Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna_112

5 TYDZIEN CIĄŻY - DOLEGLIWOŚCI I OBJAWY

Polecane posty

nei wierze tydzien temu jak trafiłam do szpitala nic mi nei powiedzieli a dzis test znowu pozytywny i to jzu czwarty jutro ide do gin mam nadzieje ze zobacze swojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-listopad 2009
Dziewczyny, jestem w ciązy:-) w czwartek zrobiłam test i wyszedł pozytywnie w piatek i sobote nadal wychodził pozytywnie:-)))))))) wiec w poniedziąłek rano zadzwoniłam żeby sie umówić na prywatna wizyte u lekarza i wszystko potwierdzić a on umówił mnie na ...7 grudnia-to za dwa tygodnie dxopiero-jestem w piatym tygodniu, powiedzcie mi jak szybko lekarz Was umówił bo ja jestem rozcarowana. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-monola
Witam dziewczyny ja też jestem w 5 miesiącu i nie mogę w to uwierzyć, bo robiłam sobie test i wyszedł negatywny ale potem okres mi się spóźnił i zrobiłam jeden i potem drugi i wyszły dwie kreski:) tak się cieszę że się nam udało:) Jestem ostatnio bardzo senna, boli mnie brzuch i trochę piersi mnie bolą, ale na szczęście nie mam na razie mdłości. Muszę jeszcze tylko umówić się do ginekologa ale ten do którego chcę iść już nie przyjmuje i nie wiem jak się z nim skontaktować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-listopad 2009
Tak sie boję żeby wszystko było dobrze...naprawde paralizuje mnie strach, żeby dziecko sie dobrze rozwijało i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-listopad 2009
Tak sie boję żeby wszystko było dobrze...naprawde paralizuje mnie strach, żeby dziecko sie dobrze rozwijało i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-monola
Magda - listopad 2009 nie martw się wszystko będzie dobrze:) Sama podtrzymuje się tym na duchu, bo męczy mnie suchy kaszel i nie mogę wytrzymać i boje się że coś będzie przez to nie tak. Idę dziś do lekarza zobaczymy co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1988
witam mam pytanie. troche mi sie poprzestawial okres tak wiec przy braniu tabletek anty mialam 2 razy w miesiacu okres ostatni mialam 26(poczatek) ale nadal bralam tabletki skonczyl mi sie 5 listopada a 8 kochalam si ebez zabezpieczenia i moj nazeczony we mnie skonczyl wtedy mialam dni plodne okresu powinnamm dostac w niedziele i nie dostalam. tabletek nie biore do tej pory czy jest mozliwosc zajscia w ciaze? nie ma mnie w polsce i dlatego narazie nie moge isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-monola
Najlepiej zrób test ciążowy i będzie wszystko jasne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Magda - listopad 2009 to też chciałam się umówić z ginekologiem i zapisano mnie dopiero na 8 grudnia więc chyba tak już jest że trzeba tyle czekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-listopad 2009
ola-monola dzieki wielkie widocznie tak z tymi wizytami jest chociaz ja byłam bardzo zawiedziona że ja tak bardzo chce potwierdzić a lekarz mnie zbywa że za 2 tygodnie dopiero na wizytę, ale ja już oczywiście pobiegłam do przychodni do lekarza bo nie mogłam sie doczekac:-) O ciazy wiem juz od tygodnia i troszke już oswoiłam sie z ta myśla i już nie jestem taka śmieszna jak w pierwszych dniach. Bo w pierwszych dniach wydawało mi sie ze wogóle powinnam sie połozyć i lezec bo kazdy mój ruch to na pewno zagrożenie:-) Powoli mi przechodzi taki fanatyzm. Mam taki objaw że ciagle chce mi sie pić a potem sikam co chwile, dosłownie ciagle chodze z woda w recę bo musze dużo pić. Macie może podobnie? CZy to normalny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam że dużo pije i chodzę do łazienki i jeszcze w dodatku dużo śpię. A ja jutro z rana idę zrobić sobie test beta HCG :) Zobaczymy dokładnie który to tydzień:) Już nie mogę się doczekać, bo wyniki będą za 2 dni w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-listopad 2009
