Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ja nie potrafię być systematyczna i ciągle zapominam o kremie:o też sie pilinguję,ale kawą jeszcze nie próbowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazke milo :) Bo siedze w pracy i juz mi sie zaczyna nudzic ;) O ile mozna - co z tym tematem tego topika - to tak 300 stron i nikt nikogo nie poznal - czy moze sie myle ?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga ;) A co dokladnie chcecie wiedziec - bo raz jeszcze pisze/mowie ze ja tu nowy - i nie wiem czy nie przesadze z informaCJAMI - POZA TYM JUZ DOCZYTALEM ZSIE BLEDU Z MOJEJ STRONY - WEIC PROSZE WYBACZYC ZA LITEROWKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edgarr-tytuł tytułem,ja tu przychodzę pogadać z fajnymi ludźmi a nie kogoś poznać;) bo nawet jak sie pozna kogos fajnego to mieszka 500 km dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh - no to niestety tak bywa - moze zbyt odwaznie - ale zadnego spotkania nie bylo z Kafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowych mężczyzn pytamy zazwyczaj o wymiary,ale żeby Cię nie spłoszyć to chyba Tobie darujemy:D powiedz ile masz latek i nie będziemy dalej męczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to się ludzie umawiają,ale z naszego topiku to raczej nie;) bo my tu po pierwsze mieszkamy wszyscy daleko a po drugie kobitki są starsze niż panowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytamy o wymiary ale jeszcze żaden sie nie przyznał:D wiec i Tobie darujemy;) np obwód klaty-nie chcieli mówic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie idac dalej w las nie trzeba sie widziec zeby sie poznac - no ale ja z mieszkam w miescie w ktorym taka duuuza rzeczka plynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi - a co mi, chyba jakies 115 tak sadze bo mi zabrali centymetra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×