Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

a ja ja mam chwilę to podczytuję, staraczkom obecnym i przyszłym kibicuję, a mamusią życzę spokoju;) idę się pakować, pozdrowienia i do zobaczenia za tydzień!!!! pewnie dopiero w poniedziałek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania____gdzie Ty wybywasz na tydzien???? Agunia___mam super nowoczesny basen przez płot, ale nie chodze i nie bede chodzic z dzieckiem: 3 lata temu sie zarazilam jakims gownem w wodzie, pol roku sie po dermatologach tluklam: nie wyobrazam sobie aby Wojtus cos na basenie złapał.... Dalam czopka, zasnal od razu, chociaz On zawsze sam mi usypia....Niestety na godzine,bo potem pobudka numer jeden za odzine i tak do rana... Zobaczymy,ale..w cuda nie wierze;) DObrej nocy, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasjan dopiero pol godz spi ostatnio jak czas spac to tak sie wyglupia biega smieje sie cala buzka i nie idzie go uspokoic no ale lepiej jakby plakac mial:D ja tez wlasnie nie wiem czy taki basen to dobra sprawa jakbym mamie powiedziala to by mnie chyba wykrzyczala ale ona to by mi malego zalulała tylko huha i dmucha to dziecko glodne to za cienko ubrane ale taki urok babć:P mnie jutro nie bedzie jak wroce to pewnie bede przez godzine czytac czasy szkolne sie przypomna jak sie lektury czytalo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja na działce nawet była grzeczna i się wszystkiemu przyglądala.We wtorek znowu jedziemy. Wczoraj wieczorem byłam na balkonie w krótkim rękawku i było mi ciepło. Mam nadzieje ze się pogoda utrzyma i dotrze do was wszystkich. Zapiekanka się udała i wieczór także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki.. I co mysliscie: co Wam napisze??? Ze W spal? Marzenie scietej glowy!!!! Co napisalam Wam wczoraj posta,zamknelam kompa: kawaler sie juz zbudzil:30 min az spal do pierwszej pobudki, czopki super dzialajce na inne dzieci na niego zero dzialania:/ I tradycyjnie: do rana co godzine....Ech...czulam.... Nie ide po zaden dopalacz, nie bede go faszerowac chemia. Dzis noc mi udowodnila ze On juz taki jest i trzeba przeczekac.A ze ja padam na cycki: uroki matkowania;) Czopki zostawie na zabkowanie nastepnych zebow,sie przydadza:) misiowa______-zazdroszcze pogody,mi sie wyc chce:znow ciemni i leje, ponad tydzien z dzieckiem na dworze nie bylam:( katharsis_____no z tymi babciami tak jest,moja tesciowa taka, ale ja nie pozwalam :classic_cool: I niech sobie mysli co chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa________ja ostatnio ogladalam, szok, na codzien sie tego nie widzi ale..jakby W nie bylmoim dzieckiem i ktor by mi pokazal jego foty jak byl noworodkiem i teraz/...w zyciu bym nie uwierzyla zr to ten sam chlopczyk:) Twoja niunia sie tez tak zmieni i urosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poczytałam sobie an dzień dobry!:) musiałam was nadrobić:) fajnie się robi, znów zaraz czas starań się zacznie, bo co niektóre mamy już myślą o brzuszkach:) A co an to wasi mężczyźni? bo się obawiam, ze tak jak na 1wszą dzidzię, na drugą tez nigdy nie będzie gotowy:(:(:(jakich argumentów używacie???? u nas spokojna nuda! żadnych przebojów:) do ok 14 jesteśmy same a wczoraj jak już pojechaliśmy do dziadków po maję, to po powrocie nic mi się nie chciało. joanna_____________ania wyjechała na cały tydzień do kołobrzegu. misiowa___________jak tez jak oglądam małego w wierzyć się nie chce że z tych 3 kg wyrósł taki pudzian!:) A latem i patrysia już taka będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___na caly tydzien?????ta ma raj :/ Jakich argumentow> Czy ja wiem, sex i tyle :classic_cool: U nas temat ze kiedys drugie dziecko, jak odpoczne, ale jak przyjdzie pora...zaczne dzialac i robic swoje :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia____ sliczny pokoik a gdzie barierke kupowalas ona