Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

baderka________ gratuluje dzidziusia !!!!!!!!!!!! Joasia_________ twoj długi poród był wart ślicznego Wojtusia życzę Ci bo w końcu dzisiaj to też twoje święto żeby drugi poród był prosty i szybki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz dla Tomusia sto lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski! może macie pomysł na prezent na rocznicę ślubu - dla rodziców, nie żadna okrągła, więc raczej drobiazg...pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Sto lat dla TOMASZKA!!!! Żeby zawsze był tak uroczy, śliczny, grzeczny i rozwijał się w błyskawicznym tempie ku radości rodziców!!! I by przez kolejny rok dał Wam tyle dumy i radości, ile wasze serca uniosą!!!Buziaczki urodzinowe!!!! OOoooooo top troszkę ożył:) ja tam już się z tym pogodziłam, ze taki tu bezruch...czekam na was do zimy!!!:classic_cool: dla wszystkich 👄 ogromne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzenia. dmuchanie świeczki oczywiście było, aleświeczka została zgaszona ..... paluszkiem. hihihi. najpierw ostro dmuchał, próbował dotknąc ognia palcem ale go odsuwaliśmy a potem włożył paluszki do torta i zgasił świeczkę. Wyglądało to śmiesznie. Zrobiłam kilka zdjęć, kiepskiej jakości, ale wrzucę po południu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!! Listka - super nowe zdjęcia!!!! i filmiki też!! dopiero dziś obejrzałam, Michaś aż kwiczał, gdy usłyszał zapylającą Maję:) i ekstra zabawa z chusteczkami:)co u Was????? Joasiu - jak się udała impreza urodzinowa? kiedy będą fotki? i jak pierwsza nocka roczniaka? Agunia - nieważne, ze palcem, ważne, ze zgaszone i życzenie się spełni:) a ja własnie dodałam filmik z Misiowego śniadanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza ok,najlepszy hit to..tort dla W:tak sie w nim taplał, radosc niesamowita ze moze raczkami,wsio brudne, super!!!!!!!!! Nie mogl uwierzyc w to co robi i ze moze:) Fotki w wolnej chwili,wrzuce i dam znac:) Wszystkiego NAJ dla Tomusia na roczek ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam bardzo goraco ja przez dwa miesiace nie mialam netu bo awaria byla dzis wlaczyli tak sie stesknilam narazie nie wiem co u was bo nie doczytalam do konca widze tylko ze W juz po urodzinkach nejlepsze zyczonka dla niego i ogramne buziaczki😘 kajsan juz tez wielki chlop a broi tak ze szok czasami rece mi opadaja nic sie nie slucha a ja jestem jakas bezradna i czesto juz nie wiem jak postepowac mam nadzieje ze to szybko minie dobra lece jescze sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! ania___________ale fajniusio michaś je! i jak ładnie!!! normalnie w szoku jestem! im starszy, tym wydaje się grzeczniejszy i taki spokój od niego emanuje!❤️ jaonna. agula__________jak roczni chłopcy? jakieś przemiany?:):classic_cool: baderka___________gratuluję dwóch kreseczek 🌼 i trzymam kciuki, by wszystko poszło wg planu! magda_________za twoje dwie kreseczki też trzymam!!! katharsis__________wczoraj o tobie myślałam! Fajnie, ze już jesteś! buziaki dla Kasjanka! czekamy na nowe zdjęcia! misiowa___________Pati obejrzana - przecudna jest! te jej wielkie oczy i uśmiech - boskie! Maja śpi. Pogoda b. ładna więc jak wstanie idziemy do parku:) A jutro an 15 mamy badanie, ważenie i szczepienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka_______gratuluje a my musimy sie pochwalic ze K juz od miesiaca chodzi bez pampersa tylko na noc mu zakladam i juz czasami pokaze ze chce siusiu lub kupe no ale czesciej to xzapomina bo to stasznie zapracowany chlopak :P ale damy rade hehe a wasze dzieci jaaaakie duze wszystkich obejrzalam jutro wstawie nasze ale ten czas leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharis________ witaj dawno cie nie było, czekamy na zdjęcia twojego duzego chłopca Joasia _________dawaj zdjęcia Wojtusia z tortem, musial być uroczy taki taplajacy sie w swoim wlasnym torcie :) magda _________ to ty taka starajaca jesteś, to ja tez trzymam kciuki za dwie kreseczki która następna w kolejce pod drugie dziecko? Baderka juz w dwupaku, magda zaraz bedzie albo już jest kurde trzeba brac sie do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam