Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iryska7

40-latki, dieta, fitness, uroda, zdrowe życie

Polecane posty

Staram się ruszyć.............ale nadal nie mam PRZYKŁADOWYCH PRZEPISÓW na cały dzień............i tak trochę błądzę jak dziecko w mgle. Dopiero w przyszłym tygodniu przyślą mi KSIĘŻKĘ KUCHARSKĄ. 🌻 IRYSKO......WYCZYTAŁAM na tamtym forum ,że TY byłaś na początku diety na samych koktajlach? Ja spróbuję wchodzić na nie stopniowo (MOŻE SIĘ UDA) Trochę szperałam za przepisami na tamytch wpisach ,ale z czasem u mnie krucho,a jest tego trochę do przeczytania. A po zatym jak to jest z tymi \"pięcioma posiłkami bo ja do tej pory zaliczyłam dwa 1. śniadanie .....OWSIANKA 2. obiad..........POMIDOR + ser mazzarela (tylko nie wiem czy to dobrze?????) Na kolację będzie koktajl ................i to na dzisiaj KONIEC:) Jeśli będziesz mogła to może skopiuj jednodniowy przykładowy przepis BĘDĘ WDZIĘCZNA. JESZCZE MAM PYTANIE CZY KTÓRAŚ Z WAS KUPIŁA JADŁOSPIS TEN za 199 zł I CZY WARTO???? .........bo ja strasznie nie lubię wymyslać i układać posiłki na cały dzień ( no tak znów wyszła moja leniwa strona) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta strukturalna nie jest oparta na konkretnych jadłospisach typu kopenhaska, to sposób na odżywianie🌼 Pan dr sprzedaje jakieś jadłospisy, ale to chyba dla desperatów :-D uwierz bez tego też dasz radę :-D chyba że bardzo chcesz, to kup🌼 książka kucharska jest nowością jeszcze nie minął 1 mc, jak jest dostępna w m-pikach :-D i bez niej każda z nas radziła sobie już hm przecież przez całe lata :-D w Książce Kucharskiej nie ma przepisów na cały dzień, są po prostu przepisy na potrawy i koktajle🌼 szczerze, nawet nie znam przepisów które są na forum, w Kodach Młodości są podane polecane produkty strukturalne (na forum też gdzieś są, chyba ktoś też gdzieś wkleił jakiś 1 dniowy jadłospis, ale ja nigdy nie skorzystałam), radzę sobie sama i coś tam przyrządzam :-D nie mam żadnego jadłospisu, gotuję co mi wpadnie do głowy, stosować można 2/3 produktów strukturalnych a pozostałe 1/3 mogą być niestrukturalne :-D książkę KM mam już od 2 lat i od tamtego czasu stosowałam koktajl oczyszczający, który podałam wcześniej, należy nim oczyszczać organizm co najmniej 2 tyg, poza tym jadłam produkty z listy strukturalnej :-D książka KM nastawiona jest na nasze zdrowie, a OW szczególnie na odchudzanie, w styczniu tego roku kupiłam Odchudzanie Weekendowe i postanowiłam ostro zrzucić kg :-D stąd moje podjadanie samych koktajli przez jakiś czas :-D po prostu bardzo mi smakowały, czułam się świetnie i jak myślałam co by tu zjeść to znów decydowałam się na koktajl i tak to było :-D je się co 2,5 - 3 godz małe porcje, więc np rano 8:00 śniadanko, 11:00 drugie śniadanko, 14:00 obiadek, 17:00 kolacja i są 4 posiłki lub co 2,5h - 5 posiłków, lub start w dowolnie innym czasie, WAŻNE CO 2,5 - 3 GODZ, ja jadam śniadanie ok 8:30 i potem co 3 godz, ostatni czasem o 17 i już mi się nic nie chce jeść,a czasem i po 19-stej, ale zawsze jem 4 posiłki, 5 jakoś mi się nie chce zmieścić :-D koktajle mają ok 200kcal i są bardzo sycące :-D wybierz sobie co chcesz z forum, ja jeszcze nie korzystałam z pomysłów koleżanek, wystarcza mi moja własna fantazja 🌼 sorrki, że nie mogę Ci pomoc i podać jadłospisu:-( nie mam go :-( smacznego strukturalnego jedzonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w sprawie moich żylaków - odstawiłam diosminex, nie wzięłam już go ani wczoraj na noc, ani dzisiaj rano i stopki mam znów ciepłe, wniosek: jedzenie leczy lepiej niż chemia :-D pozostanę przy owocach cytrusowych czyli wit C i occie jabłkowym, bo jednak przez te parę miesięcy jak smaruję nim nóżki to widać poprawę, chciałam dobrać się do moich żylaków chemią, ale chyba to nie dla mnie, więc będę dalej walczyć domowymi sposobami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 IRYSKA..........DZIĘKUJE za wyjaśnienia .Kody Młodości będę miała dopiero w przyszłym tygodniu do tego czasu będę się posiłkować tym forum którego link wkleiłaś. Co do koktajlu oczyszczającego.............czy masz na myśli ELIKSIR ZIELONY????? który jest podany w książce WEEKENDOWE ODCHUDZANIE i kiedy go lepiej pić RANO czy WIECZOREM ,a może być dwa razy dziennie????? 