 tabl na dzień. A i tak żołądek się przyzwyczaja do małego jedzenia, więc nie wydaje mi się by później chciało sie jeść i jeść do upadłego. Tak ja to widzę. Może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikijulka
Zgadzam się z Tobą.Po prostu jak odstawimy Lineę trzeba się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kg mniej po tygodniu, tylko 1 :( ale nic dobre i to zobaczymy co dalej bedzie, a jak tam u was dziewczyny ???? nie odwiedzacie mnie u mnie to ja bede was odwiedzaxc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocieoczy
Ja też już tydzień czasu biorę Lineę i widzę luzik na spodniach i co najlepsze zmieściłam się w upragnione króciutkie spodenki z tamtego roku, w udach luzik, sądzę , że jakieś 2kg, może zeszło :)Najgorsze to, że się nie zważyłam przed ...jedynie pamiętam wymiary, biust 90cm, biodra 100cm, pas 72cm, teraz mam o 3cm mniej w pasie i biodrach :)Dla mnie choćby narazie te 2kg mniej to już sukces, a w ciągu 3 tyg czy 4tg, myślę że uda się i więcej, muszę tak do 55kg przy moim wzroście 168. Dziewczyny głowa do góry i dużo silnej woli i wiary w siebie Wam życzę. Pozdrówki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocieoczy
Jestem sobie teraz w pracy, piję herbatkę zieloną i właśnie przed chwilą dostałam od odchodzącego pracownika super pyszne ciacho - serniczek :) ale niestety...niech sobie tu leży i niech on patrzy na mnie, bo ja go nie zjem :)Nie mam na niego apetytu, i nie tknę się go. wolę sobie później wypić jogurcik, z wielkim trudem. Czy Wam też "obrzydło " coś słodkiego? Mnie nawet nie smakuje herbata z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkaoliwka
Pomocy mam 14 lat czy moge brać Line\'e ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkaoliwka
Pomocy mam 14 lat czy moge brać Line'e ??? Mam nadzieje ze mi pomożecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes za mloda na branie suplementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czeka mnie teraz gastroskopia - NIGDY NIE JEDZCIE JEJ NA GLODNY ZOLADEK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×