Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

magda_________chyba wybrałabym się do lek. przecież nie łapie się za to uszko bez powodu!!! a z uszami to chyba nie ma żartów!!! zekana_________🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o uszko to mój ostatnio też je odkrył:)był przy tym niesamowicie zdziwony i co jakiś czas też je trąca i tylko jedno. Lekarz nic tam nie widzi. A dziś nauczył się drapać po głowie, bardzo śmiesznie to wygląda, jak taki brzdąc to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) moja od jakiegos czasu też łapie się za uszy/wkłada do srodka paluszki, czasem jak ma za długie pazurki to potrafi podrapać sie aż do krwi... najczęsciej robi to jak jest zmęczona i przy karmieniu/piciu... jak ostatnio byłam z nia u lekarza to przy okazji zapytałam o to, lekarz obejrzał ja dokładnie, ale nic podejrzanego nie znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 🌻 właśnie tez pediatra zaglądała, lae chyba sie jeszcze raz wybiore jutro... ;) a co o drapania po główce, Ola sie za swoje marne włoski ciągnie... ;) i jak je, to wkłada mi plece do nosa i oczu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki jeszcze nie odkrył że można mi tam palce włożyć, za to uwielbia ciągać mnie za włosy jak tylko na daży mu się okazja aby je złapać. Mam do was takie pytanie co dawaliści jeść waszym dzieciom gdy miały ok 7 miesięcy, bo mi już brakuje pomysłów. Jak zrobić kisiel dla takiego maluch? Jeżli możecie podzielcie się swoją wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie a ryż do zupy używaliście? jeżeli tak to od kiedy i jaki. Miki ma atopowe zapalenie skóry i bardzo źle reaguje na jedzenie więc stąd ten problem z żywieniem. Gluten mamy na razie w odstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero wrocilismy ze spacerku od 9 rano na dworzu:D maly padl i spi teraza ja mam spokoj:D a co do uszka to tez wklada paluszki i wogole \"bawi \" sie nim ja u lekarza nie bylam bo jestem zdania ze jakby go bolalo to by plakal i byl by niespokojny a ryż ja dawalam szybko jeszcze makaron i od 8 mies kasze ale wszystko takie zwykle jak my jemy nie patrzylam nigdy na to czy zawiera gluten czy tez nie i malemu nigdy nic z tego powodu nie bylo:D:D a kisiel robilam z paczki gellwe tylko mniej slodzilam i jeszcze jakies jabluszko wlozylam albo brzoskwinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________-W po 4 mcu zaczal sie targac i lapac za uszy, ma tak do dzis,nic mu nie jest;) Co do pocenia zwieksz witamine D3 na jakis miesiac, potem zobaczysz...W sie pocil jak szczur, zwiekszone ma D3 i wszystko oki:):):) Co do ryzu_____ja po 7 mcu wprowadzilam, ale W niezbyt lubi;) Za to pyry na tony moze:D:D:D: Ja sie dopiero odzywam bo...od wczoraj ok 18:00 do teraz netu nie mielismy!!!!!!!!! Malz na glowie stawal bo nie wiedzielismy co sie stalo, okazalo sie ze ruter padl: kupil nowi i ok:P:P:P Czulam sie jak na...głodzie forumowym :classic_cool: Pogoda listopad:ciemno,pada wieje, noc bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my byliśmy u dziadków! zdziwiło mnie co piszecie o uszkach... Maja nigdy sie za uszy nie łapała, nie grzebała w nich... jeszcze chyba nie odkryła, że je ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis super pogoda byla caly dzien na dworzu siedzielismy Maly juz spi a ja tez padnieta jestem przez ta zime sie zasiedzialam troche:P a K dzis zachwycony byl wylaltal sie za wszystkie czasy:D mam nadzieje ze jutro tez bedzie slicznie bo w domu idzie juz zwariowac Mamuski____dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info:) Właśnie mój M sprzedaje samochód mam nadzieję że mu się uda bo ja mam już dość tego złomu. dobra zmykam.Pozdrawiam i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Noc jak codzien :classic_cool: na dworze listopad: tak leje ze swiata nie widac, do tego strasznie wieje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) a u nas nocka super tzn. przespana w całości...przez dziecko, bo mama i tak wstawała (jakoś nie mogę się przeprogramować) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pochmurno. pewnie będzie zaraz padało. Ale na spacer muszę wyjść, bo mam do odebrania pismo z ZUSu. Nocka spokojna do 7.30 dziś pospałyśmy:) ok 2 w nocy mleczko:) A rano siusiu do nocniczka i na śniadanko dwie paróweczki