Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

misiowa____________ to http://allegro.pl/item846072905_chou_chou_lalka_learn_to_walk_nauka_chodzenia_tv.html ma taka córeczka kol i maja za każdym razem się nią namiętnie bawi. Fajna jest sama raczkuje i stawia kroki trzymana za rączki - jak prawdziwe dziecko! płacze i coś tam mówi. dostanie, bo wiem, że się z niej ucieszy co tam u was? zauważyłam wczoraj Maja ma jedną 6stkę górną :) cały dzień może oglądać bajki, nie wiem, czy coś z tym robić. w sumie mi to po części na rękę - nie mendzi pół dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu m_____________figę z maikiem!!! za pyszczenie! co najwyżej może dostać kaganiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M absolutnie nic :classic_cool: Listkaaa________-6?szok,dzieciom w szkole wychodza :) No ale jak zwykle,kazde inaczej;) mama moja wrocila wczoraj,szal,ja juz odliczam godziny kiedy przyjada.....Poza tym nic nowego,stary ma urlop dokonca roku,musial wybrac,wiec...wywioza mnie na bank :classic_cool: Milego week!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna____________6 mówisz w szkole??? hmmmm to może ja się przeliczyłam! muszę jej jeszcze raz w paszczkę zajrzeć:) co tam u was? ja dziś dwa okna po drugiej stronie: gościnny i sypialnia - umyłam - tzn m umył :) teraz odkurzanie podłoga i koniec. zostanie mi tylko okno zabudowanego balkonu, rozmrożenie i umycie lodówki, trzepanko dywanów, ale to za tydzień. m. pojechał z mają do mojego ojca, porcjować mięsko, i robić solankę, czy jakoś tam... na wędzonki:) święta idą.... ja chodzę do dd na ten wolontariat, ale mieszane uczucia mam.... z 2 stro innych porpozycji pracy nadal nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka=------->>>>>moze i 6 ma, takie rzaczy sie dzieja o ktorych najwiekszym filozofom sie nie snilo;) ja nic nie sprzatam, wsio...na biezaco;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj się rozpisałam, ale wystąpił błąd serwera i nic się nie wyświetliło.... Misiowa - wspaniały torcik!! Patrysia ma uśmiech gwiazdorski po prostu, widać, że impreza udana!! Listka - skecze Majki obłędne!!! zazdroszę tego gadania!! jeśli chodzi o prezenty - u nas będą perfumy. dodałam kilka nowych zdjęć - żeby się nie narazić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lata i dużo uśmiechu dla naszej gwiazdy - Pati!!!! jak ona się śmieje pięknie!!!! będzie na ten uśmiech nabierać chłopaków!!!! oj, będzie!!! aniu________no!:) zdjęcia śliczne a jaki michaś artysta, jakie piękne abstrakcje maluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my chorujemy.... wczoraj wieczorem byliśmy u lekarza, początki zmian na oskzelach, migdały ropne, antybiotyk i wziewy. Michał jest dzielny, ładnie bierze leki, z wziewami był początkowo problem, ale już jest ok. Mój kochany Skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, aniu______________to zdrówka dla was! kurujcie się, zaraz święta przecież! oj, coś ten misio często choruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś od rana minus -9 ziąb niesamowity, nie wiem czy na dwór iść tez mamy sanki i wczoraj poszły w ruch ale są bez oparcia i d... musi Majusia mieć z oparciem, bo inaczej ani rusz, druga osoba musi ją asekurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,u nas nic nowego,bieg od rana do wieczora, nie ma czasu pisac. W koncu doczekalam mrozuuuu,zimna, sniegu, ale...nie na tyle aby isc na sanki;) Milego dnia !!!!! Ps. zdrowka dla Michasia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie - 12 zimno jak diabli, wyrwałam się wieczorem do sklepu, jazda 30 na godzinę :O i przemarzłam jak diabli .. Olka zakatarzona więc jak na razie jedne sanki zaliczyłyśmy... :D bo śniegu też dużo u mnie :D zdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie delektuje pogoda,-14,w nocy -19,bylam juz 2xna dworze,az mi paszcza zamarzla:w koncu doczekalam:) Milego dnia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zimno jest wczoraj odbyla sie druga impreza urodzinowa Patrycji, byli nasi znajomi i wszyscy sie dobrze bawili a jutro wielki dzień mojego malucha, kurde jak to szybko zlecialo choinki ubrane, jeszcze tylko upiec ciasto, zapakowac prezenty i mozemy świetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: "Dziś jest Twoje święto..." Jadą do Ciebie życzenia... jadą... STO LAT DLA NASZEJ KOCHANEJ PATRYCJI!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla cudnej patrysi ❤️ 🌼 Wczoraj z W ubieralismy zywa choinke,szalal, w swoim zywiole huragan;) Mam prawdziwa oczywiscie, wielka,gesta,pod sam sufit:) Buziaki,u nas nic nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... z pewną taką nieśmiłością do Was zaglądam, bo bardzo dawno mnie tu nie było... nawet sama już nie wiem jak dawno... mam dzisiaj luźniejszy dzień w pracy, więc korzystam z okazji, by życzyć Wam zdrowych i wesołych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku... no i dla Patrysi wszystkiego najlepszego :) ale te Wasze dzieciaczki urosły! moje w sumie też... trzymajcie się ciepło i buziaki przesyłam ode mnie i moich dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrysiu 100 lat 👄 samych radosnych dni, pełnych uśmiechu, zabawek kolorowych a przede wszystkim dużo miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku :) `````````{\ ````````{\`\ ```````{`~\`\```_______ ``````{*```\`\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×