🌻 Przepraszam cię za tyle pytań,ale złapałam taki zapał do tej diety że mam nadzieję że tym razem się 👄UDA ❤️ Ten koktajl zrobiłam sobie dzisiaj na kolacje ŻYLAKI to duży problem, ale fajnie że po mału odstawiasz leki i widać poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum, leki wzięłam tylko na próbę 5 tabletek i zrezygnowałam :-D eliksir zielony to odchudzający :-D pisałam o koktajlu oczyszczającym - przepis w kodach m: jabłko (bez gniazd nasiennych, ze skórką lub bez - dowolnie) pół banana sok wyciśnięty z jednej pomarańczy 2 suszone śliwki (bez pestek) 2 łyżeczki ziaren słonecznika 2 łyżeczki ziaren sezamu zmiksować; wyraźne efekty oczyszczenia organizmu pojawiają się po 2-3 tyg stosowania raz dziennie odchudzający możesz pić rano, a oczyszczający wieczorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki za przepis a koktajl oczyszczający👄 Jeszcze na e-mail nie dostałam potwierdzenia kiedy KODY M wyślą ....pozostaje czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁŁŁŁ ...............co tu taka CISZA????? Ja lubię czytać................Aa tu nie ma co :( HEJ CZTERDZIESTKI ............czy MY tak mało mamy do powiedzenia:P ????? W tramwaju na przeciwko kobiety siedzi facet z rozpiętym rozporkiem. Kobieta, lekko zażenowana, rzecze: - Sklep się panu otworzył. - A widziała pani kierownika? - Nie, tylko magazynier leżał na workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisiaaa
cześć Wszystkim, ja zauważyłam,że jak przytyłam to zaczęła mi się gromadzić woda w organiżmie, jestem ciekawa czy też macie takie objawy lub miałyście, w książce dr. Bardadyna jest mieszanka z ziół, która mi bardzo pomogła, przynajmniej nie jestem spuchnięta a tak na marginesie to muszę spróbować tego koktajlu oczyszczającego, rozumiem że należy go pić regularnie, czy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisiaaa
serum bardzo fajną mądrość cytujesz, za każdym razem ją czytam i daje mi wiele do zrozumienia byłam ostatnio w kinie na mamma mia, super film na smutne jesienne dni, dla tych co lubią przeboje ABBA, jaki fajny film ostatnio obejrzałyści????? jaką fajną książkę przeczytałyście????? co zrobiłyście tylko dla siebie, no oprócz diety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻OLISIAAA .............może zaczne z inne beczki,ale czy nie próbowałaś się zaczernić.... masz wtedy pewność że nikt się pod ciebie nie podszyje..............a poza tym czarny wyszczupla:D Co prawda już dość dawno tę księżkę przeczytałam .........ale szczerze polecam bo jest SUPER ..............są dwie części DOM NAD ROZLEWISKIEM i POWROTY NAD ROZLEWISKIEM autorka......MAŁGORZATA KALICIŃSKA. Właśnie dzisiaj koleżanka namawiała mnie na kino i to na ten film. Niestety.........piątki w moim domu....to produkcja żarełka. Chlebek dyniowy już stygnie...........Zapachy pieczonego pasztetu rozchodzą się po całym domu:O ........ALE ja się nie dam i na kolację był koktajl oczyszczający:D Cieszę się że podoba Ci się moja stopka........ długo szukałam życiowej PRAWDY która w całości odzwierciedla KOBIECE OBLICZE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisiaaa
