Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

jestem mam juz nowego kompa i mam kontakt ze światem Patryska juz raczkuje i chyba zcanie chodzic niedlugo bo juz sie podnosi, a jestem taka ruchliwa ze nie moge jej upilnować pozdrawiam kochane maluszki i ich mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!!! Misiowa______-witaj !!!!!!!! My juz PO fryzjerze , jestem w szoku !!! Taki grzeczny byl ze jak nie moj syn,wszystko se dał zrobic, prawie sie nie ruszal :!!! Jak nie moje tornado :!!! Nawet za uszami co do milimetrow babka mu wyrownala!! 2 szufle kudłów byly!!!!! Wyglada superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!! napatrzec sie na niego nie moge !!! Jak prawdziwy MEN :classic_cool: Dam znac jak foty wkleje,bo sa duze i musze zmniejszac, a z czasem kiepsko.... Buziaki! I......mam okularyyyyyyyyyyy :jupi:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - Wojtuś wygląda rewelacyjnie po prostu!!!!!!!!!!!!!!!! Ma ekstra fryzurkę!!!!! Chłopak, że szczena opada!! Czy już są kolejki dziewczyn pod drzwiami? Nie zdziwiłabym się - przystojniak, że hoho;) a my dziś pobudka o 5... masakra jakaś, nie wiem czy to kolejne zęby czy co.... poza tym u nas upał - ja uwielbiam i najchetneij bym się poopalała, ale wiem, że dla Michałka taki upał to katorga, dlatego siedzimy w domu... Misiowa - super, że już jesteś:) czekamy na nowe fotki Patrysi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia_________ wojtus jest super ale przystojny a fryzurka rewelacyjna wczoraj sie dowiedzialam ze caly dysk w starym kompie sie spalił w tym wszystkie nasze zdjęcia, najgorzej szkoda mi Patryski zdjec, dobrze ze chociaż troche wywolalam i na bobasach są :( no ale i tak mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jak zwykle pustki, więc troszkę podniosę;) Misiowa - szkoda zdjęć.... uświadomiłaś mi, że musimy trochę pozgrywać na płyty, bo jakby się coś stalo to wszytsko stracimy... dobrze, że chociaż troszkę wywoływałaś, ja już dawno tego nie robiłam, utworzylam na razie folder "do wywołania" i planuję po wakacjach to zrobić... znowu pewnie z 1000 zdjęć będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa________ja mialam to samo rok temu, malo ze zdjecia poslzy ale.....wszystko z roboty moje na czym pracowalam (programy, itepe) od wrzesnia...musze od nowa wszystko pisac,masakra.......... Aniu no puchy :P A z Listkaaa to nie wiem co,nawet tel nie mam do niej, smsa bym poslala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa też tak miałam ale na szczęsie jeszcze ni ebyło zdjęć Oli bo jej na swiecie ni było ;) ale współczuje :O ja nie mam sily, gorąc jak diabli i jeszcze po urzędach musiałam latac :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś dość!!! mąż dziś będzie później, a Michaś daje mi popalić ile wlezie, już brak mi siły!! zaparzyłam sobie melisę, bo już z nerwów wychodzę...no ale ile razy mogę Mu powtarzać, że nie wolno......łapy opadają, wciąż wyciąga coś z szaf!!dziś zbił słoik!! szczęście, że nic Mu się nie stało... także dziś mąż będzie musiał poodkręcać wszystkie uchwyty...innego pomysłu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Dzięki za troskę❤️ ja Wam przecież pisałam, ze jadę na tydz do kol na wieś się byczyć. A jak to na wsi kom. gdzieś sobie leżała w jednym miejscu a my latałyśmy to tu to tam...nawet nie miałam ani czasu, ani ochoty do kompa na neta podejść, bo było super!!! W ogrodzie, na spacerach, zakupach, wyjeździe do Zabajki itp. Dziś się przepakowuję i jutro jadę na tydz do babci i ciotki!!!tez na wieś, do mojego kochanego miejsca z dzieciństwa k. Białogardu. Neta tam ma moja kuzynka za płotem, ale też wątpię, że będę miała na niego ochotę, więc z góry się nie martwcie kochane! ania_________uściski dla Misia! joasia ________________wojtek super men zaraz dopiszę resztę, bo m. na jedzonko woła:) C.D.N. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna__________W wygląda jak prawdziwy men!!!!przecudny!!!!Będzie kiedyś nabierał laski szczególnie na swoje piękne oczy! ania______________mojemu w. na imieniny robili rożne prezenty,ale najszczególniejszy był od jego córki. Impra była w takim klubie, gdzie były dyski, sylwestry itp. i tam na takim telebimie wyświetliła wcześniej przygotowaną prezentację zdjęć z całego jego życia:) wszyscy byli b. zaskoczeni. Było ponoć mnóstw śmiechu i emocji! Co do takiego typowego prezentu nie mam pojęcia Może wywołaj, zbierz kilka jakiś fot i zrób w jakimś pięknym albumie taką mała historię życia twojego taty. Np. Dzieciństwo, szkoła, komunia św., wojsko, ślub. potem Zdjęcie dzieci, zdjęcia z wakacji itp. w zależności od twojej weny twórczej. Pod zdjęciami możesz napisać komentarz dot. faktu plus coś mniej