Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ania______ no naprawde masz diete cud :P tylko najgorsze ze tak męczy Ciebie i rodzine ja wczoraj mialam wigilie w pracy i musze powiedzieć ze było naprawde sympatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i robilam wczoraj test no i tylko jedna kreska no ale liczylam sie z tym i jak sie nie udalo to narazie daje sobie spokoj .... ale wiecie ze bylo mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - nic nie mówiłaś, że była szansa...albo nie doczytałam...nic się nie martw, widocznie to była nieodpowiednia pora...jak przyjdzie czas to i dwie kreski będą;) obejrzałam zdjęcia Patryśki - rozbroiły mnie Twoje opisy i Jej minki, gdy nie chciała iść spać! Słodka jest! Listka - co u Was? Joasiu - a u Was? i jak się czujesz? Katharsis - pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______daj spokoj, a napewno sie uda;) Aniu_____mdlosci od 3 dni ze szok,dzis zdycham od rana:( Rzygnac nie idzie,bym sobie ulzyla a tak....masakra.... No i...mam od dzis...16 dni wolnego:) Mama moja wrocila, w pierwszy dzien swiat.... jade z W na tydzien:):):):) Buziole ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania______ jest slodka ale pora usypiania jest zawsze koszmarem i prawie za kazdym razem jest jak na tych zdjeciach joasia_______ jak sie teraz nie udalo to sobie odpuszczam na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Sto lat dla ślicznej Patrycji!!! 🌼🌼🌼Zdrówka, szczęścia i słodyczy ciocia Ania z Miśkiem życzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Patrysi duuuużo 👄 od Oli ode mnie ;) :D :D :D :D :D :D i jeszcze 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 WSZYSTKIEGO NAAAAAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza impreze mamy juz za soba, bylo w sumie 7 osob sami znajomi, patryska zachwycona chodzila z raczek i ten uśmiech moj słodki zdjecia dodane teraz za tydzien druga impreza tym razem rodzinna i bedzie duzo wiecej osob całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - zdjęcia obejrzane, widać, że imprezka udana, Patrysia jaka zadowolona:) ale szybko ten rok przeleciał....super macie choinkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) może być, że nie będę juz mieć możliwości i okazji, więc już teraz życzę Wam i Waszym rodzinkom zdrowych, radosnych i wesołych Świąt, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń... buziaki dla Was :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego NAJ dla Patrysi:kochanego roczniaka ❤️ U mnie mdlości mega na tapecie,w dzien i w nocy, rzygac nie idzie,to straszne.... W czwartek mama po mnie przyjezdza jade z W na ponad tydzien, w koncuuuuuuuuu!!!! W chory od niedzieli, od tych cholernych zebow: znow katar, gardło, masakra,ma BACTRIMIE jedzie... Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Swięta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$ Wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Was i dzieci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta te na świecie całym, niosą miłość, dużym, małym. Niech więc cząstka tej miłości, i u Was też zagości. Spokojnych, zdrowych, wypełnionych ciepłem Świąt Bożego Narodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nim gwiazgdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech WAS błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się WASZE życie w szczęśliwości splata dziś, jutro w Nowy Rok i po wszystkie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i jak święta spóżnione ale szczere zyczonka dla Patryski 😘😘😘😘Duzo zdrowka, szczescia , i słodyczy 😘😘😘😘 zdjecia obejrzane Patryska jak zawsze jest przesliczna pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u mamy,zdycham,mdlosci 24 h i helikopter... Zero jedzenia... W grzeczny,rozkochani w nim i wpatrzeni jak w obrazek:) buziaki dla dzieci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Święta, święta i po świętach, ale szybko minęło....i teraz przygotowania do sylwestra;) Joasiu - biedulko, ale musisz się męczyć z tymi mdłościami, nie zazdroszczę...a jak to było z Wojtusiem? też miałaś takie nasilone mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nasza mala choruje, w nocy bylo 39 goraczki ale teraz troche mniej, my juz po dwoch imprezach urodzinowych i na szczescie z glowy sylwestra spedzamy w domu, przychodza do nas brat meza z dziewczyna joasia_______ dobrze ze jestes u mamy, oni zajmuja sie W a ty mozesz sie zajac soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z W tez mialam mdlosci,ale....nie mialam w nocy i bez helikoptera.. wczoraj bylam w szpitalu na ginekologii: myslalam ze umre,goraczka 39 st,katar,kaszel ze malo łba z plucami nie wyplułam, a klata tak piecze ze szok, no i mdlosci i helikopter\\; antybiotyka mam.... a W dzis zaczal kaszlec