Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość babcia Jagga
my się przyciągamy bo mamy podobne doświadczenie:) przepraszam jeśli z tymi ofiarami losu zabrzmiało jakbym mówiła o Was,miałam co innego na mysli:) czasem nie potrafie sie wysłowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
mnie kilku chciało ale ich pogoniłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to dobrze -czasem zdarza mi się coś niezręcznie powiedzieć,a ja nie mam nic złego na mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami czytam między wierszami, ale raczej nie o tej porze:D może jak się następny porządny pojawi, to dasz mu szansę... może ja też dam... kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
mam nadzieję;) tylko się boje że nie potrafię odróżnić porządnego od nieporządnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jakie życie byłoby proste, gdyby wszyscy nie nadużywający byli porządni...:) zawsze się jakiś defekt znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
mogli by mieć jakieś naklejki:D Ci porządni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mieli, tylko, że szybsze i bardziej spostrzegawcze koleżanki już się nimi zajęły:) w sumie na naklejki nigdy nie patrzyłam, a trzeba było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
kurcze,to przegapiłyśmy sprawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będę się przyglądać:) ale jak to, tak podejść do niego i powiedzieć: "Widzę, ze jesteś porządny. Mogę z Tobą zostać?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
właśnie:D po co komplikować sprawę:D od razu do rzeczy bo jeszcze ucieknie:D albo ktos sprzatnie sprzed nosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze musi być na tyle porządny, żeby chciał ze mną zostać... czyli taki megaporządny:) bo łatwo nie będzie... ale może tacy też istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ja wierzę że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
witamy Linger;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może też kiedyś uwierzę... a na razie się położę, a raczej poczuwam...bo jednak nie jest dobrze...:( Jagga - wielkie dzięki za wszystko:):):) a ja chyba zrobiłam mały kroczek do przodu... przede mną jeszcze sporo takich kroczków i moze coś się uda:) dobrej nocy:) Linger - witam i żegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
dobranoc Fasolka;)trzymaj się:)🌻 jutro pogadamy,jakby coś to podam Ci @ ;) pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także żegnam, bo pora późna. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukiNormalnyCzyliD
Czesc wam.Lukasz mam na imie,tak szukam tej milosci zagladam tu i tam ... no i mnie tutaj przywialo;D szukam dziewczyny fajnej z tarnobrzeg sandomierz,jak by tu jakas byla to chetnie poflirtuje;] pozdrawiam wszystkich szukajacych i bedacych w milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.nie spałam całą noc ;chciałam pomyślec.poukładac wszystkie myśli .on wstał rano i jakby nigdy nic:potłukłem wazon:o co za pech.potłukłes tez moje serce i duszę.trzasnał drzwiami i poszedł. od dziś zacznę wcielac w życie rady ten tamtego.prxzestanę patrzec na to co powiedza inni;moje zycie i musze byc szcęśliwa...cholernie szczęsliwa:( poza tym miło i spokojnie.jade na konie z córka a póżniej może jakis film w kinie.ale wieczorkiem zajrze tutaj i mam nadzieję ze koniec z tym smutkiem bedzie tez u was.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:) na razie dobry... bo dopiero wstał mirell - trzymam kciuki, żeby się udało:) żebyś w praktyce zastosowała to, co wiesz bardzo dobrze teoretycznie u mnie jeszcze pewnie sporo czasu minie... a dziś sobie posprzątam, korzystając z dnia wolnego:) udanego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) u mnie tez dzis piekny dzien :) Mirell jestem z toba jak cos to pisz :) Zielona dzieki :) i nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów w płacz...:( wstał, powiedział \"zaraz wracam\" i wyszedł... i od ponad godziny go nie ma, a za parę godzin do pracy idzie... jak można być tak nieodpowiedzialnym???? w takich chwilach czuję się po prostu bezsilna:( przepraszam, że tak marudzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - no cóż... A ja dzisiaj zupę na jutro zrobiłam (cały dzień na uczelni będę). Grzybową. Z zamrażarki wyciągnęłam jakąś mrożonkę, myślałam, że kiedyś kupiłam. Okazało się, że to nie ja... Jaśnie Pan kupił, bo u mamusi jadł i dobra była. I mamusia inaczej zrobiła, a ja zupę (jego zdaniem) spartaczyłam... No i mrożonki muszę mu odkupić. A zupkę z synkiem zjemy :) no bo dobra wyszła :) A nie chce któraś mojego męża? Podobno bardzo sympatyczny... :\\ Tylko coś z dofinansowaniem domu szwankuje. Dał na życie 1000 zł, ale z tego już 600 zabrał... a w domu nic nie przybyło, oprócz mrożonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenie Oddam za darmo męża. Z całym inwentarzem (skarpetki stojące obok fotela też wchodzą w skład). Rasowy, z papierami. 120 kg żywej wagi. Pracuje. Pije, pali. Stały w uczuciach i żartach (od lat te same). Raz na jakiś czas występują u niego dni dobroci dla zwierząt. Gotuje wtedy pyszne obiadki. Zalety? Nigdy nie siada do komputera, ma technikowstręt. Jest świetnym kierowcą (prawie przyklejony do kierownicy), nie wpuszcza za kierownicę nikogo, a jeśli już się zdarzy, to potencjalny kierowca musi koniecznie nabrać jego nawyków. Jak nie pije, to śpi. czego wynikiem jest okrągły brzuszek. Ale uwaga! Bywa agresywny. Wtedy ucina kable od internetu i niszczy sprzęty techniczne, których zastosowania nie rozumie... Kto reflektuje proszony jest o kontakt na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
o kurde:o to ja może zostanę sobie starą panna lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×