Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

zielonafasolka, zgadzam się... :D Ja ten temat też przemilczę. Tak będzie najlepiej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no kurde 10 lat temu to byly przeboje a dzis jak sobie cos wlaczysz to odrazu robia mine co ty sluchasz heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie teraz to ja poprosze o linka do czegos co sluchalyscie heheh :D nie ma tak latwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to mykam sobie gdzieś. Nie mam pewności, ale postaram sie wpaść jeszcze dzisiaj. Trzymajcie się, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dzis sie nie ruszam z domu caly tydzien ciezko pracowalem :D i chcem odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co usłyszysz, to chyba zmienisz zdanie z tym wszystkim :) błędy młodości ;) a to było więcej niż 10 lat temu - w środku podstawówki mniej więcej.... poczekaj, zaraz coś wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja tez nie tylko tego sluchalem :D hehehe wiem o czym mowisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam - błędy młodości :D u mnie w klasie słuchało się albo tego albo Kelly Family :) jak to człowiek przez 10 lat potrafi zmądrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :D ja tez calkiem zmienilem muzyke teraz na spokojnie cos milego dla ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 7 klasie to dyrektorka mnie i kolege brala na przerwy do siebie do gabinetu zebysmy czegos nie wywineli a jaja to robilismy niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylem dobrym uczniem tylko z kolega mielismy bardzo duze poczucie humoru :D i komus zawsze jakis kawal sie zrobilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja takich łobuzów miałam w klasie z 15:) jak to milo, że ktos pamięta, że kiedyś podstawówka była 8-letnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak najbardziej tesknie jak to sie po szkole lecialo do domu cos zjesc puzniej sie spotykalo z przyjaciolmi i sie do nocy siedzialo i gadalo :D a teraz wszyscy gdzies sie po swiecie rozjechali albo dzieci , dom i brak czasu :D a milo by bylo sie spotkac tak jak kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego chyba jest nasza klasa, żeby sie znów spotkać i powspominac:) a variusz manx też kiedyś słuchałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×