Ja robiłam ten test w tamtym tygodniu wyszedł mi wynik 1030. Napisz jaki Ty bedziesz miała wynik. Chyba zrobie sobie jeszcez raz i zobacze jak się zmieniło. W poniedziałek 7.12 mam wreszcie tą wizytę. Ja własnie nie mam żadnych objawów ciąży i az mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie odebrałam wyniki i mam Beta HCG 4841 i ten wynik wskazuje że jestem w 5-6 mc :) Ale się cieszę:) Teraz strasznie mnie brzuch boli ale to chyba żołądek i jeszcze tak mi jest nie dobrze:/ idę się położyć może przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli_4
witam mamusie!! jesteśmy w 5 tygodniu a wiem już od 3 tyg czyli od 1 tyg od owulacji piersi bolą mnie cały czas i widać na nich żyły są większe i wrażliwe na dotyk brzuch nie boli już tak jak tydzień temu ale czasem jajniki pobolewają ale to normalne poza tym tak jak reszta koleżanek cały czas chce mi się spać żadnych zachcianek nie mam wręcz przeciwnie nie mam za bardzo apetytu 10 idę z mężem do lekarza to nasz pierwszy maluszek czekaliśmy na niego 4 miesiące i udało się pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli_4
witam mamusie!! jesteśmy w 5 tygodniu a wiem już od 3 tyg czyli od 1 tyg od owulacji piersi bolą mnie cały czas i widać na nich żyły są większe i wrażliwe na dotyk brzuch nie boli już tak jak tydzień temu ale czasem jajniki pobolewają ale to normalne poza tym tak jak reszta koleżanek cały czas chce mi się spać żadnych zachcianek nie mam wręcz przeciwnie nie mam za bardzo apetytu 10 idę z mężem do lekarza to nasz pierwszy maluszek czekaliśmy na niego 4 miesiące i udało się pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuzka
Hej Dziewczyny, mam do Was pytanie, kierując się tematem wątku , z góry wielkie dzięki za Wasze opinie :) Zawsze zabezpieczamy się z moim TZ oprócz kilku dni po okresie i przed. W Tym miesiącu zdarzyło nam się raz (z moich obliczeń wynika ,ze nie w dni płodne) przed uzyciem prezerwatywy kochać dosłownie 2 minuty bez zabezpieczenia. Zazwyczaj cykl trwa 3o-34 dni ( biore bromergon, by to uregulowac). Dziś jest 35 dzień cyklu,@brak, nie mam w zasadzie żadnych objawów ( nie moge spać,ale to chyba nie objaw), wydaje mi się tylko czasem, ze więcej pije, ale moze sobie wmówiłam. W kazdym razie robiłam wczoraj ( 2 mocz tego dnia) test ciążowy z apteki i 1 krecha, a gdybym była w ciąży to dziś zaczynałby się 6 tydzien ( ostatnia @ 3 listopada). Napiszcie proszę czy to możliwe, ze na takim etapie ciązy test nie wykazałby jej? Pozdrawiam, Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuzka
Hej Dziewczyny, mam do Was pytanie, kierując się tematem wątku , z góry wielkie dzięki za Wasze opinie :) Zawsze zabezpieczamy się z moim TZ oprócz kilku dni po okresie i przed. W Tym miesiącu zdarzyło nam się raz (z moich obliczeń wynika ,ze nie w dni płodne) przed uzyciem prezerwatywy kochać dosłownie 2 minuty bez zabezpieczenia. Zazwyczaj cykl trwa 3o-34 dni ( biore bromergon, by to uregulowac). Dziś jest 35 dzień cyklu,@brak, nie mam w zasadzie żadnych objawów ( nie moge spać,ale to chyba nie objaw), wydaje mi się tylko czasem, ze więcej pije, ale moze sobie wmówiłam. W kazdym razie robiłam wczoraj ( 2 mocz tego