Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Hehehe nie ale mialem dzis dosc aktywny dzien :D i po tym wszystkim stwierdzilem ze , sie poloze spac :D mialo byc na godzine ale wyszlo na 4 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie ma u kogo spędzić wieczoru to sobie siedze tak sam przed monitorem ... i od czasu do czasu coś nabazgram tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spędzam go w domu z rodzicami... ale to nie to samo co przy drugiej osóbce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.... sie chce... żeby nie przeklinać "bardzo" sie chce .... ale nie ma takiej osoby, narazie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby sie poprzednie znajomoście nie kończyły tak jak kończyły to bybyło z kim ... ;) jakiej? normalnej, któa mnie zrozumie i polubi takim jakim jestem... jakie są ? narazie nie ma wcale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf nie przejmuj sie, lacze sie z toba bo znam to tez :)) Ale mi w przeciwienstwie do ciebie dobrze jest samemu choc nieraz jest ten brak tej drugiej osoby ... nie ma sie do kogo wieczorem przytulic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie kończyły? takim samym rezultatem ... czyli klapą :o jaki jestem? to mozna wywnioskować czytając 64 strony tego tematu co ma zrozumieć? to że nie jestem taki jak większość... i nie chodzi mi w związku przede wszystkim o seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak ktoś coś szczerego napisze... wszyscy gdzieś "wybywają" ;o ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako stała bywalczyni tegoż topiku proszę pana TenTamten o przedstawienie się;)kilka słów o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wieczorne przytulanie to się zgodzę;) Jednak ja wybieram świadomie godząc się na zaistniały stan . Grafik ..oj..mogłabym Cię jeszcze pomęczyć i sam doszedł byś do pewnej konkluzji samodzielnie;) Jednak już nie męczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz pomęczyć tylko nie tu ;) ... bo już ide kimać Spokojnej nocy wszystkim życze 🖐️ 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie :)) Swego czasu ylem bardzo aktywnym uzytkownikiem tego forum ale z pewnych wzgledow (kobieta ) musialem odstawic komputer na bok :) Wiec powracam bo tu zawsze kogos ciekawego mozna znalesc :)) A o mnie hmm nie wiem ciezko jest sie okreslic ;)) Mam 24 lata jak widac jestem facetem, dosc wysokim :) ,lubie sobie wieczorem pogadac co mnie sciagnelo na ten temat :D mam nadzieje ze , trafnie polosowalem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×