Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość mała czarna Ewelinka
Jastrząb jakie nieporozumienie??? Graf no nie mogę się porównywać... do Ciebie.... i tego nie robię...... jak minie 6 lat i dalej u mnie nic to wtedy się porównam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludku przecież mówie, że spotkałem Niebiańską, z którą jesteśmy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna Ewelinka
I Denn też sobie już poszedł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra trzeba sie na tobie poznac zeby to serducho zauważyć.. ! oh ty Jaggo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpoludek
wybaczcie... to najszczersze gratulacje,, chyba jak się czeka to lepiej smakuje ;) ciszę się razem z wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpoludek
Widzisz... a mnie zostawił ktoś kto kiedys był najważniejszy na świecie, a teraz ucze się żyć bez niego, krok po kroku, i poważnie się boję że jeśli chodzi o serduchowe sprawy to już czarny dół... nie zalezy mi na jakiś przelotnych znajomościach,,,ja tak wolałąbym na dłużej i na własnośc ;) ale chyba pomarzyc sobie mogę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj długo sie czekało.... baaaardzo długo... ale było warto :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna Ewelinka
Ludku mnie też ktoś zostawił kto bardzo dużo dla mnie znaczył..... i teraz co pustka......... :(:(:(::(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpoludek
Naprawdę tak Ci źle? nic dobrego nie ma?? hmmm ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma co wspominać, mysleć o tym co Was spotka dopiero :) I nie smucić sie tu... Ewelino... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebiańska, działa już? A właśnie.... dodzwoniłaś sie tam gdzie chciałaś ? i czy weszłaś tam.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna Ewelinka
No tak............. nie smucić się.......... nie wolno!!!!!!!!!! Ale co ja poradzę jak serce się smuci.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpoludek
To on powinien żałowac, ty dziękuj Bogu, że masz sznase poznac kogoś super fajowego ;) i nie ma co po pajacu się smucić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam tak jak Ty... Ale jakoś sobie z tym trza poradzić. Trzeba coś ze sobą zrobić, coś postanowić, wyznaczyć sobie jakis cel, zrobić coś dla siebie... I mi sie udało :P A i trafiłam na mojego kochanego mężczyznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna Ewelinka
Jak wszyscy naprawdę wszyscy mi to mówią to może "coś" w tym jest.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja też miałam tak jak Ty..." - Niebiańska co miałaś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf, miałam na myśli, że też miałam takie momenty gdy czułam się samotna, nikogo nie miałam. Gdy wszyscy znajomi wokół kogoś mieli a ja zawsze sama,nigdy z kimś... Przecież sam wiesz jak Ci pisałam kiedyś maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nawet tych momentów nie liczyłem... mi sie smutno robiło jak jakąś pare na mieście widziałem... nie mówiąc już o znajomych... ale było minęło ... teraz jest cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpoludek
żąlić się mogę godzinami ;) ale nie o to chodzi, teraz wiem że to on stracił a nie ja ;) ja teraz wbijam się w rozmiar 34 a za jego czasów 40...;) więc są pozytywy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×