Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Rudi Witaj!!! ale musiałaś się biedaku napatrzeć jak maleństwo jest popodłączane do różnych rurek :-( Super, że teraz jest wszystk ok. Mnie trochę jest trudno sobie wyobrazić takie maleństwo bo mój urodził się z wagą 4 kg. Z przepisów będę korzystać :-) Mój chłop też lubi tradycyjne żarełko :-( A dzisiaj kupiłam pomysł na ... roladki schabowe z sosem serowym - pyszne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi___ witaj fajnie że jest druga Patrysia na forum agunia __ nam też smakują roladki schabowe z sosem serowym Joasia___ gratuluje pracy i fajnej teściowej no i @@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguania___________my roladki jedliśmy już kilka razy. Zgadzam się! są przepyszne:):):) rudi26__________mała wielka patrysia!!dla mnie też nie do wyobrażenia jest maleństwo 770 gram. SZOK. buziaczki dla niej i witaj wśród nas!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co latwo,szybko itepe zrobic na obiad, a cos innego? Piersi z kurczaka z serem w srodku, obtaczane w jajku i sezamie: pycha :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje Skarby juz spia a wiecie co sie nam dzis przytrafilo bylismy na spacerku mimo ze troszke padalo odwrocilam sie na moment a on sie przewrocil i caly w kaluzy lezal caly w blocie mokry i po spacerze a on sie jeszcze cieszyl:D to spokojnej nocy my po dniu pelnym wrazen bedziemy spac jak susly przynajmiej mam taka nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_ dziei uwielbiaja sie taplac w kaluzach i blocie, sama pamietam jak w dziecinstwie czekalam latem na deszcz, potem boso w bloto i zabawa na 102 :) Bry:) Noc bez zmian :classic_cool: Wstawilam juz zupe buraczkowa dla Wojtka i pranie:classic_cool: Leje i ciemno, swiatlo mam zapalone,bo jak wieczor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas ZNOWU pobudka o 6!!!!!! dla mnie to srodek nocy doslownie bo wogole spioch ze mnie:P mamy juz posprzatane maly siedzi w kojcu oglada vive i tanczy jego teledysk leci:D:D:D a wasze dzieci ogladaja bajki??? bo moj tylko vive a reszte ma gdzies aaaa jeszcze teletubisiom zrobi \"papa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Patrycja usneła a ja się biorę za ogarnięcie bałaganu w domu.Pogoda dalej do dupy z tym ze przestało padać i świeci slonce ale jest bardzo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis______-dalabym wiele aby...miec pobudki o 6:00 :P:P:P Wojtka TV nie interesuje poza MINI-MINI,tylko to oglada, ale mysle ze dlatego ze nic wiecej nigdy mu nie wlaczam:) A juz jak widzi teledyski na MINI MINI to szalenizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz______no my zawsze wstawalismy miedzy 7 a 8 a dla mnie 1.5 godz roznicy to duzoo:P:P:P moj M sie smieje ze ja cale zycie przespie i jeszcze sie nie wyspie:D a u nas tez brzydko ze spaceru nici:( dobra leciemy na sniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) chyba cała PL w chmurach, bo u mnie też:( Maja śpi, idę myć gary rany, kiedy w końcu będzie ciepło?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis___ja to samo,kocham spac,niestety......zapomnialam juz dawno co to oznacza:P:P:P I dlugoooo sobie nie przypomne;) listkaaa-__u mnie od kilku tygodni taka pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wczoraj spałą wykąpana już o 19 a nad ranem obudziła się przed 5 i usiadła sobie, smoka wyjęła...przypomniałam sobie co pisałyście o waszych szkrabach i o tym że o 5 już są gotowe do życia... przez moment miałam strach w oczach! Przewinęłam już, bo pampers osiągnął maximum, dałam pić, pokręciła się z 20 min i jakoś zasnęła. Jeszcze z 3 razy przez sen zajęczała. Może to zęby ją bolały, tzn dziąsła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ui mnie pogoda ładna i w miarę ciepło. zaraz idziemy na specerek tylko coś zjemy i ciasto się upiecze. ja też już posprzątałam ale na razie górę. jeszcze został cały dół :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na spacer nie ma szans chyba ze do garazu pojdziemy:D:D maly zasnal a ja ide obiadzik robic dzis prubuje nalesniki zapiekane___________magdy______ zobaczymy czy moim mezczyzna zasmakuja trzeba sie brac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litskaaa___strach? A pomysl 10x i wiecej w nocy wstawac plus pobudka na dobre miedzy 3 a 5 rano :P ja dzis mam zurek z jajem na obiados:P Agunia81_____zazdroszcze pogody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna____ ja mam ostatnio to samo w nocy z T. :-( więc w 100% cię rozumię. Dzisiaj już nie miałam siły chodzić do niego i o 23 wzięłam go do łóżka ale było to samo :-( W przyszłym tygodniu musze to skonsultować z innym lekarzem. :-( My na spacerku byliśmy 2 godzinki i teraz T. śpi mam nadzieję, że długo. a ciasto robiłam z przepisu magdy r. - bardzo dobre i super szybkie. dzięki. Już go pół niema bo była znajoma z dzieckiem i sąsiadka też się załapała na kawałek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarsis - powodzenia :D :D na prawde są pyszne i na pewno posmakują wszystkim... :D my po spacerku :D pogoda kiepska, ale słonko przez chwilke wyszło i było fajnie :) ja na obiadek mam dzis kurczaka "pomysła na kurczaka po chińsku " czy coś takiego.. ;) jeszcze tylko ryż ugotowac... :D i kotlety mielone z wczoraj.. :D katarsis, ja robiłam różne wariacje na temat tych naleśników nr. pol z serkiem, pol ze szpinakiem... albo z serem białym i posypane cukrem... a jak Wam posmakuja to wkleje trudniejszy- bo dłużej sie przygotowuje farsz, wiecej garnków potrzeba- ma więcej składników :D :D :D ale tak samo pyszne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super cisze się że Wam wszystko smakuje !!! :D :classic_cool: ale prawda ze szybciutko sie robi ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81___ee,lekarz nie pomoze,probowalam wszystkiego;) Zostały psychotropy,ale dla mnie to zadne wyjscie.... A za mna chodza nalesniki na slodko z twarogiem i smietana, ale mam takiego lenia ze nawet sie nie zabieram za ich robienie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ale i tak pójdę dla własnego świętego spokoju. umówię się jakoś wprzyszły tydzień i dam ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia______jak nalesniki z monte,to rzadkie,nie wyplywa? ja robilam czekoladowe ale....kakao do twarogu;) my do lekarza za 2,5 tygodnia, tzn wpierw morfologia czy znow sie nie zepsula potem kontrol u pediatry:) W dostal od tesciowej bluzeczke na \"urodziny\",jutro konczy 8 mcy! I ja wyskoczyc chyba mu cos kupic musze,bo 23 kwietnia ma dodatkowo imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ale puchy:P Bylam z W w zabawkowym:kupilam mu super zabawke \"Farma zwierzeca\" Rozne zwierzeta i jak sie nacisnie wydaje dzwieki(1 wariant), albo kazde zwierze gra inna muzyczke(2 wariant) plus rozne swiatelka, W zachwycony:) No i bluzeczke moro na dlugi rekaw;) Takze mam z glowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis____katar tez czesto na zeby,moze cos sie kluje? Bry,noc dzis wyjatkowo fatalna,Wojtek wstawal co ok 40minut, a o 4:30 wyspany jak skowronek... DO tego jesien na dworze,nawet nie mam sil aby komentowac ta pogode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×