Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna_112

5 TYDZIEN CIĄŻY - DOLEGLIWOŚCI I OBJAWY

Polecane posty

Cali87 trzeba być dobrej myśli...ja też z tych pesymistek i cały czas myślę, że coś jest nie tak, również mam mdłości wiecznie mi niedobrze, jestem senna i brzuch mnie boli ale tłumaczę sobie,że to wszystko normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cali87
Dziekuje Migotko za slowa otuchy :) Mam zamiar jutro sie zgłosic do ginekologa Wiec zobacze co mi powie :) Jak cos to bedziemy sie nawzajem pocieszac!:) Pozdrawiam kobietki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a mnie nic nie jest. Czuję się cudownie! jak nigdy w życiu! żadnego napięcia, zmęczenia, poddenerowania, bolą mnie co prawda piersi i zauważyłam, że mam wysypkę na cytrusy, ale to wszystko.... i już się zaczynam martwić, że coś może być ze mną nie tak.... powinnam chyba zasypiać na stojąco, nie? dziś 5 tydzień i 3 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczek 1929
okres spóznia mi sie juz14 dni robiłam test i negatywny. A mam takie objawy senność zmeczenie nic niechce mi sie robić rano nie mam apetytu czasami boli mnie lekko brzuch. jesli jednak jestem w ciązy to podejzewam ze taz jakoś tak około 5 tydz. co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMOe
Witam W zasadzie pewności do tego czy jestem w ciąży nie posiadam, mam jednak sporo dolegliwości, które mnie niepokoją. Zrobiłam dwa testy, na jednym linia to raczej taki cień linii, na drugim linii brak. Do felernej sytuacji doszło 5 tygodni temu. Po dwóch dniach dostałam okres, kolejny w ten wtorek. Ten ostatni był jednak dość skąpy, w zasadzie 2 dni krwawienia. Dolegliwości typu senność, brak apetytu utrzymują mi się juz od jakiś 3 tygodni. Dwa tygodnie temu miałam tez przez kilka dni podwyższoną temp. ciała. Na dzień przed ostatnim okresem odczuwałam kłucia w podbrzuszu (nigdy wcześniej tak nie miałam), teraz jednak okres juz się skończył a te kłucia są coraz częstsze. Główne kłucie w jajniku lewym, czasem jednak też prawym, promieniujący ból, takie jak by ciągnięcie w środkowej części podbrzusza, podobny ból na wysokości pępka ale typowo bo lewym i prawym boku brzucha. Teraz moje pytanie: czy wasze bóle są podobne? Nie wiem już sama co o tym wszystkim myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa P
Hej dziewczyny Ja wlasnie zrobilam 3 testy ciazowe i wszystkie sa pozytywne. To moja pierwsza ciaza i strasznie mam duzo obaw. Obliczylam ze jestem w iatym tygodniu jakos. Do lekarza wybiore sie na dniach jakos. Niestety w zwiazku z tym ze mieszkam w Holandii tutaj wyglada taka wizyta kompletnie inaczej, przede wszystkim nie idzie sie do ginekologa. Mniejsza o to. Mam mnostwo obaw zwiazanych z poronieniami i martwymi ciazami itd. Przeraza mnie to jak pomysle. Najgorsze jest to ze zeby USG cos wykazalo to chyba musi byc po 6 tygodniu dopiero czy cos..wiec takie czekanie jest dla mnie najgorsze czy wszystko jest ok, czy tez nie...i zadreczam sie tym..Moge dodac ze w mojej rodzinie nie bylo nigdy powyzszych przypadkow, ani ja na nic nigdy nie chorowalam, wiec mam nadzieje ze wszystko jest ok... Geralnie to dla nas wielka niespodzianka... Wiem ze super podtrzymujecie siebie na duch nawzajem i mam nadzieje ze moge liczyc na wasze wsparcie.. Tak naprawde to nic szczegolnego mi nie dolega, poza tym ze czuje sie jak balon- napompowana i mam niewielkie bóle takie jak na okres, sporadycznie..a, no i robie awantury o byle co... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIJANKA1
WITAM ja też jestem w 6 tygodniu ciąży mam nadzieję że jeszcze ktoś sie odezwie z kim można pogadać o nadziejach i dolegliwościach na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam leki.Już myslalam,ze cos ze mna nie tak. Do tego strasznie bolą piersi,zoladek od czasu do czasu i pobolewa mnie brzuch.No i strasznie śpiąca,ciągle zmeczona. To moje objawy w 5tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIJANKA1
JA cały czas bym spała zawsze byłam śpiochem ale to co jest teraz ze mną to szok, mdłości mam wieczorem właściwie już od około 15.00 nie moge nawet myśleć o jedzeniu bo zaraz wszystko mi staje w gardle i tak poza tym to innych objawów nie mam, siedze teraz w pracy i tylko myśle żeby sie połozyć i spać, spać spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola liv..
