Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia bonia

CZY DOCENIACIE SWOJA SEKSUALNOŚć PO UODZENIU DZIECKA ???

Polecane posty

Kiedyś ważyłam 53-55 kg przy wzroście 174 cm. Przed ciążą jakieś pół roku przytyłam do 60 kg. W czasie ciąży przytyłam 20 kg. Dla mnie to był dramat kiedy zobaczyłam dokładnie swoje ciało kilka dni po porodzie. Rozstępy, cellulit, brzuch zwisający worek itp. Ale wzięłam się za siebie. o porodzie zeszło mi tylko 5 kg. Czyli ważyłam 75:( Zaczęłam cwiczyc, codziennie po pół godziny, głodówka, dieta kopenhaska itp Schudłam tylko do 73 kg:( Teraz, pół roku po porodzie, nie jem słodyczy, trochę cwiczę, spacery, no i schudłam przez krótki okres parę kilo i ważę 68 kg. Teraz gdy patrzę na siebie w lustrze jestem zadowolona, że w końcu waga mi ruszyła. Moje ciało nie wygląda tak, jak kiedyś i wątpię aby kiedykolwiek tak wyglądało, ale zaczynam się czuc seksownie w końcu. Kiedyś zawsze byłam szczupła, nie doceniałam tego, co mam, jak wyglądam, a teraz w końcu zaczynam to doceniac, z tego się cieszyc, jestem bardziej świadoma siebie, swojego ciała. Ciesze się, że wracam do formy, Jednak to prawda, że dopiero po ok pół roku cos się rusza. Nic na siłe. Wszystko spokojnie. Wreszcie mogę poczuc się kobieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam niestety podobnie jak ty, ale z tego co piszesz to musze jeszcze poczekac z 3-4 mce :) na razie jestem w rozmiazre XXL i nie czuje sie zupelnie kobieco :(::( mam wrazenie ze jestem wielorybem albo hipopotamem :/ moze zczasem schudne a moze po prostu sie przyzwyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, ja tez tak miałam, właśnie dopiero teraz, jak Ty doceniam co znaczy byc szczupła i ma swiadomosc swojej kobiecosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, czuję się bardziej kobieco, niż kiedykolwiek przedtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że to czujemy się seksowne siedzi w naszej psychice oraz w otoczeniu...niestety. Chcemy być piękne nie tylko dla siebie ale również dla zazdrości koleżanek :P Ja czuje się dobrze w swojej skórze bo siebie AKCPETUJE!!! nawet jak miałam rozmiar w czasie ciązy XXL. Wystarczy ładnie się ubrać,pomalować,zadbać o skóre,uśmiechnąc się i już świat jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie nie, w moim przypadku nie wystarczyło....dzień przed porodem robiłam jeszcze sobie paznokcie na nogach, malowałam wzorki, także dbałam o siebie całą ciążę, ale niestety przytyłam podobnie jak autorka 18 kg i czułam się jak wieloryb, dopiero teraz czuję się kobieco, atrakcyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrócilam do wagi sprzed ciązy(52kg) w ciągu 5 miesięcy. Po czym znowu przytyłam 2 kilogramy bo przestałam karmić piersią.Zaraz po porodzie miałam lekką depresję spowodowaną własnie moim wygladem.Teraz waze 54 i czuję się z tym bardzo żle mam okropny brzuch nie nosze obcisłych bluzek.Wcale nie czuję się seksowna nie mam ochoty pokazywać sie nago mojemu mężowi.Wstydzę kochać się gdy jest jasno.No to zazdroszcze tym kobietom ,które potrafią sie sobie podobać po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem cos o tymmmm
ja do tej pory czuje sie jak wieloryb,w ogole niekobieca, jeszcze maz mi pieprzy ze zle wygladam, ale nie moge schudnac, zebym wiedziqala ze tak bedzie, nie rodzilabym dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać ze w ciąży przytyłam 18 kilogramów i wtedy czułam się bardziej seksowna niż teraz a to przez ciągłe zapewnienia mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaha ty sie nie martw
nie martw sie, ja czulam sie beznadziejna, tez nie nosilam rzeczy jakie bym chciala, ale dieta i cwieczenia czynia cuda i po jakims czasie jak o siebie zadbasz bedziesz wygladala jak wczesniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze młodziutka i chciałabym ciągle wyglądać dobrze.Karmiłam dziecko 13msc i niestety moje piersi nie wyglądają tak jak przed ciążą i zmalały na dodatek.Urosły mi natomiast uda ;).Na codzień dbam o siebie standardowo a gdy gdzieś wychodzimy to nie powiem wtedy czasem sie sobie podobam podmaluję sie, mąz mnie uczesze bo jest fryzjerem.Tylko w końcu wieczorem muszę zdjąć ubrania i zmyć makijaż.A o ćwiczeniach racze nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po porodzie zaraz nie wygladam jak mis :-D czulam sie okropnie, jedynie co dosyc szybko wrocilo do normy to moj brzuch, b szybko sie wchlonal, ale biodra i uda pozostawaly wiele do zyczenia w sumie dojscie do wagi sprzed ciazy zajelo mi ponad rok (a do zrzucenia mialam az 22 kg ) mysle ze majac silna wole i duze checi da sie doporwadzic do ladnego , zadowalajacego stanu po porodzie mam kolezanki ktore po porodzie wygladaly niebo lepiej niz przed ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggyf
kashiiula - a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
ja tak:) przed ciaza bylam za chuda a teraz jestem w sam raz, martwi mnie tylko moj brzuch ale od tygodnia robie brzuszki i ma nadzieje ze mi zejdzie do czerwca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×