nie wiem jak się mam zaczernić, proszę podpowiedz mi co zrobić, jestem w tym początkująca, ale podoba mi się to fajnie, że piszesz na film koniecznie idź, lubię czytać w wolnych chwilach książki zwłaszcza historyczne obecnie czytam Valerio Evangelisti inkwizytor Eymerich z dietą u mnie różnie, ale staram się pić koktajle ale oczywiście trzymam za Ciebie kciuki i za oczywiście Wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź w PREFERENCJE I tam już samo cię poprowadzi ( pseudonim zabezpieczysz hasłem i będziesz czarnulka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z dietami też RÓŻNIE............ALE CHYBA JUŻ DOŚĆ TŁUMACZENIA SIĘ ZA WIEK..... I BRAK SILNEJ WOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, czasami sama szukam głupich wymówek, praca, stres, rodzina, ale nie mogę się poddać, walczę dalej byle do przodu, tym bardziej, że jak piję koktajle to lepiej się czuję, dziekuję za tytuły książek na pewno godne polecenia, ciekawe czy teraz mi wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wyszło niby nic a tak cieszy, pewnie wiele nowych rzeczy się dowiem i nauczę, Serum bardzo, bardzo Ci dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Byłam przedwczoraj na Elegii. Polecam, jest na co popatrzeć, bo Penelopa Cruz śliczna do pozazdroszczenia, jest o czym pomyśleć, a muzyka cudna. Ja akurat na muzykę bardzo zwracam uwagę, bo jestem namiętną słuchaczką. A w tym filmie motywem powracającym jest muzyka Erica Sati, którą uwielbiam. Ostatnio oglądałam też rewelacyjny moim zdaniem film \"Pojedynek\" z Cainem i Law w rolach głównych. Ale to nie w kinie, ale na DVD. Też polecam. Strasznie znów pobalowałam, więc dziś trochę umierałam, ale zmusiłam się do pójścia na pilates. Chodzę już 3 razy w tygodniu! Teraz jeszcze muszę posiedzieć, a właściwie poleżeć i popracować. Jutro czeka mnie bardzo ciężki dzień, dużo pracy, idę do fryzjera, a wieczorem na imprezkę - 40 urodziny mojego kolegi, a znam go 35 lat! Będzie ciężko... Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście możesz sobie wpisać własną MYŚL PRZEWODNIĄ...... wtedy bądzie cieszyć POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-D dzisiejszy dzień rozpoczęłam rowerkiem, serducho - rozruszane :-D kiedyś w "te dni" odpuszczałam taki mocny rozruch, a teraz prawie nie ma to dla mnie znaczenia :-) ja też piekę własny chlebek, bardzo lubię cebulowy i inne też :-D zapach w domku podczas pieczenia to coś czego nie można w sklepiku kupić hehe ❤️ ale ja mam silną wolę i go prawie nie jem ;-( pewnie, że się czasem kuszę, ale naprawdę mam silną wolę :-) Olisiu, fajnie że się zaczerniłaś 🌼 moją lekturą teraz jest Tombak i inne w temacie oczyszczania organizmu ;-) trzeba zadbać o to zdrówko ❤️ dzisiaj ruszyłam ze śliwkowym oczyszczaniem jelita czyli przez 10 dni śliweczki, smaczne rozpoczęcie i zakończenie dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj IRYSKO.............. i reszta pań króre dzisiaj dołączą. 🌻 IRYSKO ...........jakim rowerem dzisiaj smykałaś...........zwykły czy stacjonarny????? Bo u mnie pogoda dzisiaj buuuuu rano były 3 stopnie KOSZMAR. Bo ja do stacjonarnego nie mam SERCA......stoi w salonie i zbiera kurz............a stoi w tym miejscu żebym mogła sobie telewizor oglądać ,ale to i tak nie pomaga. T\\ Tombaka już kiedyś przeczytałam JAK ŻYĆ 150 LAT ciekawa i dająca do myślenia..............ile można dla siebie zrobić dająć OD siebie tak NIE WIELE❤️...........Tylko jak jest się młodym .........to nie myśli się co będzie za kilka,bądź kilkanaście lat.............a dni mijaja jeden za drugim. No uciekam już wam nie SMĘCE. MIŁEGO WEEKENDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum koniecznie odkurz rowerek, ja pokochałam stacjonarny ❤️ też jeżdżę oglądając tv... jak dla mnie najbardziej dostępny sport :-D można kręcić w każdej chwili w domowych pieleszach :-D w "te dni" raczej jeżdżę na stacjonarnym, ale czasem i w teren się wybiorę jak się dobrze czuję 🌼 ten weekend leci znów nasz