Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

a to dla naszej słodkiej Patrysi! 🌻 Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzinki! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka_______czemu nie pisalas???? Ja mam takie urwanie dupy ze hej,nawet brak czasu na siku....jakbym nie wpadla do Wiglii to... "...Zbliża się magiczny okres świąt Bożego Narodzenia, więc składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, a w nadchodzącym roku dużo miłości. Życzy Joasia z dziećmi..." Spokojnych Swiat i spelnienia marzen w Nowym Roku dla Was i Waszych Rodzin !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki baderka witaj, pisz cześciej, jaka Natalka już duża Zyczę Wam wszystkich magicznych świąt, rodzinnej atmosfery i wielu, wielu prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT:-) ............ '|`...Gdy pierwsza ............/.\. gwiazdka .........../`,\)... na niebie .... ....../__\ ... zabłyśnie ........./ . o \....Niech Was ......../_ , *_\_... Aniołek ......../ `, .* \_...od Nas ......./ … `~ . \... uściśnie ....../_ . * ., o \...I przekaże ....../ … o .. ~ \ … serdeczne ...../ . * .... . o.\… życzenia ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'W Święta ..../`~,, .. o.......\::::::Bożego .../ .* ...`' * … ,',..\ :::: Narodzenia ../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele ./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości i /* .... o ..._~`'*...o \....nadziei `-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym ........":-------:".......2010Roku!!!!: .........\_____/ Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Dla Was i całej Waszej rodziny!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orędzie z Groty Betlejemskiej Narodziłem się NAGI, mówi Bóg, abyś ty potrafił wyrzekać się samego siebie. Narodziłem się UBOGI, abyś ty mógł uznać mnie za jedyne bogactwo. Narodziłem się W STAJNI, abyś ty nauczył się uświęcać każde miejsce. Narodziłem się BEZSILNY, abyś ty nigdy się mnie nie lękał. Narodziłem się Z MIŁOŚCI, abyś ty nigdy nie zwątpił w moją miłość. Narodziłem się W NOCY, abyś ty uwierzył, iż mogę rozjaśnić każdą rzeczywistość spowitą ciemnością. Narodziłem się W LUDZKIEJ POSTACI, mówi Bóg, abyś ty nigdy nie wstydził się być sobą. Narodziłem się JAKO CZŁOWIEK, abyś ty mógł się stać synem Bożym. Narodziłem się PRZEŚLADOWANY OD POCZĄTKU, abyś ty nauczył się przyjmować wszelkie trudności. Narodziłem się W PROSTOCIE, abyś ty nie był wewnętrznie zagmatwany. Narodziłem się W TWOIM LUDZKIM ŻYCIU, mówi Bóg, aby wszystkich ludzi zaprowadzić do domu Ojca. Lambert Noben Z Okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu wspaniałych chwil i szczęścia w nowym Roku! życzy Karolina z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zycze wszystkiego NAJ dla Was w Nowym Roku!!! Ps.M makatar,od tesciowej zlapal,W nic-odkad zaczepiony spokoj,wczesniej od razu chory i antybiotyk... W lutym pedze z M zaszczepic. ja mam dola-nie zdazylam sie nacieszyc moja rodzina i juz wyjechali....Stary W KONCU dzis do roboty po 3 tyg siedzenia w domu,mozg juz miparowal, masakra...Teraz spa dla mozgu i oczu,spokoj :classic_cool: Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) witam w Nowym Roku i oczywiście życzę Wam wszystkim wszelkiej pomyślności:) obejrzałam włąśnie Wasze fotki, Listka - Maja w różowych włosach i okularach obłędna, prawdziwa gwiazda!!!! co u Was? Joanna - gdzie zdjęcia z chrztu Marcinka? czy jest tylko to jedno w kościele? rośnie ten Twój mały chłop, rośnie, rozkoszny jest!! zdrówka dla Niego! A Wojtuś to już kawaler na całego i jaki On zbudowany - prawdziwy pudzian!!!! Misiowa - a Ty masz naganę! bo żadnych nowy zdjęć nie ma;) pozdrowienia! Ivette - Tweja córcia bardzo jest do Ciebie podobna!! ja też troszkę pododawałam, chętnych zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,mam tylko to JEDNO zdjeciez chrztu,aparat padl, tzn baterie,a nikt wiecej nie bral bo....my mielismy przeciez.... zdrowka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! iveta___zdrówka dla Ciebie!!! aniu_u nas jakoś leci. praktykuje w domu dziecka, może od połowy stycznia pójdę normalnie do pracy :) poza tym mam teraz do napisania dwa referaty, bo na styczniowym zjeździe musze je wygłosić, także powinnam się wziąść do roboty i uczyć też na rozm. z dyr domów dla dzieci: metody i standardy postępowania w razie tego czy siamtego. także mam co robić!!! my zdrowe śnieg po pachy! a maja nie za bardzo lubi jeździć sankami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sniegu jak na lekarstwo,ulice czarne, a z chodnika przeswituje:(:(:( Buuuuuu listka____powodzenia w pisaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u mnie sniegu duzo..... i patrycha smiga codziennie po złobku nadal siedze w domu,powinnam jeszcze zakladac gips i