dnia) test ciążowy z apteki i 1 krecha, a gdybym była w ciąży to dziś zaczynałby się 6 tydzien ( ostatnia @ 3 listopada). Napiszcie proszę czy to możliwe, ze na takim etapie ciązy test nie wykazałby jej? Pozdrawiam, Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli_4, a jak sie dowiedzialas juz tydzien po owu? U mnie drugi cykl staran i oczywiscie - znow mam wszystkie objawy i znow sie bolesnie rozczaruje... Pozdrowki wielkie i gratulacje, Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja też jestem w piątym tygodniu ciąży, jednak nie mam mdłości, lekko wieczorem pobolewa brzuch i oczywiście piersi. Dzisiaj coś mnie też pobolewa żołądek. Jeszcze jednej z objawów, to coś przypominające rozwolnienie, ale to nie rozwolnienie. Nie wiem, czy to nie czas zła dieta, bo wcześniej najadłam się kiwi (pół koszyczka) i tosty i oczywiście dochodzą nerwy. Czy któraś z Was tak ma? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki, dwa dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ALE: z bhcg i zdaniem ginekologa wychodzi 5 tydzień, a lekarka, która robiła usg mówi, że z kalendarza wychodzi 8 tydzień, a nie widać jeszcze rytmu serca, ZATEM: jak obliczać wiek ciąży prawidłowo? Za tydzień znów wizyta. Dostałam duphaston i liczę, że tętno się pokaże... :( co o tym sądzicie? Boję się bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodam, że atrakcje u mnie wszystkie występują, czyli nudności, senność, zmęczenie, straszliwy ból piersiątek, i rozdrażnienie. Po za tym ciesze sie bardzo. Martwie się tylko o to serduszko, czy hormony zwiększą szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mam wątpliwości, więc wolę zapytać. no więc kochałam się z moim chłopakiem7listopada(dni płodne) i zsunela się prezerwatywa, nie mam pewności ze nic nie zostało we mnie. okres spoznia mi się ponad2 tyg(w srode będzie 3!), mam upławy białe,czuje jak bym miala dostac okres, ale to po2dniach przechodzi,czasami mi nie dobrze ale to zazwyczaj wieczorem ii lekkie zawroty glowy. Gdy byłam u lekarza(3grudnia) to powiedzial ze mam powiększoną macice, jednak nie widzi ciazy bo mowi ze za wczesnie na to i mam sie zglosic za 2tygodnie, jednak to troche czasu. test mi wyszedl negatywny, ale slyszalam ze nie są wiarygodne. czy mogę byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKUSIA 833
Witajcie dziewczyny !!!! Ja własnie też jestem w piatym tygodniu ciąży o której dowiedziałam sie wczoraj, a starałam sie pół roku Bardzo sie ciesze że sie udało ale niepokoi mnie to ze często boli mnie podbrzusze i to czasem dosyć mocno, zwłaszcza prawy jajnik ale lewy też chociaż rzadziej Czasami mam delikatne mdłosci zwłaszca rano i wieczorem , a ze spaniem to tak róznie czasem bardzo mi sie chce spac a w nocy jak mam spać to się budze i juz nie mogę zasnąć ;( Pozdrawiam Was serdecznie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKUSIA 833
Olu N - myśle że to prawdopodobne że jesteś w ciąży Zwłaszcza że objawy jakie opisałas są podobne do tych na początku ciąży Zaczekaj jeszcze trochę i zrób ponownie test Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 25
Hej kobietki!!!! Tak się cieszę, że mogę dołączyć do Waszego grona... Od 4 dni dowiedziałam się, że jestem w ciąży, jestem jakoś w piątym tygodniu, tak się cieszymy z mężem. Staraliśmy się 3 miesiące i udało się.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 25
Ja też mam takie kłucie podbrzusza, ja w przeciwieństwie do nikusi ma lewego jajnika.... Wszędzie czytam, że to normalne. W poniedziełek idę do gina na pierwsze usg, popytam go o te bóle... pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka84