cielęce. Joanna________________ja parówki zaczęłam dawać sama (bez konsultacji z lek) jakieś dwa tyg temu. Maja je uwielbia!!! mały mięsożerca! ania________________wracaj już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka_zazdroscic:( listkaaaa___tez dawalam wczesniej, ale do zabawy, teraz daje na sniadanko drugie, musze jeszcze jajecznice na parze sprawdzic;) W kocha miesko,jak to chlop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Dominika też ostatnio trzęsie się na widok paróweczek, nia ma to jednak jak konkretne jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo, Wojtek spazmow dosjate jak je widzi, za nic sobie zabrac nie da, krztusi sie a łyka:D:D:D:D Wczoraj dalam mu kosc zuda od kurzaka, to myslalam ze lyknie: tak tarl po dziaslach, a jaki szczesliwy;) Druga jedynka na wierzchu,musi sie tylko przebic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze u mnie miesozerca to wiedzialam od dawna, czekalam tylko na moment az mozna mu cos dac;) Zreszta ktory chlop mieska nie lubi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bąbel też wkłada paluszek do uszka jak go karmię i przysypia. Wysyłam wam kilka przepisóa na deserki dla dzieciaków. Ja na razie robiłam kisiel bo mały nie przepada za soczkiem. 10. KISIEL OWOCOWY Z SOCZKU - ½ butelki soczku - 1łyżeczka mąki ziemniaczanej - 50-60 ml wody - ewentualnie odrobina cukru Zagotować wodę z ewentualnym dodatkiem cukru, w chłodnym soczku rozmieszać mąkę ziemniaczaną i wlać do gotującej się wody. 1. Kisiel mleczny z żółtkiem (butelką od 7m-ca) Skład: 20 g mleka następnego, 100 ml wody, łyżeczka mączki ziemniaczanej, ½ żółtka. Przepis: wodę zagotowujemy i po schłodzeniu rozprowadzamy mleko. W pozostałej ilości wody rozprowadzamy mączkę ziemniaczaną i żółtko mieszając starannie doprowadzamy do gotowania się. Łączymy z rozprowadzonym mlekiem. Podajemy z sokiem owocowym. 2. Kleik ryżowy z żółtkiem i jabłkiem (piersią od 7 m-ca, butelką od 7 m-ca) Skład: 5-6 łyżek kleiku ryżowego lub kaszki, jabłko, łyżeczka oliwy z oliwek, pół żółtka, 100ml wody. Przepis: jabłko myjemy, obieramy i trzemy na tarce. Wkładamy do wrzącej wody i gotujemy. Następnie chłodzimy i dodajemy kleik ryżowy i ½ żółtka. Mieszamy i gotujemy. Po zagotowaniu dodajemy oliwkę lub masło. 3. Lane kluski (butelką od 7 m-ca) Skład: 100g mleka modyfikowanego płynnego, 5g mąki kukurydzianej, żółtko. Przepis: mleko przygotowujemy zgodnie z przepisem na opakowaniu. Żółtko łączymy z mąką i 2 łyżeczkami wody na jednolitą masę , następnie wlewamy cieniutkim strumieniem na wrzące mleko, zagotowujemy. Kluseczki powinny być bardzo miękkie. Joanna dla ciebie jajecznica: :-) Jajecznica na parze ze szczypiorkiem (piersią od 11 m-ca, butelką od 11 m-ca) Skład: 1 jajo, 2 płaskie łyżki masła, łyżeczka posiekanego szczypiorku, łyżeczka mleka. Przepis: szczypior myjemy i drobno kroimy, parzymy wrzątkiem przez 1 minutę. Gotujemy wodę w garnku. Spodeczek smarujemy masłem i wstawiamy do garnka z wrzątkiem. Na spodeczek wbijamy jajko i starannie mieszamy do ścięcia się białka. Przed podaniem posypujemy szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę zrobiłam T. pulpety z indyka i zamroziłam teraz tylko wyciągam wrzucam do urządzenia do parowania wrazz brokułami, marchewką i ziemniaczkiem i obiad gotowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia_______u mnie odpada maslo i mleko, same jajko na parze;) Ale przepisy super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo mniaaam moze i ja Oli jajecznice zrobie dzis :D :D :D takie pyszności wklejacie :D :D ;) a co do mięska to ona i tak mało je, ale parowek tez juz sprobowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pogoda do d....py pochmurno pada i wogole tak nieprzyjemie maly zasnąl a ja musze obiad dokonczyc a K juz wszystko je wiec nie mam problemu jajecznice tez lubi a paluszki rybne to wcina ze hoho :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz, ten dzieciak mnie szokuje:P:P:P Gotowlam obiad, a On mi pyszczy i pyszczy, dalam mu do posmakowania ogorka kiszonego: a On...malo reki mi nie wciagnal :P:P:P:P:P:P:P:P Ssal jak smoczka, az sline glosnolykal,tak mu smakowalo: ale nie ma co sie dziwic jak mamunia w ciazy 5 kilowe wiadro ogorkow miala na.....tydzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×