jak ja,zalatwilam pediatre na popoludnie,jak niz tez antybiotyk dostanie... nie moge sobie darowac ze akurat dopadlo mnie u mamy,ani wyjsc, ani spotkac sie ze znajomymi,nic,nie mam sil.. trzymajcie sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu______ no to współczuje choróbsko napewno raz dwa przejdzie no a mdłości pewnie po 3 miesiacu takze głowa do góry hehe misiowa_______ może ktos z gosci zarazil Patryske moj K jak mial zapalenie gradla tzn jescze nie mileismy o tym pojecia to juz zdazyl zarazic swojego kuzyna tak ze w czwartek sie widzielismy no a K dopadlo to na dobre w sobote a mały kuzynek juz w poniedzialek chory:( a my sylwestra spedzimy na balu wiec troche oderwiemy sie od codziennosci, kreacje mam jeszcze tylko cos na szyje musze sobie sprawic bo za fryzjera moj M bedzie robił hehe pozdr😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!! Joasiu - współczuję i zdrówka życzę, antybiotyk na pewno szybko zadziala i będzie lepiej, a z mdłościami to najczęściej niestety trzeba czekać do końca pierwszego trymestru... Misiowa - jak Patryśka?Zdrowa już? Listka - co i mojej ulubienicy? My dziś zawozimi Miśka do rodziców, a jutro jedziemy nad morze, Michałek miał jechać z nami, ale plany się zmieniły i zostanie z dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry po świętach! ania________u nas OK. maja przeszczęśliwa po świętach, bo się wyhasała z dziewczynkami, ciotki ja wybawiły, no i dostała mnóstwo prezentów! Zdjęcia dodane:) Ja ubolewam tylko, że już po wszystkim, a tyle się na te święta czekało! Nie odzywałam się, bo oczywiście na ostatnia chwilę wszystko robiliśmy, prezenty, sprzątanie, sałatkę itp. Ania, zazdroszczę wyjazdu na Sylwka - u was wciąż święta! My wczoraj rozmawialiśmy, ze w w przyszłym roku 2009 już zaliczymy jakąś wycieczkę i koniecznie na zabawę sylwestrową pójdziemy!!! Póki co wegetuję:D joanna________wciąż nie mogę uwierzyć, że spodziewasz się drugiego maluszka! ty, która tak się po porodzie zarzekała, że nigdy więcej!:):):) Życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla ciebie i syneczka! misiowa________patryska super roczniakowa dziewczynka!!!!!Całuski dla niej!!!!!!i sto lat! ❤️ 🌼 ❤️ Zbieramy się chyba na spacerek. m. ma do pon wolne:) baderka, magda r_____co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - obiecuję poprawę, po południu dodam foteczki, a przy okazji mam do Ciebie mały romans, odezwij się do mnie na gg jak będziesz miała chwilę;) a co do Waszych fotek to oczywiście obejrzałam:) Majusia cudna - jak zawsze!! Kiteczka mnie rozbroiła - teraz to już prawdziwa dziewczynka! i zdjęcia z kotem i ratunku przy gwiazdorze...wszystkie zdjęcia świetne;) ucałuj moją małą królewnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał. A na pecha złego sama znajdź coś wesołego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach. Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, Nowym Roku!!!!! Ania z rodziną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa________-wiele razy pisalam ze gdyby nie miesniaki i brak czasu na czekanie nigdy w zyciu nie bylabym teraz w ciazy!!!\\\\ zdychamy nadal, w ma zapalenie krtani i antybiotyk, masakra, mama moja....dzis tez rozlozona.... kto imprezuje to udanej zabawy, kto z dziecmi to spokojnych nocek i...wszystkiego NAJ w nowym roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna___________wiem, dlaczego się zdecydowałaś! po prostu nie mogę uwierzyć w ten fakt, że po takiej traumie w tak niedługim czasie znów podjęłaś to ryzyko (porodu :D) Wierzę, że tym razem będzie lżej, krócej i przyjemniej :D :D :D misiowa______________jak to nie spada??? to może do lek? a nurofen próbowałaś? czopki? jak Patrysia to znosi? ania_______Misiulek uroczy jak zawsze! a jaki był elegancki w święta!!!przystojniak z klasą! Wy pewnie już w gdzieś drodze. Życzę udanej, szalonej zabawy i miłego pobytu nad morzem! Wszystkim w Nowym 2009 Roku życzę, by dzieciaczki chowały się zdrowo i na wesoło, a ich rodzice kochali się i by spełniły się wszystkie Wasze plany! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurofen daje jej caly czas, u lekarza bylam dala leki ale bez zmian, w nocy goraczka bardzo wysoka i co godzine budzi sie z piskiem i pol godziny ja uspakajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Misiowa a Patrycja ma tylko wysoką gorączkę czy oprócz tego jeszcze kaszle i ma katar??? Bo może ma tylko trzydniówkę. Tomek przechodził właśnie jak miał roczek. Trzy dni wysokiej gorączki którą zbijałam nurofenem i po 3 dobach wysypka i po chorobie. Życzę Wam wszystkim Wszyskiego Najlepszego w Nowym Roku. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń. Mamusiom, dzieciaczom tym giegającym i tym w brzuszkach dużo dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×