Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

magda____swoj swojego zawsze znajdzie :P:P:P Wrocilismy ze spaceru,wiosna,2 h bylismy!! ALe W spal tylko 30minut;) On sie nie da oszukac skubaniec :classic_cool: Popoludniu nad jezioro chyba jeszcze skoczymy polazic ze znajomymi:kto wie dokiedy bedzie taka pogoda... A gdzie reszta mamusiek?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale dzis sliczna pogoda u nas jest sloneczko swieci az zyc sie chce:D bylismy na spacerku i teraz ma ly zasnal grzeczny dzis jest noc cala przespal raz tylko wstalam i spal do 8:D a ja od 6 na nogach bo do szkoly wstac musialam jak patrzylam jak moi mezczyzni spia az wstac sie nie chcialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis___gratuluje wczoraj nocki:) Bry mamuski,co tu taki przeciag?:P:P:P U nas noc jak codzien :classic_cool: A pogoda juz wyparowala:chmury i kropi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mo właśnie tak patrzę przez okno i wczorajsza super pogoda to juz chyba wspomnienie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj bylismy u teściów i nie mialam jak pisac bo Patrycja cały czas marudziła. Mam nadzieje ze bedziecie mialy dzis spokojny i mily dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak łeb boli ze szok,najgorzej z rana, potem człowiek jak sie juz rozbuja to jakos leci.. Obiad Wojtka juz sie pichci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę dziewczyny fajnie macie, że jesteście w domku... ja w robocie... moje dziecko obudziło się dzisiaj o 4, powędrowało na środek pokoju, wzięło misia i zaczęło się bawić... jak ją zgarnęłam z powrotem do spania to oczywiście były wielkie protesty...zasnęła znowu po 6 czyli o godzinie, gdy ja wstaję do pracy... udany początek tygodnia nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka to moze mogla sie bawic,az by padla?;) Co do tego domu: 100X wolalabym do roboty,miedzy ludzi, juz sie nie moge doczekac.co za duzo to i swinia nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam zaraz po macierzyńskim, pracuję od grudnia choć uważam, że to stanowczo za szybko...no coż, nie było innego wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, ale taka inna;) Pracuje w szkole specjalnej z dziecmi niepelnosprawnymi: nie wyobrazam sobie siebie gdzie indziej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to co innego, praca w takiej szkole choć pewnie do łatwych nie należy jest o wiele bardziej "wdzięczna":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez porownania, inne warunki, inne dzieci, za zadne pieniadze bym sie nie zamienila na inna;) Ale warunek; przychodzi sie do dzieci,nie do pracy, no....i trzeba lubic,na sile sie nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, w tym zawodzie trzeba mieć choc trochę tzw. powołania, inaczej to męczarnia dla obu stron na dłuższą metę...no nie będę ukrywać, że mi tego zabrakło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm,ciekawe gdzie reszta mamusiek :P:PP No chyba...nie spia jeszcze :D Ide w gar zajrzec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej 🖐️ u mnie cieplutko i niedługo na spacerek wybywamy :D :D :D weic odezwe sie wieczorkiem :D :D :D :D u nas nocka spoko Olka usnęła ok 20 a ja po 1 w nocy, ;) :P bo film oglądałam... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_________wstały już przed 7 a teraz hit!!! maja od dwóch nocy je przez sen mleczko:):):):):) a rano z butli nie chciała... u nas piękna pogoda, a mi się nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____-nie grzesz, chodzac spac...o tej porze :P:P:P:P listkaaaa______super:):):) W zamulony tez wypije,w dzien marzenie;) No i od wczoraj...W robi kosi-kosi :D:D:D ALe..jak nikt nie widzi,cwaniak jeden:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis pieknie wiosna na calego bylam z malym u lekarza na bluzie bo tak cieplo:D:D:D jest wszystko ok a co do pracy ja jeszcze nigdy nie pracowalam bo mlodziutka jeszcze jestem:P ale chcialabym w przedszkolu teraz w czerwcu lub lipcu musze praktyki odbyc i mam zamiar w przedszkolu b. lubie male dzieci i mam nadzieje ze moje plany sie zrealizuja jak maly skonczy 3 latka to zaczne prace:D bo narazie nia mam go z kim zostawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_ ______-zazdroszcze pogody,u mnie deszcz,ciemno i wieje:( No ja nie wiem gdzie dzis wszytskie mamuski stad wywialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze spaceru wróciłam :D :D :D a do pracy wróce jak Ola do przedszkola pujdzie, albo puzniej bo planuje drugie dziecko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dziś jestem pierwsza!!:) a więc wszystkim bry!!! miałam koszmarny ranek. Maja wstał równo z mężem o 6!!!!! przed 8 poszła spać,a le ja sie już wybiłam ze snu:) dziś w nocy znów zjadła mleczko i to z jakim apetytem! ciągnęła jak smok:) ania_______________tęsknimy za wami!!! joasia_______________brawo dla Wojtusia za kosi!!:) cwaniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :D u mni edzis tez piękna pogoda :D :D :D :D wiec zapowiada się fajny spacerek :D :D :D :D mam pytanie bo Ola sie poci przed snem a ma bodziaka z kr. rekawem rajstopki i śpiochy... :O aaa i od jakiegos czasu łapie sie za uszko... co to moze byc ??? ma tak od jakiegos miesiąca, jak była przeziebiona to pediatra tam zaglądała i nc nie widziała ale ona się cały czas łapie za to jedno uszko.... ale nie tak ze non stop, tyko co jakis czas... raz dłobała sobie w nim ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch jak chodzi spać ok 20 tak wstaje ostatnio ze świtem więc ok 5.30, normalnie szok.Na razie nie wybiera się spać szalej z zabawkami w łóżeczku:) on jest nie dozdarcia. U nas zapowiada się piękna pogoda. Ja na razie nie wracam do pracy na etat ale pracuje cały czas w domu i chce to robić w ten sposób do momentu zanim mały nie pójdzie do przedszkola. Trochę nadrobiłam zaległości topikowe:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×