Witam Was Drogie Kobietki. Hmmm... Nie wiem od czego by tu zacząć ;-) Ostatnią miesiączkę miałam 4 stycznia 2010 r, a dziś mamy 15 lutego. Moje okresy zawsze były bardzo regularne (25-26 dni). No i miesiączki się nie doczekałam... Wychodzi na to, że jestem w 6-tym tygodniu ciąży. 7 i 9 lutego zrobiłam sobie testy ciążowe. Oby dwa wyszły pozytywne (dwie mocne czerwone krechy). Oboje z mężem bardzo chcielibyśmy mieć dzidzię, no, ale czy ta radość nie jest przedwczesna dowiemy się dopiero 19 lutego, bo wtedy wybieram się do ginekologa na pierwszą wizytę. Od około 3 tygodni mam następujące objawy: - od czasu do czasu kilkusekundowy leciutki ból podbrzusza, podobny jak przed miesiączką, - krótkotrwały kłujący ból w piersi (lewej), - w dolnej części piersi (szczególnie lewej) wyszły mi niebieskie żyłki, ale piersi mnie nie bolą, - w ciągu dnia jestem senna i osłabiona (przedwczoraj przespałam cały dzień ;-)), - zawsze byłam "mięsożerna", a teraz po prostu odrzuca mnie na widok wędliny i mięsa (moją obiadową porcję mięsa od paru dni oddaję mężowi ;-)), - mogłabym jeść tylko sery, twarożki, itp, choć nigdy jakoś aż tak bardzo ich nie lubiłam, - mam ogromną ochotę na pomarańcze, mandarynki, soki pomarańczowe itp., - mdli mnie na widok alkoholu, - od czasu do czasu mam odruch wymiotny, ale nie wymiotuję, - od samego początku (czyli od kilku dni po współżyciu) mam bardzo dużo białej wydzieliny z pochwy, - wczoraj mąż stwierdził, że mój brzuszek na dole zrobił się taki jakby "napompowany" :-), - czasami, np. gdy stoję w kolejce w sklepie kręci mi się w głowie, ale nie aż tak, żeby zemdleć. Na wszelki wypadek od tygodnia biorę FOLIK. Tak bardzo chciałabym być już po wizycie i ginekologa i żeby potwierdził nasze przypuszczenia odnośnie tego, że jestem w ciąży, no i oczywiście, że wszystko jest OK :-) Do piątku będę siedziała jak na szpilkach ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka84
No i stało się! Dzisiaj lekarz potwierdził, że jestem w 6 tygodniu i 4 dniu ciąży :-) Kobieca intuicja jednak mnie nie zawiodła ;-) Za miesiąc kolejna wizyta i pewnie dostanę skierowanie na USG. Tak się boję, ale to chyba normalne przy pierwszej ciąży... :-) Trzymajcie kciuki z mnie i moje maleństwo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 25
Zazdroszczę Wam dziewczyny!!! Jeszcze nie dawnocieszyłam się, że będziemy mieć dziecko..... Niestety przeżyłam ten koszmar z ciążą pozamaciczną, dostałam bardzo silny ból lewego jajnika, okazało się że ciążą umiejscowiła się w jajowodzie. Trafiłam do szpitala z zagrożeniem życia, miałam krwotok zewnętrzny. Niestety wycięli mi lewy jajowód :-( To był szok, teraz musimy poczekać pół roku żeby móc znów sie starać o nasze maleństwo... Dziewczyny jeśli czujecie, że co kolwiek jest nie tak i macie jakie kolwiek obawy to od razu zgłościę się do lekarza, nie ma się co łudzić, ja zwlekałam z wizytą u lekarza, bo wmawiałam sobie, że te bóle to normalne i omal nie przepłaciłam tego życiem... Życzę wszystkim powodzenia i sobie również!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho84_00
Witam Jestem w 5 tygodniu. Nie mogę spać, a jak już zasnę to co chwila się budzę. Od niczego mnie nie odrzuca, nie chce mi się ani nadmiernie jeść, ani pić. Nie jestem rozdrażniona ani zbyt spokojna - po prostu normalnie. Bolą mnie jedynie piersi. Czy wszystko jest w porządku? Czy Wy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×