serio (zawsze można dodać coś śmiesznego) :D Maja tez miała kilka akcji wtygodniu, nawet wczoraj wieczorem. Przebiła nam się druga dwójka na dole = 8 zębów i pewnie idzie reszta...ale jak mendzi, ze ją boli smaruję dentinoxem albo na noc to poadję Nurofen i jest OK. nie chcę żeby sie męczyła. Misiowa_____________w pon wyłączyli nam energię, gdy m. coś robiła na kompie. straciliśmy wszystko!!!!na szcz. zdjęcia mai były zgrane dość niedawno. Także poszedł w pierezduru tylko jeden miesiąc zdjęć z jej życia. Ale i tak szkoda jak cholera. Dobrze, ze na bobasach jakiś ich zalążek jest. najgorsze, ze mój m. stracił już obrobione zdjęcia z ost sesji zdjęciowej i musi je robić na nowo. znów idę jeść - 2gie danie:) pozdr. i buziaki dodaję zdjęcia na bobas. więc zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa_________ witaj ale Ci dobrze że tak sobie jeździsz, ja też musze gdzies pojechac bo zwariuje w tym mieście ale M ma teraz urlop wiec napweno gdzies pojade, właściwie dzisiaj mialam jechac no ale pogoda jak zykle jest do dupy jak ja chce gdzies jechac dodalam nowe fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu dzisiaj gorąco ale i tak sie ciesze bo mam wolne dzisiaj m idzie na spacer z kluseczką a ja zostaje i bede sobie wypoczywac a co raz sie żyje, niech chlop poczuje ze ma dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Listka - to świetnie, że odpoczęłyście, tak trzymać!!! i miłego pobytu u babci!! Misiowa - wypoczęłaś? a w moim domu rodzinnym żałoba... po kocie... zdechła nasza kotka - po 15-stu latach z nami:( przykre to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze,bo widze ze topik zdechł... No a ja od północy rodzę Wojtusia.... Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu joannaz...rok temu!!!:) Witajcie! wczoraj wróciłam i wyć mi się chce, nienawidzę tego miasta, mieszkania, chcę na wieś!!! duszę się tu! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Dla Wojtusia: Dziś są twoje urodziny! Zatem zawsze dziarskiej miny, Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, lal, klocków i pluszaków, Stu prezentów, stu buziaków, Zdrowia, szczęścia i słodyczy mała Maja i jej mama Tobie Wojtuniu z całego życzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia... dla Wojtusia wszystkiego najlepszego i oby wraz z końcem okresu niemowlęcego skończyły się problemy ze spaniem... dużo zdrówka, radości i uśmiechu :) :) :) dziewczyny... kilka dni temu zobaczyłam na teście dwie kreski... czyli u nas wszystko zgodnie z planem... jak dobrze pójdzie to Dominika na koniec kwietnia będzie miała rodzeństwo :) pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 suuuper ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy ❤️ No za.....20 min sie W urodzi, 39 H rodzilam.........koszmar....... listkaaa______ja odwrotnie: do duzego miasta,do ludzi, jak najdalej od tego wypizdowa:dusze tu,nic nie , nawet po kleik dla W musze do Kolobrzegu, nienawidze tego miejsca!!!!! baderka_________gratulacje🌼 Bylam w szkole,za 2 tyg do roboty:) Mam doroslych,troche sie boje,bo nie to samo co dzieci male.....Tesciowa z W, gdy wyskoczy na chwile do szkoly Ciotka z W ma siedziec (stara panna,bzdzietna, w ogole sie nie zna na dzieciach ani sie nie nadaje) strasznie lubi W,ale.....ja mam obawy i dreczy mnie to...... No a na 17:00 roczek;) Nie zagladam tu,bo...nikt nie pisze....dzis ruch od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kochane!!! Na początek oczywiście najlepsze życzenia dla naszego kolejnego roczniaka!!! Wojtusiu - wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najsłodsze!!!! Joasiu - dla Ciebie by w kolejnym roku skończyły się kłopoty z nockami i Wojtuś dał Ci troszkę odetchnąć:) Baderka - gratulacje mamusiu🌼 a my juz po weselu - było suuuper, wybawiałam się, wytańczyłam za wszystkie czasy, a teraz czekam na sobotę - najpierw badanie Michasia - trzymajcie mocno kciuki żeby dziurki nie było, a potem na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna najlepsze życzenia dla Wojtusia. Baderka gratuluję ciąży. faktycznie temacik troszkę zamiera, ale pogoda ładna no i wakacje. A Tomek urodził się o 21:10 więc jeszcze zostało trochę godzin. Około 12:30 dostałam kroplówkę z oxytocyną i od tego się zaczęło. uffff wspomnienia odżyły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia - to Tomaszek tez ma dziś urodzinki? ale ze mnie gapa!! Sto lat w takim razie!! Zdrówka,szczęścia,pomyśloności w urodziny zaś prezentow oraz dużo gości!!!!!Wszystkiego Najlepszego Ci życzymy i żeby uśmiech na twej ślicznej buźce trwał wiecznie, a dni były piękne i słoneczne:) żyj 100 latek albo więcej! ogromne buziaki przesyła Michaś z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×