witam,własnie dziś zrobiłam test ciążowy i jest pozytywny,to 5 tydzien,czuje sie dobrze ale ttrasznie bolą mnie piersi i czasami boli mnie brzuch,to moja pirwsz ciąża ale mam znajome które juz sa w ciąży i strasznie przezywaja jak by to była choroba,jestem dobrej nadzieji,i trzymam też za was kciuki,bedzie dobrze,powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 2505
Witam wszystkie przyszłe mamuski :) Ja jestem w końcówce 7 tygodnia ciązy, od poniedziałku zacznie mi się 8 tydzień. Usg robiłam w 6 tygodniu ciazy i widziałam jak bije serduszko :)) Dziewczyny ja oprócz tego ,że nie mam okresu to nie mam żadnych obiawów no może czasami poboli mnie podbrzusze ale trwa to bardzo krótko i ciężo to nazwac bólem. Czy któras z Was też tak przechodzi ciąże? Ciesze sie ,że tak sie czuję ale tez troche sie zamartwiam czy wszystko w poządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oltina
Witajcie przyszłe mamusie:) U mnie trwa właśnie 5 tydzień ciąży:)) Czy to normalne, że właściwie nic mi nie jest? Oprócz tego,że okropnie bolą mnie piersi (żeby było lżej, śpię w staniku) to właściwie nic nie czuję... Nie chce mi sie spać, nie mam mdłości... Czy to dobrze? trzymajcie się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga....
Witam :) Jestem w 6 tc, mam straszne mdlosci , nie moge patrzec na jedzenie, wczoraj zdarzylo mi sie zemdlec... troche sie obawiam ... Czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_22
Hei dziewczynki, ja również jestem w 5 tygodniu ciąży :) Od ponad tygodnia coś podejrzewałam, często okres mi się spóźniał ale tym razem jakoś tak wszystko działo się inaczej. Piersi to mnie tak bolały że myślałam że pękną, brzuch niby podobnie jak na okres ale jednak coś podejrzewałam. 01-08-09r zrobiłam z rana test ciążowy, wyszły dwie kreski ale nie byłam pewna bo tam niżej była bledsza od tej wyżej, więc sama już nie wiedziałam. Wczoraj 03-08-09r poszłam do lekarza i BINGO stwierdził 5 tydzień ciąży :) widziałam na ekranie taką malutką kuleczkę hehe to takie piękne przeżycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luigi88888
zrobiłam kilka dni temu badanie krwi i wyszło że jestem w ciąży-5 tydzień.dolegliwości pojawiły się juz tydzień po zapłodnieniu a przedewszystkim jest to ostry ból piersi, podwyższona temperatura ciała, czeste siusiu ,silne zmęczenie ,zawroty głowy i zmiana nastroju.Teraz doszło ssanie w zołądku, najgorzej jest rano, odczuwam tak wilczy głód że sama jestem w szoku a nigdy nie jadałam śniadań.Nie mam mdłości, nie wymiotuje, kawa smakuje tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tez jestem w 5 tygodniu i zaczynam sie stresowac bo nbnie mam prawie rzadnych dolegliwosci oprucz bolu piersi ...a wyczytalam gdzie ze to nie koniecznie jest dobre....:(:( co o tym sadzicie czy kturas tez nie ma objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmada...
