Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

wydaje mi sie ze dlugo, podobno upały w maju TYLKO maja byc (i generalnie cieplo...) a w wakacje deszcz i zimno :( Sie zastrzele chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada i pada i przestać nie ma zamiaru. Patrycja jeszcze spi wiec ja jem śniadanko i się zasatanawiam co najpierw sprzatac ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mi siezamykaja, nie dosc ze noc, to ta pogoda dziadowska!!!!!!! wczoraj paczka dla W przyszla od moich rodzicow, sie nie moge doczekac kiedy tam wyjade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nocka jakas niespokojna do24 marudki przez sen i o 6!!!!!! pobudka TRAGEDIA naszczescie bawil sie w lozeczkuto do 7 pospalam:P magda___________a przepisy super sprobuje te nalesniki zapiekanei to ciasto piotrusia zobaczymy jak tez mi wyjda lubie pitrasic i nowosci probowac tylko moj M lubi najlepiej tradycyjne dania typu grochowka czy bigos ale powoli sie przyzwyczja:D:D:D bo przez dwa lata odkad razem mieszkamy to by z glodu umarl jkby mojej kuchni nie zaakceptowal:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_____no niestety bedzie pewnie jak w zeszlym roku maj -czerwiec upaly a wakacje takie se!!!! jak slysze te pogody to az sie nic nie chce!!! mielismy wyjechac na pare dni nad morze ale nie wiem czy bedzie sie oplacac bo ja w deszcz wole w domu posiedziec!!!! ale juz nie moge sie doczekac sloneczka rozloze sie na sloncu i bede lezala plackiem jak dlugo sie da (czyt. jak dlugo maly pozwoli:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa____ja tez zawsze cos kombinuje ale nie zawsze sie da bo niektore dania to swetosc:P ze nic nie idzie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac ze....caly remont gory domu,wraz z wyposazeniem...tescie zobowiazali sie nam zasponsorowac, my bedziemy wybierac tylko co chcemy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_____ to gratuluje fart jak nic hehehe my w napoczatku lipca mamy remont lazienki boze nie wyobarazam sobie tego balaganu pewni trzy tyg to potrwa bo mamy duza lazienke i jeszcze ja chce tam takie pierdolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedziemy miec swoja chate,osobne wejscie, itepe ..juz sie niemoge doczekac... A remonty lubie,przeprowadzek nienawidze, uraz ze studiow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymierzam się do zakupu mebelków do pokoju Mai. Ale jakoś nie mam weny:( remont generalny mamy za sobą (w kwietniu 2007) :) Mała śpi. Idę zjeść śniadanie:) U mnie nie pada. Ale chmurzyska są. Ciut się przejaśnia,a le pewnie deszcz wygra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie sie geba cieszy:dzwonilam do szkoly, w ktorej skladalam dokumenty o prace od wrzesnia i Pani Dyrektor jest bardzo zainteresowana moja osoba,ide 25 kwietnia na rozmowe, od wrzesnia robota:):):):):) W koncu;) tylko......z kim W zostawie jak M znajdzie prace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_________wiem w calej chalupie pelno kurzu bedzie joannaz_______to trzymamy kciuki:D a u nas pada, maly juz spi sam do lozeczka sie pchal:D:D:D zmeczony bo o 6 juz b dlugo pobudki nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) Wrocilam z dworu z W:deszcz lał jak z cebra,ale musialam wyjsc,bo On juz sie normalnie dusil w domu ... Problem z opieka nad W sam sie rozwiazal: tesciowa zrezygnuje dla wnuka ze szkoly do poludnia i sie nim bedzie zajmowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwahge
i mazszproblem z glowy:D a tesciowa tez w oswiacie pracuje??? ja nie mam tak dobrze musze czekac na przedszkole a czasami tak bym chciala do pracy do ludzi wyjsc bo do 16-18 jestesmy sami z malym M w pracy a ja nie mam do kogo sie odezwac nie liczac kasjana oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie:) to i ja sie dołacze ze swoja córcia:) Moja Patrysia przyszła na świat 17,10,2007 o 17,25 niestety w 25 tygodniu.miała 770 gram i 35 cm długosci.Teraz wazy 5,500 i ma 60 cm:) jest zdrowiutka radosna i usmiechnieta:) chetnie poplotkuje z Wami pociechach bo zawsze mozna dowiedziec sie czegos nowego:) mam na imie Ania i mam 27 lat. Patrynia jest moim najwiekszym skarbem na ziemi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna dziewczynka a moj kasjan jak mial miesiac mierzyl 60 cm:P mala Calineczka www.bobasy.pl/kasjanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez pewnie ze mnie nie yraziłas:) jestem juz przyzwyczajona ,zreszta sama róznie na nia mówie ale jednak mo\imo ze jest mała to dla mnie jestw ielka bo tak dzielnie wszystko zniosła.Szpital igły kroplowki tlen,wszytskie rury,repirator:( do konca zycia bede z niej dumna:) teraz tez swietnie sobie radzi i szybko doganai rówiesników:) Twoj synus tez sliczny i juz duzy chłopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie malenstwo a tyle przeszlo w zyciu od mojego kuzyna synek tez mial b. duzo problemow teraz ma 9 lat i dzieki lekarzom rodzicom nikt by nie uwiezyl co ten dzieciaczek i jego rodzice przeszli zamotalam troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis____tesciowa ma swoja szkole jezykowa, do tego tłumacz przysiegly;) Rudi_______witaj, ale cocia musiala byc malenka,sobie nie wyobrazam... najwazniejsze ze teraz wsio oki i oby tak dalej:) Jeszcze jedna dobra wiesc: @@@ przylazła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi Witaj :D :D :D nawet ciężko mi jest wyobrazić sobie takie moleństwo jak się urodziła Twoja Patrysia :D ja uspałam Ol ei mam chwilke spokoju :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×