Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

joasiu __________ to probowac dalej twoj M napewno bedzie bardzo zadowolony :P a co do smoczka K ciagnie nadal ale tez tylko do snu ja go narazie nie odzwyczajam postanowailam ze na wiosne skonczymy ze smokiem w koncu dwulatek ze smokiem to juz nie za bardzo wyglada ale zobaczymy co z tego wyjdzie a co do diet ja wagowo ostatnio 9 kg schudlam wazylam juz 70!!!!!!!!kg a teraz jest 61 tylko jakos wiekszych zmian nie widze i jeszcze kazdy mi gada ze przytylam a to wrecz odwrotnie ale to przez grzywke zrobilam sie bardziej okrala na buzi bo scielam sobie tak na prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dziewczyny! my po kolejnej awarii kompa! straciliśmy znów wszystko. dysk czysty! już m. nie walczy - zamówił wczoraj nowy komputer. Trochę zdjęc Mai znów straciłam, filmów itp. Maja smoka ciągnie do spania w dzień i na noc, po czym zaraz wypluwa - jak zaśnie. Ale b. lubi moniać i jak w dzień znajdzie gdzieś smoka od razu do buzi i ciągnie. też muszę odzwyczajać, ale jakos mi się nie chce. A ost. zawieruszyły nam się dwa z trzech i dokupiłam jeden, a dziś sie cudownie zagubione dwa odnalazły! wiedziałam, ze tak będzie! joasia________Maja jest z takiego \'cudu\', ale jak nie teraz to wkrótce się uda:D buziaki dla przystojnego syneczka! ania_____________a kiedy będziemy blisko....? i gdzie wtedy będziecie??? uściski dla naszego lubego!!!!!❤️ katharsis, baderka, misiowa 👄 zaraz długi weekend. My wyjedziemy chyba pociągiem do Stargardu szcz. Muszę kupić na takie podróże wózek parasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia - nasz Michaś też jest z takiego strzału:) był planowany i udało się za pierwszym razem:) i kuzynka, która teraz jest w ciąży, również planowanej, zaszła w nią tak samo - za pierwszym razem - cuda jednak się zdarzają:D Listka - w pt jedziemy do Kołobrzegu, będziemy do wtorku, wiem, że od Was to trochę daleko, ale może macie ochotę na spacer nad morzem? Pogadaj z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___________--niestety planujemy wyjazd co Mai babci - -cioci do Stargardu Szcz. I jedziemy pociągiem, ponieważ Maja nie znosi podróży autem dalej niż Koszalin:) A w Kołobrzegu byliśmy tydz. temu, bo Michał robił tam sesję zdjęciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz? byliście tydzień temu? my też!!! szkoda, że się nie zgadałyśmy...może następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne nowe fotki na bobasach!! Majusia prześliczna i jakie ma już długie włoski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Michaś ma jakieś poczatki kataru i nie wiem czy to od zebów czy po prostu Go dopadło? Nie ma goraczki, trszokę leci Mu z nosa, nie kaszle i ma świetny humor.... Misiowa - a gdzie jest ten koniec świata? może się coś wymyśli? a Magda r ma się dobrze, Oleńka urocza jak zawsze, udziela się na forum majowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :D :D misiowa 👄 za pamięc.. ;) ja siedze na majowym, ale i tak nie za często bo mój buszmenik mi nie daje ;) biega, bałagani, psoci i rozwala wszytsko na swojej dodze ;) włazi na stoły i krzesła... :O joasia !!!!!!!!!!!!!! co ja czytam Ty zagorzała przeciwnicza porodów ??? :D :D ;) :P POWODZENIA :D :D :D 🌻 tylko jeśc mi nei chce :( :( znowu :( ale waży "już " 9.300 g ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede wpada jak tylko bede na forum :) i zaraz dodam pare fotek na bobasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda__________witaj! urocza z Oleńki drobinka!!!!i widać włoski się jej rzuciły!:) Śliczna jest! A maja to mały słoń - waży już ze 12 kg!I co najgorsze lubi być noszona:( plery mi już wysiadają. ania___________maja tez od kilku dni ma taki katar. misiowa___________a gdzie to jest? ten koniec świata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest to koniec świata ale na drugim końcu Polski dokladnie jest to Lublin więc spotkanie z wami jest bardzo wątpliwe a szkoda magda________ witaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___________dla chcącego nic trudnego!!!trzeba wybrać miejsce po środku i się spotkać w pełnym składzie!!!Juz kiedyś o tym mówiłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_________owszem,przeciwniczka porodow;) Chyba...nie doczytalas...z jakiego powodu....chce II dziecko..... Laski,super ze WAM sie udalo za pierwszym razem.Przy zdrowym cyklu i zadnych babskich klopotach moze takbyc. ALE.....o W walczylam 2 lata,nie wiadomo jak teraz bedzie....No nie mowiac ze...musze kombinowac jak kon pod goore,moj M zna sie na babskim cyklu...lepiej jak niejedna baba..... zdycham dzis , pracowac nie moglam ... @@@ niet, glowa mi peka, mdlosci od rana,ze rzygne chyba w koncu :( Ledwo zyje :(:(:( Buziaki dla dzieciakow!