zdjęcia żeby nadrobić zaległości. Misiowa, Partycja śliczniutka i pomimo tego że włoseczki ma jeszcze króciótkie to widać, że dziewczynka. Listka czy Majeczka te ochraniacze ma do chodzenia??? hihihi czy na rowerek??? słodko to wygląda. :-) ja to w ogóle chyna oglądam się teraz za dziewczynkami, bo chciałabym mieć parkę. Na razie jednak muszę zrobić małą przerwę. Za rok pomyślimy i wtedy bardzo proszę o przepisy na dziewczynkę :-) Joanna --- Wojtuś w nowej fryzurce wygląda super. ciekawe jak to u nas będzie z obcinaniem włosów!!!! Ale to jeszcze nieprędko, bo rosną kiepściutko. A oto kilka zdjęć http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/TorcikUrodzinowy?authkey=Y8HRdITQTMU Aniu --- Michaś słodziutki - i ta pozycja do spania :-) Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawą:) Agunia - suuper fotki:) i widać, że torcik smakował!!! Katharsis - nareszcie jesteś!! Gratuluję sukcesów z pieluszką!!! U nas nocnik to kompletna klapa, odkąd Michaś chodzi wciąż z niego ucieka... odczekam troszkę aż będzie mniej zajety;) Misiowa - śliczne fotki Patrysi!! Widzę, ze ma uż cały sprzęt AGD;) dobry materiał na żonę się szykuje:) Joasiu - czekamy na fotki!!!!! coś mi tu śmierdzi - KUPA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis__w koncu:) Agunia____Tomus cudak ❤️ Listkaaa_____-zadnych przemian.. baderka_______ja w kolejce,tyle ze z moim chlopem to trudne.... Misiowa_______buziak dla Pati ❤️ Fotki dodane;) Wpadne potem,W...obgryza mi nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka________marzylam o tym od lat,dlugo....zanim zaszlam;) A zeby bylo smieszniej....2-3 x palce oblizal i.....wolal bawic sie lapkami w nim:) 6 zl a frajda ze szok :classic_cool: Jak sie czujesz ciezarowko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. baderka____ogladam fotki_____-JUJKA skora zywcem zdjeta z taty,szok,jedna buzia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze i ja niedlugo bede robila urodziny mojemu kluseczkowi i to juz za 4 miesiące, juz sie nie moge doczekać kiedy pojde zamowic tort widzialam taki fajny w srodek jest włożona lalka a spodnica tej lalki to wlasnie tort super to wyglada i nawet sie pytalam o cene i nawet tanio wychodzi bo trzeba zaplacic 15 zł za lalke bo to jakas taka z atestem, że może mieć kontakt z artykulami spożywczymi kurde ale zakrecilam wam jak znajde na necie to wkleje i bedziecie wiedzialy o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa______zaraz sie doczekasz:) A\'propo cen tortow: za samochod 3 kg plus ten maly dla W....zaplacilam...60 zl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO DLA PATRYSI NASZEJ SŁODKIEJ!!!! 🌼🌼❤️ ❤️ ❤️ 🌼🌼 Ogromu radości, uśmiechu, super zabawy, pyszności, od mamusi i tatusia mnóstwa miłości, zawsze suchej pieluchy i wszystkiego o czym zamarzy!!!Aaaaa pierwszego narzeczonego! hahahahahahaha Byłyśmy u lek. Maja nie zapłakała, ba! nawet pary z ust nie puściła i podczas badania i podczas szczepienia! Normalnie w szoku byłam. Specjalnie m. od razu po pracy tam podjechał, bo myśląłam duża juz i cwana będzie piszczeć i się wyginać, a ona nic!!!! waga 10, 560 i 79 cm zębów 8 🌼 zdrowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Wojtusia, Patrysi, Majeczki z okazji urodzienek, miesieczninek, wszystkiego najlepszego i duzo duzo radosci i usmiechu👄 wpadam jak po ogien, bo sie stesknilam troche za kafe:D wczoraj skonczylysmy miesiac, boze jak ten czas leci, dzisiaj na bilansie, waga 3500, takze rosniemy:) na bobasach troche nowych fotek:D Wasze krusionki obejrzalam, slicznosci, sciskam wszystkie mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopesza______-Corcia boska,ogladam foty,miodzio! A Ty laska ze szok :P:P:P:P listkaaaa______super ze Majunia zdrowa itepe:) My za tydz na szczepienie,strasznie sie go boje.... Jutro ide po nowe buty dla W ... Wyrosl dawno z sandalow,palcami po chodniku jak chodzi,rzepy rozpiete,bo za male ... Sandalow bym nie chciala na miesiac (ale pewnie za miesiac noga urosnie znow....) a kryte za cieple, takie posrednie najlepsze. Zobacze co bedzie .... No jak nie bedzie to sandaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×