Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość to dobranoc
;)🌻🖐️ PS mam straszny charakter:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pech u mnie.. no dzisiaj mi się przytrafiło godzinę przed zamknięciem mojej drogerii szef zadzwonił,że nie da rady przyjechać i żebym wszystko tam sama itp...... no to se myślę (było za pięć.. zamknięcia) a co tam, pięć minut, a dla mnie to dużo no i wzięłam i zamknęłam, nie minęła minuta ,kiedy ktoś mi w szybę wali, otwieram drzwi, a tam........ SZEFOWA!!!!' kurde musiałam się natłumaczyć i nazmyślać, a teraz zła jestem sama na siebie trzymajta siem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucek
do Graf: jak nazywa się ta piosenka?: Lecz nie wiedzą o tym, że - że najgorzej to To samotnym być, to samotnym być - nie Nie chcę już samotnym być - nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu ktoś musi ratować ten topik. No chociażby dla... sentymentu...? :D Wnuczki dbają o topik... a babcia...? Pewnie gdzieś tam po innych szaleje... I gdzie ta obowiązkowość i pamięć jak za dawnych lat przed wojną uczono..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcia pewnie gdzieś szlaje i o nas już całkiem zapomniała, a w końcu to Ona nas wychowywała ;) :P ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensibilidad
ja szukam... wciaz nie podobam sie tym, na ktorych mi zalezy a musialam rzucic tego, ktory nosil mnie na rekach,ale nie potrafilam odwzajemnic uczucia... jak znalezc rownowage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz lat? No wiesz, nie każdy znajduje szybko tą prawdziwą osobę, jedyna... Niektorzy szybko znajdują, inni musza czekać wiel dłużej, ale warto, nie prawda? A jak znaleźć równowagę? Na pewno nic na siłę. Najlepiej nic na siłę nie szukać, owszem bywac w miejscach poznawac ludzi, ale to co ma być to będzie. Na pewno nie przeoczysz tego który jest Ci pisany, los na to nie pozwoli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensibilidad
29 lat, ale wiek nie swiadczy o tym czy znajde spelnienie w zwiazku czy nie..roznei mzoe byc, sa ludzie ktorzy dosc wczesnie poznali swoje drugie polowki i tacy co pozno...a sa tez tacy ktorzy do konca zycia zyja w zalu za niespelnionym uczuciem..boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jak tez bedziesz sie bała i ciagle o tym myślała to tez nie pzryniesie skutku. Podobno milość dopada w najmniej spodziewanym momencie. może nie myśl o tym 'co bedzie ze mną gdyby...' Chociaż postarac sie nie myśleć. zadbać o siebie, zafundować sobie jakąś rozrywkę... po prostu być sobą i żyć. Bo strach przed przyszłościa pogorszy sprawę... Tak uważam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×