Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

witam wlasnie wrocilam z kolejnych zakupow światecznych za dwa tygodnie robimy urodziny malej jutro zamawiam torcik i jestem juz w swoim zywiole bo planuje co dobrego ugotuje, upieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miaiowa____zazdroszczę entuzjazmu! ja nienawidzę kuchni. u nas bez zmian :( nikt do mnie nie dzwoni .... ani jednej piep.... propozycji pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa"_____________kolejna nagana!!!! nawet nie można podejrzeć jak nasza Patryska rośnie, taki zastój na galerii! zapraszamy na naszego świrusa! ja galerię ruszyłam ostatnio! założyłam też na bobasach nowy wątek ze skeczami mai....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda______________a Olusi jakie się piękne blond włoski rzuciły!! śliczna jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_________tez nagana!mała idę przeglądać dalej, ale joannaz ostatnio oglądałam było ok, uzupełniona dokumentacja foto :) chłopaki rosną, szczególnie marcinek, za kilka miesięcy będą chłopaki równe!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko, je też powinnam naganę dostać.. :P bo dawno nie robiłam Oli zdjęć, ale siedzimy w domu i nie ma kiedy :D ale dziękujemy za kokmplement :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) skecze Mai świetne!!! kiedy Michał będzie tak gadał????? Nie zapowiada się, może na 18-stkę? o urodzie Majeczki nie wspomnę, w końcu od początku była cudna ta moja synowa! a jesli chodzi o naganę to obiecuję poprawę;) zdjęcia czasem robimy, tylko jakoś wklejać nie mam kiedy;) u nas dziś szaro i buro....ale rozerwiemy się troszkę po południu w przedszkolu:) jutro mamy rocznicę ślubu, ale ten czas leci.... i robię banalnie proste rogaliki, ja w ogóle z pieczenia to jestem noga, ale to podobno zawsze wychodzi, więc zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Listka - wczoraj K oglądał zdjęcia Mai, z Misiem na kolanach oczywiście, i K pyta - kto to jest? a Misiu - dzidzia. Na to K oburzony - nie żadna dzidzia tylko Twoja narzeczona! Myślałam, że padnę:) u nas dziś okropnie, pada, ciemno, czeka nas siedzenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sprzątam namietnie mieszkano i nawet mi idzie moje dziecko dostalo kolejna uwage w zlobku znowu ugryzla dziewczynkę tym razem Natalkę zaraz ją odbieramy i zobaczymy czy dala sobie zrobic zdjecie z Mikołajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,u nas nic nowego,delektujemy sie mieszkaniem;) czekam juz na rodzicow i rodzenstwo, 25 grud(jak W)chrzciny,przyjezdzaja na kilka dni:) Listkaaa______powodzenia,ale niestety...tak jest w tym kraju :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,jak Wojtus,bez kombinacji;) Ale puchy,znow topiku nie moglamznalezc... U nas szal Mikolajek,Tzn W bo M nie kuma;) Juz go widze na swieta z pelna chata ludzi.... Milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! U nas mikołajkowy szał trwał od soboty. Poza tym Misiu zakatarzony, chyba coś złapał w przedszkolu, mam tylko nadzieję, że się nie rozwinie paskudztwo. ja dziś dostałam @ a wczoraj miałam takie napięcie, że nawrzeszczałam na męża:( miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zdrowka dla Misia!!!!!! Ja bylam teraz taka przeziebiona ze szok,.W zero kataru i choroby,to nie slychane!!!!! Biegiem lapal zawsze i 2 tyg choroby....Pod niebiosa wychwalam.... sa szczepionke na grype i POLECAM!!!!!!! Foty wrzucilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Dziś obudziłam się z bólem gardła, masakra jakaś. a o szcezpieniu na grype myślałam, ale miałam jakieś takie mieszane uczucia i w rezultacie się nei zaszczepiliśmy, w przyszłym roku ponownie to rozważę. Listka - ale fajnego macie nowego przyjaciela, pomału robi się u Was mały zwierzyniec!!! Joasiu - chłopcy super rosną, Marcinek taki duży, ze aż się wierzyć nie chce, że ma dopiero 3 miesiące, chłop jak dąb! i widać, że dogadują się bracia:) Misiowa -co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - nowe zdjęcia super! Patrysia ma uśmniech jak gwiazda filmowa! śliczna dziewczynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,nie musisz czekac rok aby sie zaczepic, w kazdej chwili mozesz!!!!Marcin konczy 6 mcy w lutym i szczepie:) Ja dzis w nocy tez masakra z gardlem,myslalam ze zdechne, mam Orofar MAX:polecam,paszcza znieczulona jak od zastrzyku u dentysty do rwania,super!!!! http://www.domzdrowia.pl/73485,orofar-max-20-pastylek.html 8 zl;) Ps.dwie jedynki sie wyrznely marcinowi,bezobjawowo, tzn.bez placzu,goraczki, a lapki ssal i sie slinil odkad skonczyl 2 mce:)Bo czy nie