bardziej uwazac ale jakos mi to nie wychodzi i zakladam tylko jak wychodze do sklepu iveta duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam na bobasach zdjęcia z niedzielnego spacerku po śniegu - dziś nadal tak samo i minus 7 na termometrze:) idziemy na dwór! \miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na waszych fotach,super!!!! Listkaaa----pierwszy raz widzialam ten wierszyk co masz u Mai na stronie,az sie poryczalam: super!!! Zazdroszcze Wam tego sniegu,u mnie jak na lekarstwo, a juz napewno nie ma mowy o sankach,buuu:( I na dworze.... -2 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry u nas dziś chyba całą noc padało i od rana wciąż pada:) masakra! dziś odśnieżał taki mały samochodzik ze spychem, łopaty sa chyba bezsensem :) zasypie nas po kolana:) joanna__________ja ten wiersz mam już wiele miesięcy albo ponad rok!:classic_cool: albo i więcej. prawda, że piękny... wraz z Nowym Rokiem postanowiłam się rozstać z m. i tak już z pół roku albo i więcej żyliśmy obok siebie :) i jakoś nawet nie jest mi smutno z tego powodu. zaczekam kilka miesięcy, utwierdzę się w swoim postanowieniu i składam pozew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Listka - jestem w szoku po Twoim poście...ale jeśli było tak jak piszesz to życie obok siebie jest chyba faktycznie bez sensu...a zdjęcia synowej oglądamy i podziwiamy na bieżąco;) super śnieżne fotki i z jakiej góry zjeżdżałyście, wow!! u nas jest trochę śniegu staramy się codziennie z tego korzystać, wczoraj specjalnie żeby wyjść z Misiem na sanki przyjechała moja siostra, niestety nie poszliśmy, bo Michał miał humory, cały dzień wszystko było na "nie". Nie chciał się ubierać i w ogóle nic nie chciał:/ czy tylko mój syn jest taki uparty??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w zadnym szoku, zazdroszcze Ci listkaaa ze sie uwolnisz i bedziesz miec spokoj,ja MOZE tez bym to zrobila, ale...nie mam gdzie z dziecmi pojsc....U mnie od urodzenia Wojtusia jest zle, a nawet gorzej.... Jestes mloda,ulozysz sobie zycie i sie nie bedziesz meczyc:) I..sniegu zazdroszcze tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nie tylki Michałek jest atki uparty... ja tez Olce mówie np. że idziemy na dwór czy coś, to ta NIE i koniec JA ZOSTAJEM W DOMU :P listkaa :O wooow z jednej strony to odważna dziewczyna jesteś.... gratuluję.. ale i smutno tak jak się ludzie rozchodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka i dobrze, gratuluje decyzji a ja sie miotam, bo z jednej strony chce miec drugie dziecko a z drugiej nie moge na niego czasami patrzec.....no i jest jeszcze ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę że nowy rok nowe ścieżki życiowe wytycza ;) misiowa :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna__________u nas też zaczęły się schody od narodzin majki albo chwilę później ale tylko chwilę....i wyobraź sobie ja tez nie mam gdzie pójść. dlatego daję sobie chwilę i zostaję póki co tu (mamy 3 pokoje, każdy śpi w innym :D) daję sobie -i nam jako rodzinie - tą chwilę na tak jak napisałam utwierdzenie się, że ta decyzja jest dobra, a dwa zaraz podejmuję pracę i będziemy się wymieniać w opiece nad mają,a wspólne mieszkanie to bardzo ułatwia, a od września Maja idzie do przedszkola, ja może już będę miała umowę na stałe, może wezmę kredyt i kupię jakąś kawalerkę, albo wynajmę i już. w rodzinie nie mam gdzie iść, raz że nie ma miejsca, a dwa nawet bym nie chciała. przyzwyczaiłam się do niezależności i nie zniosłabym znów mieszkać w hałasie chaosie itp. cenię sobie swój spokój i już nie dam razy inaczej. maja śpi, wracam do pisania pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. maja też uparciuch, np jak ogląda bajkę, to czasem muszę zaczekać aż się bajka skończy i wtedy mogę ją ubrać na dwór:) i strasznie kłóci się o ubrania i sama (gdy nie widzę) zmienia sobie rajstopy, czasem 3 razy dziennie. rajstopy i skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________żebyś wiedziała, że nowy rok. bo m. mi taki cudowny nowy rok zgotował, że nie musiałam wiele się zastanawiać. bardzo pomógł utwierdzić mnie w przekonaniu, że lepiej nie będzie, tylko gorzej iveta____________absolutnie nie zdecydowałabym się w twojej syt na drugie dziecko. gdy rodzice są szczęśliwi to i dziecko jest szczęśliwe, a jeżeli ty jak to określiłaś się 'miotasz'...... ania___❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, za pomyłkę nie iveta, tylko MISIOWA miało być :) misiowa_________ a ty co???? co znaczy cytuję: no i jest jeszcze ktoś ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu..widzę, że Listka jakiś kij w mrowisko wbiła - aż się topik ruszył..... Misiowa - to Ty też masz dylematy........... ale jak to Magda r napisała - smutno jakoś jak się ludzie rozchodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×