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu czytałam dlaczego Ci sie spieszy... ale nie myślałam że usłusze te słowa kiedys od Ciebie że bedziesz chciała znowu rodzic ;) misiowa - Lublin to nie koniec świata w sumie mamy niedaleko bo ze 200 km od siebie ;) ja 25 od Warszawy mieszkam ;) powedzcie mi czy przechodziłyście kiedys przez zapalenie przydatków ?? bo ja sie nabawiłam, leczyłam 14 dni antybiotykiem, teraz dostałam @@@ i zdychaaaaam :O leci ze mnie jak za przeproszeniem z dziuraawego wiadra :O mam sie pojawic u gina po @@ czyli ide za tydzien.... i nie wiem czy może juz by doleczone.. ?? powiedzial ze to stan zapalny i grzybiczy był... ( albo jest) ale męczyłam sie strasznie... poczytałam troche na necie ale chciała bym znac Wasze opinie. takie z życia ;) listkaa hi hi hi hi wiesz chyba bym wolała to 12 kilo ... :D :D :D :D bo moje dziecko strajkuje i NIC nie je :( 😭 wczoraj np. zjadła jeden jogurt na 3 razy... i łyżke wazową niecałą rosołu z kaszą manną i pół słoiczka zupki od teściówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda___ do siebie mamy chyba najblizej bo 200 km to jeszcze znośnie ale do innych to duzo duzo wiecej nigdy nie chorowalam na przydatki wiec nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski dzis mielismy gosci u kasjana byl sasiad wiktor on ma 2.5 roku i wyobrazcie sobie ze te dwa brzdace zarwali K lozeczko teraz spi w kojcu hehe trzeba mu lozko kupic chyba ze moj M cos wymysli i zreperuje bo drugi lozeczko nam juz nie potrzebne no a na zwykle lozko on moim zdaniem troszke zamaly a pozatym dwa lozka w jednym pokoju to mi sie nie bardzo podoba..... kurcze wszedzie same ALE....... aniaa_________ wy to macie dobrze same wyjazdy i to rekreacyjne hehe listka_____ twoj M jest fotografem ale takim super extra hehhe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______co by nie mowic....samo sie nie urodzi :classic_cool: Bede sie martwic jak...bede na porodówce,poki co... @@@@@ od rana mnie zaatakowala i zdycham:( Milego week!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna łącze sie z Tobą w bólu :O ja od wtorku chyba, zdycham 😭 🖐️ wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zeby bylo wam raźniej to ja tez łaczę sie z wami w bólu mam trzeci cykl od porodu i mam regularne @, nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzało i jestem zadowolona bo moge w końcu sobie obliczyć dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa :D :D ja mam 2 cykl i tez zadziwiająco regularne :D :D ;) ale męcze się od środy zeszłego tygodnia :O ale w czwartek i de do gna i zobacze co z tymi przydatkami :O a dziecku mojemu wychodzą 3 trójki :O :O :O normalnei asakra :O ale przynajmniej normalnie śpi w nocy ;) a co do włosów Oli to rzeczywiście ostatnio coś się ruszyło :classic_cool: :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelela
Więc i ja się dopisze:)Córeczka Nikola magiczny dzionek 28.07.2007r.godz.9:15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już w domku:) wakacje udane, wypoczęliśmy i troszkę się soba nacieszylismy:) fotki dodane, chętnych zapraszamy!! Misiowa - Lublin to nie koniec świata!!! Jelsi mąż będzie się służbowo wybierał w tamtą stronę to się z Nim zabierzemy i Cię odwiedzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bry dziewczynki!!!! oj, puściutko znów!!! ania_____________misiu prześliczny jak zawsze na foteczkach i fajnie macie - tak się wciąż byczyć w rozjazdach!pozazdrościć! Ja tez odpoczęłam. od sob do wt byłam na wsi u babci. Maja przeszczęśliwa. Szalała tam całymi dniami! Nowe zdjęcia dodane, toteż zapraszamy! Dla wszystkich- mega uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Listka - zdjęcia to my już wczoraj wieczorem z K oglądaliśmy:) stwierdził, że Maja coraz ładniejsza się robi i bardzo jest podobna do Ciebie:) a ja się zastanawiałam czy macie nowy wózek i dopiero po chwili się zorientowałam, że ten wózek to jakiś mały jest...;) Misiowa - a co u Ciebie? Melduj! Joasiu? Katharsis? zapraszam na kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie aniu. ten wóżek to dla lalek jest:) tak samo jak łóżeczko, w którym tam się bawiła Maja. Dziękujemy za komplemanty dla Mai - bardzo nam miło!!:D kończę, bo mi dramatyzuje. Nic mi dziś nie pozwala robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania_______ to jak tylko będzie szansa na spotkanie to dawaj szybko znac Patryska juz normalnie chodzi ale jak sobie przypomni o raczkowaniu to śmiga na czterech, z jedzeniem nie ma problemu, zjada wszystko w każdych ilościach, cycek prawie juz odstawiony co mnie ogromnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×