bolalo,nie wiem,nie powie;) Dla porownania....W I zabek: 7,5mca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - mam ten orofar. a co do szczepienia to słyszałam, ze zanim zacznie działam to mija 6-8 tyg, druga sprawa to trzeba być zdrowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryska w domu bo jej 5 wychodza i gorączki dostala troche daje mi popalic bo wszystko jej sie nie podoba i nic nie chce jesc wynalazla swoj smoczek, ktory prawie nie byl uzywany bo nigdy nie chciala ssac smoczkow i gryzie go ide dzisiaj tort zamowic na sobote, miala byc lalka a bedzie misio bo nam sie bardziej spodobal :P reka nadal mnie boli i tak sie zastanawiam czy kiedys przestanie listka to wasz chomik??? kurde ja tez jak bylam mala to mialam kilka sztuk joasia bez kitu kawal chlopa z tego twojego Marcinka co robicie w sylwestra?? bo ja tym na jakis bal poszla, ale moj M nie lubi tańczyc i chyba zostanie nam tylko jakas domówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_______to zdrówka dla misia i was wszystkich, oby żadna grypa was nie dopadła. zdjęcia jak misiu i krzysiu śpią na siedząco - rewelka po prostu!!! szok!!!ciekawe który pierwszy odleciał:) joannaz__________w szoku jestem. w rósł jak na drożdżach ale marcinek!!! szok pop prostu,a jak sztywno trzyma główkę! brawo dla nowego siłacza! aniua_________a dlaczego ty twierdzisz, że mamy w domu zwierzyniec??? kot już dawno wyjechał, po tym jak kilka razy podrapał po twarzy majkę i jak doniczki poleciały mi z parapetu po raz n - ty!!! ze zwierząt jest obecnie tylko chomik i mąż:) maja chomikiem wciąż zachwycona, w nocy o dziwo cicho jest i od 6 nie wymieniane trociny - jeszcze nie śmierdzi, na razie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_____patryśka słodziuchna! aniu___a co to za przedszkole, do którego piszesz, że chodzi Misiu? przecież żeby chodzić do przedszkola trzeba mieć 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko, prywatne przedszkola przyjmują juz od 2 roku życia albo 2,5 różnie... a to pewnie o zajęcia wprzedszkolu chodzi :D u nas nuda :P ale na bobasy dodałam filmik ze śpiewającą Olką :D powoli się szykujemy do Świąt.. zrobiłyśmy już pierogi :D i powoli ustalamy menu ;) a w styczniu wesele siostry :D więc trochę sie będzie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawal chlopa i niech rosnie :classic_cool: Sylwstra w domu,wiadomo,jak w ubieglych latach, krazac... w nocy miedzy dziecmi..i jak...przez najblizsze lata poki mi dzieci nie urosna :classic_cool: Nam 5 wychodzily 1,3roku,a jeszcze dwie..i gory zostaly do wyrzniecia,ile razy byl chory od tego,nie zlicze,,, co do szczepienia zdrowym trzeba byc,jak przy kazdym, a nam..zaczelo dzialac od razu;) super z tym chomikiem!!Ja W chciala kupic swinie morska ,bo jak bylam u mamy to zakochany w tamtej,ale....tamta w ogole nie gryzie itp,W cuda z nia robil,jak kupie nowa.....zanim sie ja ulozy to roznie moze byc, a On jak zobaczy to..nie wytlumacze mu ze nie mozna,bo ugryzie:lapy bedzie pchal i tyle ,znam tego huragana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Listka - to ja o kocie nie wiedziałam i myślałam, że chomik to dodatkowe zwierzątko. Pytałaś o przedszkole - my chodzimy raz w tyg na zajęcia do przedszkola - to są takie popołudniowe dla dwulatków (oczywiście płatne). Tylko wkurzam się, bo matki przyprowadzają zakatarzone dzieciaki i potem Misiek łapie. Magda r - bardzo ładnie śpiewacie:) szkoda tylko, że obraz taki kiepski. a na sylwestra - my standardowo nad morze jedziemy:) Listko - może tym razem uda nam się zorganizować randkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle napisałam i się nie wyświetliło..... Listka - o kocie nie wiedziałam i myślałam, że chomik jest dodatkowym zwierzątkiem. My jak byłyśmy małe (z moją siostrą) miałyśmy kilka chomików. Jeśli chodzi o przedszkole, to my chodzimy raz w tyg na godzinne zajęcia dla dwulatków, odbywają się one w przedszkolu, są płatne (25 zł od zajęć, czyli zazwyczaj 100 zł za miesiąc). A na sylwestra tradycyjnie jedziemy nad morze. Listka - może tym razem uda nam się zorganizować jakąś randkę? Magda r - bardzo ładnie śpiewacie, szkoda tylko, że obraz kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu bo to telefonem nagrywane i już ciemno wo pokoju było :P a nie chciał mi sie łazić światła zapalić ;) ale obiecuję że jak będzie okazja to lepszy obraz będzie :D listka ja bym sie bała na razie Oli chomika czy inne zwierze kupić :O bo by je zamęczyła... ale chomik fajny :D a jki piękny rysunek Maja narysowała :D wg. mnie to nie pchła tylko jakaś przepiórka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×