Cześć dziewczyny, Ja we wtorek 18.08.2009 r dowiedziałam się, że jestem w 5 tygodniu ciąży. Piersi mnie strasznie bolą i brzuch już drugi tydzień. Byłam u lekarza dzisiaj i dowiedziałam się, że tak jest i to normalny objawy i mam się nie przejmować. Spać mi się chce strasznie i pomimo kawy o wiele więcej śpie. Denerwuje się , bo lekarze jakoś tak dziwnie podchodzą, że to taki początek, że to różnie była na początku i że trzeba czekać. Wiem, że dla nich to rutyna, a dla mnie coś nowego i tak bardzo ważnego. pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia88
hej ja jestem w 6 tygodniu niebawem bedzie 7 tez mam rozne obawy i martwie sie o dzidzie ale grunt to sie nie przejmowac ja mam calodobowe mdlosci w dzien wymiotuje jem i spie caly czas a w nocy przewracam sie z boku na bok i mecze sie z mdlosciami do tego humorki i zero ochoty na sex wiecznie zmaczona sie czuje o apetycie nie ma mowy musi mi sie zachciec cos a jesli zmusze sie do zjedzenia czegos czego nie chce to kibelek murowany bola piersi do tego caly czas pobolewania podbrzusza wiadomo dlaczego rozciaga sie wszystko a i tak poza [tam jakas pani pisala ze kawke pije a niewolno poniewaz to jest poczatek rozwijaja sie organy maluszka i mozna zaszkodzic ]a slyszalyscie juz serduszko swojego malenstwa? ja w 3 tc bylam i bylo juz slychac ryczalam jak glupia a tetno 128 mialo pani dr powiedziala ze to dobrze zapowiada a jak z wami napiszcie cos na ten temt trzymajcie sie i duzo odpoczywajcie i dbajcie o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus25sc
Witam :) Tydzien temu robiłam sobie test - wynik negatywny. Jednak w ciągu tego tygodnia nudności się nasiliły - głównie wieczorem, odczuwam bóle w podburzu tak jakby na zbliżającą się @, alejednak jest to nieco inny ból. Wieczorami obserwuje wzrost temperatury do 37,4 st. No i najchętniej caly dzień bym przespała. No i ciągle mam wrażenie pełności w brzuszku, a do tego wzdęcia. Do @ mam jeszcze jakies 8 dni. Test był chyba robiony zbyt wcześnie i stąd wynik wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy, kóre ja robiłam, a było ich chyba z 7 do trzech dni po spodziewanym terminie miesiączki wychodziły negatywne. Dopiero w kolejnych dniach pojawiło się coś, trudno nazwać to kreską, było to lekkie zabarwienie mało widozne nawet pod śwuatło a testy robiłam różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus25sc
no właśnie czytam na różnych forach i niestety wiele dziewczyn tak mialo, że wyniki przez długi czas wychodziły negatywne. Martwią mnie bardzo nasilające się nudności wieczorem, są nie do zniesienia. A nigdy przed okresem nie miałam nudności..no i ten ból brzucha - inny niż przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Sloneczko
Witam wszystkich. Powiem tak. @ spóźnia mi się już 4 dni. Dwa dni temu robiłam dwa różne testy. Oba wyszły negatywne. Od jakiegos czasu odczuwam bole piersi, mam zmiany nastroju ( najpierw wszystko mnie cieszy, jestem zadowolona a potem wkurzam sie i krzycze na wszystkich ). Jestem caly czas senna. Dzien moglabym przespac caly, ale w nocy nieraz sie budze i spac nie moge. ;/ Do tego mdlosci. Rano sa najgorsze, potem sa slabsze, ale nie znikaja. Mam wiekszy apetyt ( az sie sama dziwie, ze ja moge tyle zjesc). Do tego caly czas odczowam jakby bylo "mokro". Z moich obliczen jestem w 5 tygodniu ciazy, wszystko sie zgadza, tylko ten test negatywny...? Mam zrobic go jeszcze raz ? jak tak to kiedy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingusia
a u mnie to dziwne bo ja podejrzewam że to 5 tydzień bo mam nieregularne cykle i 28.09 robiłam hcg i wyszło 2-3 tydzień a do gin dopiero 21.10 i pewne objawy mam bóle piersi sennosć mdłości czasem brzusio zaboli ale jakos sie wytrzymuje bo trzeba w pracy wysiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie i mam nadzieje ze pomozecie jak uwazacie czy to moze byc ciaza?? mam mdlosci jak jem ale nei wymiotuje ciagla mi sie odbija a kiedys tego nei mialam, bola mnei same sutki podczas dotyku nie cale piersi tak jak wy piszecie w dzien ciagle chce mi sie spac a w nocy w ogole poza tym wiecxzorami boli mnie brzuch jak na okres na zmiane zimno mi i goraco okres mialam spozniony tydzien ale ogolnei mam dosc neiregularny fakt ze byl mneij obfity niz zawsze. czy uwazacie ze to moze byc ciaza?? jesli tak to wg moich obliczn wypadaloby ze to piaty tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super O
Cześć dziewczynki:) Dołaczam sie do tematu, dzis rano bylam u ginkologa i potwierdzil moje wczesniejsze przypuszczenia i dwa wyniki pozytywne testu :) 5 tydzien i 3 dni narazie wyglada jak mala fasoleczka w żeliku ale jest cudowna:) termin mam na 15 lipca, bede sie meczyc w upalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latka
Super O łacze sie z Toba Ja jutro wstepuje w 8 miesiąc Terminu jeszcze mi lekarz nie wyznaczył. Idę na usg za 2 tygodnie to o wszystko wypytam:))) Ogromnie sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latka
8 tydzień oczywiście:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×