Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Baderka - Michaś może nosić typowo chłopięce np. z napisem boy, albo ciężarówką, autami, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do mojego łobuza, bo Mu się nudzi jak siedzi sam, odezwę się później, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa______ zycze udanego wypoczynku a co do spineczek ostatnio mojemu maluchowi kiteczka z tylu zrobilam slodki jak laleczka byl:D:D:D a raz w sukienke chcialam ubrac ale opr doslatam od meza bo tak wogole to on mial byc dziewczynka ze sukienusie mialam i duuuzo ciuszkow...rozowych a tu nagle pod koniec 8 mies na usg ze ...chlopak:( i to te usg przypadkiem bylo bo plamilam tak to wcale bym nie wiedziala az łezka mi poleciala ze moja Oktawia to chlopiec ale po tygodniu przeszlo:P a teraz mojego lobuza bym nie wymienila ja lubie go ubierac tak po lujowsku:P ale czasami wroci sentyment do OKtawi przynajmiej przez 8 mies bylam mama dxziewczynki hehehe moze kiedys......bardzo kiedys.......:P sie zdecuduje na drugie Bobo i moze sie uda ale sie rozpisalam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my już niedługo zaczynamy staranka o drugiego bobaska i może tym razem będzie chłopiec, choć w mojej rodzinie ostatnio same dziewuszki na świat przychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze ci chlopca a ja bym chciala różowiutka(nie wiem czy ort poprawna:P) ale drugie dziecko.... tak mi nie za bardzo jeszcze gdybym byla pewna ze to dziewczynka bedzie to od razu bym sie starala ale trzeciego chlopa w domu to ja nie chce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, co za dużo to niezdrowo;) mój mąż (niepoprawny optymista!) ma nadzieję, że u nas w domu niedługo zapanuje równowaga...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta rownowaga akurat od niego zalezy ja stwierdzilam ze moj maz nie jest zdolny do zrobienia dziewczynki:P i wole nie ryzykowac a jak sie cieszyl ze chlpok ma byc on planuje go na karate zapisac jak skonczy 2 latka oszalal poprostu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, tylko obawiam się, że u mojego M dominują babskie plemniki...;) moj bardzo nastawił sie na chłopca i miał wielkie obawy jak to będzie byc tatusiem córeczki... ale teraz jest przeszczęsliwy, ostatnio zabrał małą na basen i stwierdził, że jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w Lublinie i u mnie jest cieplutko zaraz jade na działke z moja dziewczynką i chyba pierwszy raz u mnie jest cieplej niż u was całuje mocno wszystkie dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_____ ty to masz dobrze u mnie w grudziadzu zimno na dwor sie nie wybieramy niestety baderka____ a jak mala znosi basen nie choruje ja tez sie zastanawialam ale boje sie ze mi sie rozchoruje babel zakladasz jej czepek a od razu wychodzicie na dwor czy czekacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście!!! U mnie (pomorze) niby świeci słonko, ale jest zimno. Mam wielki luz. Maję wyprawiłam do babci!:):):) I zamiast korzystać siedzę i nic nie robię. Ale już sie zbieram. będe małe przemeblowanie w jej przyszłym pokoju robić. Muszę wywalić jedną szafkę, bo się prawie rozpada:( Za ok rok planuje kupić jej łóżko i mebelki. A jak pokoje waszym pociech? Urządzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem właśnie na na etapie budowania domu/urządzania, przeprowadzka na roczek małej:) co do basenu, to mała nie choruje...po wyjściu z wody na zewnątrz wychodzimy po dobrej półgodzinie, dopiero jak mała porządnie ochłonie...jeśli chodzi o czepek to u nas nie jest wymagany, więc jej nie zakładam, tym bardziej, że Dominika ma awersję do wszelkich nakryć głowy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jeszcze po staremu tzn malego lozeczko jest u nas w pokoju segmencik kupilam przed narodzeniem bo bym nie miala gdzie jego ciuszkow schowac i jemu dokupie tylko lozko tak za rok no i to nam przyjdzie sie chyba wyniesc z tego pokoju :P do drugiego naszczescie mieszkamy w domku na wsi ze mamy duzo miejsca chociaz na malego szpargaly to i tak za malo:P:P ale niedlugo wyniose na dwor czesc jak sie tylko cieplo zrobi bujaczka konik i wszystkie duze auta na dwor wywale co sie luzniej zrobi!!!!!!!!!!!!! dobra lece bo maluch sie niecierpliwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek123
Chciałabym zdecydować się na dziecko ale się boję. Mam obawy czy że w przyszłości będe miec pretensje do przyszłego potomka o to że zabrał mi komfort wolnego czasu. Że braknie mi cierpliwości i że nie bede potrawiła zająć się nim tak jak powinnam. W sierpniu wychodzę za mąż i bardzo chcielibyśmy mieć dziecko, ale te obawy nie dają mi spokoju Poradzcie coś... czy taki strach jest normalny? Dodam że oboje mamy pracę, na którą nie narzekamy. Mieszkamy na wynajmowanym mieszkaniu i mamy po 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek123_____ wydaje mi sie ze kazdy tak ma tez balam sie ze nie poradze sobie z maluszkiem a konkretnie tego ze jak wroce z nim do domu i zostane sam na sam z NIM bylo ciezko nie raz plakalam bo nie wiedzialam co maluszkowi jest jak plakal a nikogo ze mna nie bylo(maz pracowali wracal wieczorem) ale po