Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

no i stało sie - Michas chory, kicha, 37,5, w nocy kaszlał i nie mógł oddychac przez nos...od razu idziemy do lekarza - tym bardziej, że sama musze być przebadana, bo w nocy cały czas się dusiłam..do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po lekarzu, Michaś dostał eurespał, a jeśli jutro nasili się kaszel to mam receptę na antybiotyk. Poza tym przy okazji lekarka sprawdziła fifolka i najprawdopodobniej około 2-go roku życia czeka nas chirurg:( a ja - zastanawiała się nad antybiotykiem, ale jeszcze się wstrzymamy. Na razie się kurujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___-zdrowka dla Ciebie i Michasia! Bry:) U nas ok-W zdrowy i mega grzeczny w dzien:) Dzieki temu spokojnie mi sie pracuje:) Noce bez zmian... Kupilam mu na zime super spodnie i kurtke: 180 zl z TUP TUPA, masakra cenowa....Tesciowa mu kupila supoer buty:skorzane, pod kolana, z owcza welna w srodku,na bank nie zmarznie: takze zime mam z glowy.... Buziaki dla dzieci,pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Ania_____________to kuruj naszego narzeczonego!!!!!A co do fifolka - mój brat jak był małym ok 2 letnim bąblem tez miał mieć zabieg. Na szczęście tuż przed nim oglądał go jakiś inny lek. i rozwiązał problem Bartosza badając:D Co do zimy: mamy beżową kurteczkę i brązowy kożuszek. Dokupimy same kombinezonowe spodnie i buty. Babcia kupiła kilka dni temu Mai w Cocodrillo kombinezon 210 zł. piękny szaro - biały, ale wymieniłam na inne ubranka, bo raz że kurtkę i kożuch mamy, a dwa - góra tj. kurtka była niemal cała biała!!!!Czyli zupełnie niepraktyczna! Kupiłam Mai rajstopki od 92 cm, bo te do 86 już za małe:) Nie ma mnie ost., bo mąż na kompie pracuje. I Maję mam na karku wciąż, aż ledwo żyję. Pozdr. i trzymajcie się cieplutko w ten chorowity czas!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy juz dwie kurteczki i kombinezon na saneczki i trzy czapeczki ( jakos wszyscy nam czapki kupują), pierwsze rękawiczki tez są tylko nie ma bucików takich prawdziwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin pojechal z mała do lekarza i mam wolne, troche sie martwie czy wszystko powie pediatrze ale powiedzial mi ze mnie nie zabierze tylko mam odpoczywac hehehe ciekawe jak mam to zrobic jak musze sprzątać bo przychodza znajomi do nas i trzeba troche ogarnac po tym moim małym tornadzie, które wszedzie wejdzie i wszystko dotknie i nie omieszka popsuc przy okazji joasia ________ Wojtus jest prześliczny i taki duży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!! My nadal choróbki, mam nadzieję, że pomału zacznie się to kończyć, bo jestem już zmęczona kaszlem i katarem. Michaś znosi to nieźle, ma super humor i nie wiem skąd bierze energię. Dziś ma imieninki i babcie zapowiedziały swoją wizytę. Część prezentów już dostalismy - sa dwie pary butów - jesienne i zimowe i kombinezon (Joasiu też z tup tupa taki niebieski), czapki i wiele innych, dobrze miec takie babcie:) Zdjęcia obejrzane - Listka - moja synowa jak zawsze przurocza, a zdjęcia jak śpi u dziadka na brzuchu po prostu cudne!! Joasiu -- Wojtuś chłop jak dąb, aż nie chce mi się wierzyć, że On jest młodszy od Michałka. Ma piekny uśmiech - zdjęcie w wannie i super fotka z pralki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - Patryśka również obejrzana, Michaś ma taką samą kaczkę do kąpieli i też ja uwielbia:) Patrycja ma super uśmiech i piękne ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! co u Was, kobitki?!:) bo u nas nuda, że nie ma co pisać. Maja ma 10 zębów. Od kiedy jest ten 10 nie wiem...wczoraj wypatrzyłam:) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania______________miało być serduszko ale Maja postanowiła zainterweniować, wspięła się na moje kolana i tak zamieszała, że poszła zielona lala:D także Maja postanowiła, ze ma być lala i cóż. Tylko Maja i Misio pewnie wiedzą dlaczego akurat taki gift:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raz zimno i pochmurno a raz świeci slońce do dupy z taką pogodą ja nadal walcze z sińcami pod oczami mojego dziecka no ale bez efektow jak narazie zielona lala na bobasach piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiowa!!!! Michaś jak zwykle od rana łobuzuje. Z Jego przeziębieniem chyba lepiej, choć wciąż troszkę leci Mu z nosa, dziś odstawię eurespal, bo w końcu bierze już tydzień i mam nadzieję, że już wystarczy. U mnie też jakieś resztki kataru i wciąż kaszel męczący, wypiłam już dwie butelki syropu i zaczęłam trzecią...a w ogóle to myślę o jutrzejszym wyjściu - bo jutro idę na wieczór panieński...to pierwsze wyjście na miasto od nie wiem kiedy, tym bardziej, że w towarzystwie, w którym właściwie znam tylko przyszłą pannę młodą i ma to byc szalona impreza...zobaczymy, sama jestem ciekawa jak będzie i czy ja się w ogóle jeszcze na takie wyjścia nadaję... co u Was? zaglądałaś na stary topik? już nie wiem co tam napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania________ no jak sie nie nadajesz na takie wyjścia, korzystaj z życia !!!!!!! sama jak bym miala okazje to bym poszla na taki wieczór panieński, aż mi sie przypomina mój wlasny oj dzialo sie :P napewno sie bedziesz dobrze bawila i odpoczniesz troche ucaluj Michasia w nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja zakatarzona. U nas cały dzień wiało i to bardzo!!!!Teraz pada. nie wyszłyśmy dziś nawet na spacer:( Dodałam nowe zdjęcia Mai - ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie z kawą:) Listka - zdjęcia super - widzę, ża tak jak Misio, Maja uwielbia piwo, a dokładnie puszki:) Misiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawką:) maja uwielbia samo piwko!!!!czy z puszki, butelki, szklanki - nie ma znaczenia!mały alkoholik nam rośnie:) dziś pobudka o 8. na dworze zimno ale przepiękne słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie. Komputer mi siadł i straciłam wszystko :-( Teras Tomek chce się bawić więc zaległości w czytaniu i oglądaniu zdjeć nadrobię jutro. MIłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×