rodzinny serial czyli F1 :-D śledzimy go już od każdego serialowego piątku, wszystkie treningi, wywiady czyli prawie cały taki weekend tv leci na polsat sport extra :-D dawnej denerwowałam się kiedy non stop słyszałam Michael Schumacher, mój men jest fanem motoryzacji od lat, a teraz też i ja mam tam ulubieńca czyli naszego ROBERTA i stałam się fanką F1 👄 strukturko udanej imprezki i super fryzurki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam do Was, w ten weekend życząc Wszystkim udanego wypoczynku , Irysko ja też się cieszę,że zaczerniłam się, wiesz dopiero się pomalutku uczę,, podałaś przepis na koktajl oczyszczający muszę go zanotować w książce, ale interesuje mnie również śliwkowe oczyszczanie jelita, czy możesz podać przepis lub tytuł książki, z której go masz, interesuje mnie również jak pieczecie ten chlebek, chciałabym spróbować go upiec, może mi się uda ja dzisiaj cały dzień gotuję dla rodzinki, jutro z mężusiem wyjeżdżam na wycieczkę i chłopcy muszą sobie poradzić sami, to jest nasza wycieczka we dwoje od niepamiętnych lat tym bardziej się cieszymy pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę napiszcie mi, jak się robi buziaczki, kwiatuszki i inne.... też bym sobie chciała wkleić p r o s z ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olisiuuu, śliwkowy przepis na oczyszczanie jest w książkach Michała Tombaka"Jak żyć długo i zdrowo" i "Czy można żyć 150 lat" podaję przepis: 10 suszonych śliwek, wieczorem wrzucić do szklanki zsiadłego mleka i odstawić na noc. Rano na czczo wypić mleko, śliwki zjeść. Następnie znowu wrzucić 10 suszonych śliwek do szklanki kwaśnego mleka. Odstawić do wieczora. Wieczorem, przed snem mleko wypić, śliwki zjeść. Kurację stosować przez 10 dni. Zamiast kwaśnego mleka można śliwki zalewać wrzątkiem. między kwadratowe nawiasy wstaw słowa [ ] kwiatek, usta, serce ... chlebek piekę na drożdżach zwykłych, czyli robię zaczyn ok 6g na 750 g gotowego wypieku, drożdży świeżych rozcięczam z 1 łyżeczką cukru, kilkoma łyżkami mleka i łyżką mąki, leciutko minimalnie podgrzewam i zostawiam do wyrośnięcia, można używać drożdży suchych, jak drożdże wyrosną, to potem różnie zależy jaki chlebek np chlebek twarogowy: na 750g/1000g 150 ml mleka/200ml 2 łyżki oleju/3 łyżki 200g twarogu o zawartości tłuszczu 40% / 260 g 450 g mąki pszennej typ 550 / 600g 1 łyżeczka soli / 1i1/2 1 łyżeczka cukru / 1i 1/2 1 łyżeczka suszonych drożdży/ 1i 1/2 na większy chleb lub odpowiednio świeże jeśli używam drożdży świeżych nie dodaję już dodatkowo cukru i zmniejszam nieco ilość mleka, ale to wyczujesz czy dodać mleka czy dosypać trochę mąki zmieszać, wyrobić zostawić w cieple do wyrośnięcia około 2 godz potem na blachę i do piekarnika ja zawsze używam zamiast mąki 550, mąkę 650 jest bardziej razowa, bardzo fajnie się piecze w specjalnych automatach do chleba, ja taki mam i w nim piekę, super sprawa, zabawa i radość ❤️ a przepisów jest wiele, są też gotowe mieszanki mąki do wypieku, chlebki wychodzą droższe ale super pyszne 🌼 Olisiuuu, życzę Ci jutro udanej wycieczki, myślę że będzie bardzo romaaaaantyyyyycznaaaa.... udanej zabawy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻OLISIAAA ..........daj znać jak się udała WYCIECZKA. No i kobietki weekend prawie już za nami...........przykro tylko że tak zimno:( 🌻IRYSKA...........posłuchałam twojej rady..............i odkurzyłam rower stacjonarny.................wiesz zrobiłam 27 km ,ale dystans rozłożyłam na dwa etapy po połowie :D Zaplanowałam na jutro pobudkę na 6 rano i rower ,ale raczej jestem śpioch i PYTANIE czy to się uda😭 Dieta tak do końca nie dzisiaj nie zachowana bo miałam gości na zaproszonych aperitif więc nie wypadało tylko patrzeć (chyba że się mylę):O Jak wy rozwiązujecie takie