Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Misiowa ano :P Badz do badz niezaleznie od tego kiedy zajdziecie....bedziecie mialy lzej jak ja,bodzieci starsze:):):) Najwaznijesze...ze mam z glowy i juz nigdy wiecej nie bede musiala tego przechodzic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda super ta kuchnia i najwazniejsze ze mozna ją schowac i wymiary ma takie przyzwoite ja to sie najbardziej obawiam ze bede musiala znowu dlugo czekac na drugą ciąże a ja chce juz i zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa podobno najlepszy sposób to próbować codziennie do skutku ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze codzien to sposob na zajscie,chociaz... sie nie opusci wlasciwego czasu :P:P:P Dzis moj brat p[rzyjezdza pomoc nam nosic graty i w koncu do siebie :classic_cool: Neta brak,wiec odezwe sie jak wroce do zywych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje reka zwichnieta do tego gips, bolące plecy to bilans mojego upadku ze schodow w pracy no i kolejne zwolnienie tak chcialam isc do pracy a tu jak na zlosc siedze caly czas w domu dobrze ze choziac w ciązy nie jestem bo byloby nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zakupy świateczne??? cos juz kupujecie ??? wczoraj bylismy z tesciową w markecie i tesciowa jej kupila lalke Natalie z jakimis funkacjami bo moje dziecko teraz ma fazy na lalki, tuli, przytula i wysadza i mielismy cos jeszcze wybrac tylko koncepcji brak, chcialam kupic kuchnie ale bylo takie zainteresowanie tym ze nie moglam sie dopchnąć w kazdym razie w tym tygodniu jedziemy do tesco i chce kupic zestaw ciastoliny bo ma taki maly zestawik i malo juz z niego zostalo. i chyba jakis domek z wyposazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - ło matko, dobrze, że tylko tak to się skończyło, kuruj się! jeśli chodzi o zakupy to ja jeszcze nie zaczełam, ale wiem, ze babcia ma już kupione klocki duplo a ciocia ciastolinę właśnie - z taką wyciskarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki,ale puchy :P:P:P Pisze juz od siebie,nawet nie chce mi sie gadac jaki..leraz luksus mam :classic_cool: Net dziala byle jak,czekam na ruter i wtedy bedzie smigac. U nas ok,chlopy zdrowe(chwala za to ze szczepilam W na grype, z kim nie gadam albo kogo nie spotykam chory, a tak spokoj w chacie) dzis na szczepienie z jednym i drugim.Mam nadzieje ze nie bedzie lac(cala noc lalo), bo wtedy.....nie pojde,bo nie mam jak :/:/:/ Marcin od wczoraj przewraca sie z brzucha na plecy:) Pozdrowionka !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja sie zastanawiam miedzy ośmiornicą a dentystą z tej ciastoliny jutro umowilam sie z kolezanką w galerii to moze cos mi wpadnie w oko joasia to dawaj foty tego luksusu, ja tez chce zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksus to w przenosni,ale zrobione jest jak dla mnie super;) jak bede miec szybszy net,zapodamfoty Zalatwilismy chrzest na swieta, 25 grudzien, identycznie jak WOjtuniu:) Musze szatke zamowic i swiece,mysle ktore: http://allegro.pl/item823949658_chrzest_szatka_swieca_gratisy.html http://allegro.pl/item820987868_subtelna_szatka_chrzest_swieca_okapnik_komplet.html http://allegro.pl/item827929198_chrzest_szatka_i_swieca_realizacja_48h_chrzest_1.html http://allegro.pl/item816587030_chrzest_swieca_szatka_pasuje_do_ubranka_estetyka.html Wojtus mial to pierwsze :) acha,i chrzestnego nie mamy :/:/:/ Marcin nosi szmaty na 80 cm,ma 74 wzrostu,rosnie szybciej jak na drozdzach.... Ps. a o prezentach nawet nie mam czasu myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na moment Joasiu - jak dla mnie ta pierwsza chyba naładniejsza. miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - a ten dentysta to chyba trudny będzie, w zeszłym roku kupowaliśmy chrześniaczce (5 lat - Ona radziła sobie świetnie). No chyba, ze Patryśka już taka wprawiona jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, do przeprowadzki to jeszcze troche czasu minie. ja kupilam dla Ani kuchenke tj w sumie od mojej mamy dostala i sie super nia bawi, gotuje non stop ;) i potem misie i lalki karmi :) misiowa aj, w sumie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry laski! nie ma mnie bo załamka mnie lekka dopadła, szukam pracy... na razie bezskutecznie.... w pierezduru! tyle lat nauki!!! to chyba tylko w PL. po zawodówce od razu bym znalazła! paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Listko - powtórzę, za Magdą r. - taka rezczywistość...ale nie łam się, na pewno coś znajdziesz;) Misiowa - jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×