metalowa chyba co??? ja tez musze kupic maly nie wypadnie przez nia chyba co??? a ona rozsuwa sie i jak ja zamontowac bo ja do drewnianych schodow bym musiala a drewnianej barierki nie chce!!! a ta twoja b. fajna jest!!! albo moze macie jakies linki na ladne :P barierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej listkaaa jak dzionek mija mi sie udalo wczesniej wyrwac ze szkoly:P jestem jakos dzis padnieta maly spi bo do poludnia go burza obudzila i spal tylko godzinke wiec mam troszke luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiedziałam ze założycie właśny topic ;) :P ale znalazłam Was :D :D :D :D i widze że tu lepsza atmosferka :D :D :D joannaz - współczuje nocek :O aniaania szczęściara !!!! za dobrze Ci ;) z tymi wyjazdami ;) :P listkaa, misiowa, katharsis_, Agunia81 🖐️ agunia pokoik rewelacja :D :D :D :D co do następnego dziecka to ja tez pomyslse jak mi sie sytuacja mieszkaniowa wyklaruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis barierkę kupowałam w sklepie \"entliczek pentliczek\" w krakowie, jest metalowa i kosztuje .... około 250 zł. tak na prawdę to dostaliśmy ją od mojej mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wejde na swoj komp to dam Wam mamuski super link do roznych barierek: od 100 do 500 zl: co kto woli:) W juz spi,noc sie zaczyna... magda____________no przeciez wyslalam maila z info :P:P:P Spokojnej nocy mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na kontrolę czy o nas pamiętacie;) a tako poważnie to dziś jestem jeszcze z mężem i tym samym mam dostep do neta, jutro mąż już wraca do domu, a my z Misiem zostajemy i komputer owszem będę miała, ale bez internetu. A jesteśmy w Kołobrzegu i pzesyłamy pozdrowienia!!!!!!!!!! Całą drogę lało, ale jak wreszcie dojechaliśmy przestało i zaliczyliśmy spacerek:) Joasiu - SW na pewno się uspokoi, to taki typ widocznie, a faszerowanie chemią nie ma sensu, dobrze zrobiłaś, ze odstwiłaś:) Listka - dla Majeczki👄 od Misia i pozdrowienia dla Wszystkich!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja już śpi,a przede mną relaks - prasowanko:) głodna jestem, chyba najpierw coś zjem:) ania_________ty widać bez nas żyć nie możesz!:):):) oj, będziesz się męczyć tydzień cały!!! jakoś nie mam weny, by pisać... a więc dobrej nocy, mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście kolorowych snów i buziaczki dla maluszków!!!! misiu_____________❤️ ❤️ ❤️ majusia właśnie śni...... swój sen....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaaa___ boze jak ja ci zazdroszcze:D i zycze super odpoczynku joannaz___ nie martw sie tylko lepiej przyzwyczaj :P bo zamartwianiem tylko w jakas depreche nam jeszcze wpadniesz :( a najwazniejsze ze twoj synus zdrowy jest i tylko to sie liczy:D jednym dziecko daje w kosc za mlodu a drudzy oberwa jak dorosnie:P ale mam nadzieje ze nas to nie bedzie dotyczyc:D:D:D a ja dzis jakas handre mam tragedia chodze jak struta mam dola i nic mi sie nie chce najlepiej jakbym sobie troche sama zostala ale tak sie nie da:( jeszcze jakby pogoda byla to sloneczko na mnie super wplywa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę, życzę Wam a przede wszystkim Waszym maluszkom kolorowych snów:) u nas weekendy bardzo pracowite, bo wykańczamy nasz domek, dzisiaj było wielkie malowanie... pa pa do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____maila od listki mam: \'zyzorowa@tlen.pl\' i na niego wysylalam wiadomosc, mam w wyslanych.... aniu_____no wybyczysz sie:P:P:P katharsis____no nastawiam sie ze W to juz taki typ, teraz w du**** nam daje, potem bedzie spokoj, imy bedziemy czytac......jak nasze to Aniolki a inne...zaczynaja świrować:P:P:P Bry,noc jak codzien,nie ma co pisac wiec :classic_cool: Ale nareszcie nie pada,lazur i slonce, w koncu wyjde z dzieckiem na dwor!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×