sytułacje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Imprezka udana, nie za bardzo męcząca :) więc żyję. Dziś mój kolega biegł w maratonie, poszliśmy z mężem kibicować mu na mecie. Wyobrażacie sobie przebiec 42 km? Podziwiam. Na domiar wszystkiego na mecie spotkałam koleżankę z podstawówki, czyli również \"40\" i ona też ten bieg ukończyła i to z niezłym wynikiem! Cóż, mają te kobitki zdrowie! A teraz muszę niestety troszkę popracować, bo czas mi jakoś przeleciał dzisiaj. Trzymajcie się, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 STRUKTURKO ........fajnie że imprezka sie udała:) No i mamy PONIEDZIAŁEK:( ...........u mnie oczywiście ZIMNY buuuu ,ale coż coraz częściej tak będzie NIESTETY. Nooo i oczywiście z porannego wstania nici😭 śpioch straszny jestem i każda minuta jest CENNA...........może nie tyle śpioch co mam problemy z rannym wstaniem ..............dla mnie taką bezpieczną granicą jest 7-7,30 i tak wstaję nawet w niedzielę. Może macie jakis sposób na przestawienie....... organizmu. Po tym wczorajszym pedałowaniu NAWET nóżki mnie nie bolą....może nie jastem taka NAJGORSZA w końcu trochę w ciągu lata jeździłam na zwykłym...........tylko to zastałe SADŁO się nie chce RUSZYĆ z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁEEEE .............ja nie lubię takiej ciszy😭 ............a tu znowu nic się nie dzieje...............Niestety ja często pracuję przy komputerze i dlatego tu często zaglądam ,ale myślę że jednak rozruszany SIĘ I TOPIK :D JA jestem właśnie po koktajlu odchudzającym.....tak naprawdę to dużo tego nie wyszło z tego 200 g jogurtu naturalnego+ awokado+składniki w minimalnych liościach jak 1 łyżeczka:( Co sądzicie o chlebie adama???? Czy któraś już może go stosowała??? http://www.chlebadama.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej strukturko, to fajna imprezka była, z biegami ... masz takich przykładodawców, że może też w przyszłości spróbujesz :-D serum, fajnie że odkurzyłaś rowerek :classic_cool: jeśli nie chcesz rozbudować mięśni nóg jeździj na najmniejszym obciążeniu, no ale gratuluje 27 km to jest coś 🌻 ja jestem niskociśnieniowcem, więc kłopoty ze wstawaniem to mój chleb powszedni.... BYŁ.....40 lat nie mogłam wstać, leżałam w łóżku do ostatniej możliwej sekundy, dosypiałam na maxa, w dawnych latach jak szybko wstałam wyrwana ze snu np do tel dzwoniącego w drugim pokoju, zanim do niego dotarłam....ciemno w oczach, pot na czole, musiałam usiąść w miejscu gdzie stałam ...bo mdlałam.... to jest problem przeszły, znacząco lepiej zaczęłam wstawać już po pierwszych koktajlach oczyszczających i diecie strukturalnej, a jak zaczęłam regularnie jeść koktajle, to mój mąż nie wierzy że to ja, on jeszcze śpi a ja wstaje bez polegiwania, sama bez budzika... nie śpię dłużej niż do 7, czasem już od 6-tej myszkuję po mieszkaniu, to po prostu nie ja :-D dobrym sposobem na wczesne wstawanie jest wczesne chodzenie spać...hehehe ..... żeby się tak chciało....jak my lubimy posiedzieć do północy i dłużej...ja chodzę późźźźźźno spać, oczywiście wygodny materac, wywietrzony pokój, pełny zdrowy sen.... na dobry sen polecam na kolację, koktajl czekoladowy, naprawdę usypia ❤️ udanego, miłego tygodnia dziewczynki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum, każdy koktajl jest syty, ale jest warunek należy je, jak z resztą każdy posiłek konsumować powoli, koktajl pijemy minimum 15 min, ale nie dłużej niż 25 min, przyzwyczaisz się i nie będziesz głodna :-D tego chlebka nie znam, ja nauczyłam się żyć bez chleba, niestety mój mąż nie, więc chlebuś gości w moim domu i.... kusi....a zwłaszcza bułeczki... 🌻 myślę, że z samej zmiany pieczywa to on tego brzuszka tak nie zmienił, dołożył tam wiele gimnastyki :classic_cool: czy już piekłaś ten chlebuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×