dwoch tyg juz bylo ok poznalismy sie wzajemnie ja maluszka on mnie i jakos lecialo teraz ma 14 mies i nie mozemy bez siebie zyc fakt ze na brak zajec nie narzekam ale na Cafe znajdzie sie chwilke:P i wcale nie jest mi z tym zle!!!! czasami jak juz dluzej spi to ja sie....nudze- poprostu przyzwyczajenie teskno mi czasami do czasow beztroski ale takie jest zycie:D a co najwazniejsze szczesliwe zycie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis, chyba wyśledziłam Cię na naszej klasie, ślicznie wyglądałaś w tym najpiękniejszym dniu Twojego życia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_____ ale jaja z tym chlopakiem ;) baderka__ja najwczsniej za 2,5 roku, W do przedszkola, ja rok w ciazy, urodze jak bedzie miec kolo 4.... Chcialam wczesniej,ale musze odpoczac po nim, za duzo nam popalic daje...Zreszta boje sie ze bedzie takie samo z nocami jak On:od razu mi sie odechciewa:P:P:P Poza tym nie wiadomo czy uda mi sie zajsc, 2 lata o ciaze walczylam....To cud, bo wszystko bylo na nie... PaniMisiowa170____zazdraszczam pogody 🌼 listkaaaa__ja tez po roku nowe wyro:) kasiek123 ___masz obawy jak kazda zdrowo myslaca przyszla Matka. Gwarantuje ze przejdzie Ci wszystko z chwila gdy...poloza Ci na piersi Twoje dziecko ❤️ A cierpliwosc coz... gdyby to nie bylo Twoje dziecko pewnie by sie wykonczyla, a ze swoje dziecko: jest inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji mojego wieku nie mam zbyt wiele czasu, potem to bym juz się troszkę bała... a natura lubi równowagę, więc mam nadzieję, że kolejne nasze dzieciaczki będą miały większe zapotrzebowanie na sen...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek_____ dokoncze ostatnie zdanie.... Moj synek daje mi tak czadu ze wyje nie raz, mam ochote skoczyc z tarasu.... Ale nigdy w zyciu bym sie nie zamienila aby go nie miec:):):) To milosc mojego zycia,gdyby ktos mu cos zrobil jestem gotowa zabic... A ze ponarzekam: troche musze;) baderka bede kibicowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka___dzieki:) joannaz____z tym skoczeniem z tarasu ja tez tak mialam ale przez pierwsze 4 mies. Karmilam piersia( w sumie do 6 mies)maly non stop na niej wisial nic nie spal(10 min i sie budzil) nie mialam czasu posprzatac ugotowac nawet na wc isc bo ryczal jak szalony samego nie zostawilam go bo i sie ksztusil wlasna slina i raz gdyby nie tesciowa by sie chyba udusil:( mowie wam tragedia i do tego zanosi sie do teraz ale juz nie tak jak byl malutki na szczescie. Dzien mialam do dupy tylko co w nocy sie budzil 2-3 razy wiec sobie pospalam. Ale mialam dosc wszystkiego .Teraz za to jest grzecze dziecko sam sie pobawi w dzien spi nawet do 4 godz wiec sobie odbija chlopak chyba a ja z nim tez wszystko moge zrobic i pranie i obiad a odkurzac to uwielbia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co slychac??? my juz po obiadku jeszcze tylko tatus nie jadl pewnie zaraz wroci z pracy mam troche luzu przyszedl Wujek Kasjana Rafi ma 9 lat hehe ale uwaza sie za super wujka:P ale fajnie jak przyjdzie maly jest zachwycony a ja mam troche spokoju:D:D:D jeszcze dzis mnie sprzatanie czeka:( jutro i w niedz szkola wiec bede w domu wieczorem i sprzatnac nie bede miala kiedy a jak u was dzionek mija u nas spokojnie maly grzeczny 2 godz pospal i teraz sie bawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zagladam co jakis czas ale puchy, mamuski chyba odpoczywaja na week, chociaz przy dzieciach sie nie da;) U nas w miare, spanko 2x 30 minut zaliczone, W jadl dzis rosołek po raz pierwszy na obiados: az piszczal,nie nadazylam dawac:) Teraz gada do ryb w akwarium, za godzine wieczorny obrzadek;) Na dworze okropnie, az sie gadac nie chce,jesien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wrocilam. M bawi się z Patrycją ja się musze brać za kuchnie bo nie można wejść ale jakoś mi się nie chce. Wieczorem robimy zapiekankę makaronową i może spędzimy chociaż trochę czasu razem bo jakoś brakuje nam czasu ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jannaz_____widzisz, przynajmiej wiadomo jak dobrze gotujesz skoro maly tak wcinal:P misiowa€___ a jak sie udal pobyt na dzialce u nas caly dzien leje a ja teraz jestem SAMA boze nie pamietam od kiedy:D dziadek zabral brzdaca i po babcie do pracy pojechali no a tatus jeszcze w pracy:( ale fajne uczucie ze przez glupie pol godz nikt nic ode mnie nie bedzie chcial:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzisiaj znowu cudnie. przed południem wyszliśmy z Tomkiem na spacer, trochę posiedzieliśmy w ogródku i okazało się że nas nie było 2,5 godziny. jak wróciliśmy to nawet zupy nie chciał jeść tylko troszkę mleczka i usnął na 2 godziny. A dzisiaj oprócz zupy podjadł mi z talerza ziemniaki, brokuły ii rybę. tak mu smakowało że mi niewiele zostało. Mam do was pytanko odnośnie basenu. czy chodzicie na specjalne zajęcia czy indywidualnie i czy jest specjalna wy.ższa temperatura wody. mam niedaleko basen ale tam temp. jest 28 stopni i nie wiem czy to nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz teżwróciliśmy z polka - znowu było 2-godzinne wietrzenie :-P może będzie lepiej spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×