Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

🖐️ Fasolko sensibilidad----> czasami warto byś długo samotnym żeby w końcu gdzies poznać tą drugą osobe, coś o tym wiem/wiemy ;) wszystko przyjdzie z czasem tylko musisz otworzyć oczka w odpowiednim momencie, a ujrzysz tego wymarzonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensibilidad
troche to trudne jak dopiero co sie wyszlo z dlugiego zwiazku.... ale macie racje, fakt inny problem to ten, ze wlasnei poznalam kogos, ale wydaje mi sie ze jego uprzejmosc i sympatia nie oznaczaja blizszego zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty do tej osoby coś czujesz? może to akurat będzie ta osoba, po której wogóle byś sie tego nie spodziewała... może to będzie akurat On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensibilidad
:) czuje za duzo powiedziane bo slabo sie znamy, ale pracuje nad tym:) tylko ze swiadomosc iz mzoe byc porazka....mnie przytlacza wieczorami zwlaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd to mozesz wiedzieć? Może tak po prostu ma, jest Tobą zainteresowany, ale chce być na poczatku uprzejmy i miły. Potem coś z tego sie rozwinie. A moze to Ten? ;) Powiem Ci tak, jak ja poznałam moją kochaną osóbkę to też zapowiadało sie, że nic z tego pewnie nie będzie, nie spotkamy sie i nie ma szans. I pomogła myśl 'co bedzie to będzie' utzrymuj znajomość taka jaka jest i zobaczysz co sie z tego rozwinie... I On Cie blizej pozna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy do końca nie można być pewnym na początku czy coś z tego wyjdzie... zawsze na początku obawy biorą góre... a jeżeli On też wkłada chociażby odrobinkę zaangażowania w to i zaufania, to może coś głębszego z tego wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensibilidad
powiem jak tysiace innych kobiet- chyba mam pecha bo najczesciej tak jest ze nic nie wychodzi.... ale mam dola, wiem, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensibilidad--> gdy ja poznałem Tą cudowną osobe nic nie wskazywało na to że cokolwiek z tego będzie... nic nie rokowało temu że sie chociazby spotkamy... a tu prosze... choć Ona dłużej w to wątpiła... spotkaliśmy sie... i tak już 4 miesiące przeleciały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensibilidad
dzieki za cieple slowa swoja droga chyba abrdziej meczy mnie niepewnosc,nie umiem odczytac dobrze sygnalow z jego strony, czy to tylko sympatia czy wieksze zainteresowanie, tu jest cienka granica, a nie chce sie naciąc i ubzdurac sobie ze faktycznie mu sie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z ...z nieba poznaliśmy sie tutaj i jesteśmy razem :) więc nigdy nie wiadomo gdzie nas to złapie... oby ten okazał sie tym właściwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak pusto? tego to ja nie wiem... ja tu zaglądam ale nikogo tu nie ma... a rok sie zaczął i już mi sie odechciewa tam jeździć ;) a co tam u Ciebie słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystaj poki możesz ;) ja nigdy nie sądziłam, ze za studiami będę tęsknić :O :D u mnie bez zmian, czyli ogólnie rzecz ujmując średnio :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak poznac ze sie komus
spodobałam,jakie sygnały sa ,znam ta osobe juz 4 miesiące ale bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli praca, praca i jeszcze raz praca? wiem co sie może potem stać... niestety... na szczęście mam niebiańską jeszcze przy sobie :) czemu Babci nie ma ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znasz tą osobe 4 miesiące ale bardzo mało, to jest tylko jedno wyjście.... jak najczęstrze przebywanie razem i rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa... bo tylko tak można dokładnie poznać drugą osobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezupełnie..., ale moze niedługo coś się zmieni nie wiem czemu Jagusi nie ma :( 😭 czasami sobie ggadamy, ale tutaj jakoś nie zagląda :( chyba, ze w jakiejś innej postaci :P Graf - widzę, ze stajesz się ekspertem od milości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod innymi postaciami tutaj zagląda? o to szczwana bestyja :P a gdzie sie podziała reszta ekipy? Fiolka, Lel, Mirell, Ten... i inni... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam ekspertem... pisze to co mi ślina na język przyniesie... wcześniej tak samo bym napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie napisałam o tych innych postaciach, bo szczerze to nie wiem :O chyba całkowicie od kafe odwykła :P :D a reszta to nie wiem gdzie :O ale mądrze piszesz, niebiańska zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cosik za dużo tu nie pogadałam, ale mam nadzieję, ze niedługo sie zbierze ekipa :D Fasolka 🌻 Mykam spać, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×