Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________________

Jestem załamana. Nie wierze w to co zobaczyłam

Polecane posty

Gość rumburakk
moze kobietka ma racje. jak sie spakujesz teraz to wiele rzeczy ci umknie nie bedziesz wiedziala o co tak na prawde chodzi. a tak wszytko masz pod obserwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
przeczekaj jeszcze kilka dni, nie krzycz na niego, ciekawe co sam bedzie robil i jak zachowywal. niby dorosly facet a jednak zachowuje sie jak dziecko. czemu na nia krzyczy a nie wyjasni calej sprawy i jeszcze cos sciemnia? bardzo wspolczuje autorce ale jednoczesnie wiem, ze wszystko bedzie dobrze, nie z tym to z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę
że gdyby odeszła na 2 dni to potem nie będą mieli ze sobą o czym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
skoro facet sie tak zachowuje to ja i tak bym sie obawiala o przyszlosc tego zwiazku. no zbyt dojrzaly emocjonalnie to on nie ejst :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazniesiezkotem
:D ludzie chyba nie wierzycie w ta historie :P ktos was zauwazyl ze ona rozmawiala ze swoim facetem tylko 20 minut ? a niby taka klotnia byla :O jasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
tak napisałam ale na razie cisza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
co jej napisalas? ja sama nie wiem czy w to wierzyc ale lepiej wierzyc niz nie wierzyc i przez to komus nie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfaczu szka
od tyg wiesz o @ i nagle teraz pod wpływem kafe rozmawiałaś z Nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
jak nie chcesz to nie wierz!!!!! życzę ci aby taka przykra sprawa nigdy ciebie nie dotyczyła!!! Z takich rzeczy nie robi sie farsy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
kfaczu szka cofnij sie kilka postów dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
dlaczego to mialo nie byc prawda? moze maja takie relacje, moze rozmawiaj w ten sposob, rozni sa ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
napisałam ze gratuluje dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
ale napisalas ze swojego konta czy jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś z nim na spokojnie porozmawiać niech się wytłumaczy. Być może ta kobieta Magda nie wie nic o twoim istnieniu, kłótnią nic nie załatwisz jeszcze nawet możesz pogorszyć sytuację, wystarczy że powiesz mu że wiesz o tamtej drugiej nie musi wiedzieć skąd się o tym dowiedziałaś. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym utarciem nosa i fałszywym kontem wcale moze nie byc to kit :O przeciez skoro ona mu sprawdza poczte bo on ją nie raz prosił to chyba musialby byc prawdziwym idotą zeby tego meila zostawic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuumkkkkum
Oczywiscie tylko sie domyślam i snuję interpretacje, ale: możliwe, że Twój facet nie miał żadnego długotrwałego romansu - dlatego ty nic o tym nie wiedziałaś przespał się z jakąś dziewczyną, on zaszła w ciążę nie zmieniał hasła na poczcie bo nabrałabyś podejrzeń, a on nie sądził, ze będzie kontynuował zdradę dziewczyna w jakiś sposób poinformowała, ze jest w ciąży, ale on nie uwierzył, moze nawet chciała od niego kasę na zabieg - w końcu macie domek, wiec biedni nie jesteście, facet chciał dowodu, ze ciąza faktycznie jest, aby nie wywalić na darmo kasy- w miedzy czasie zachowywał się jakby nic się nie stało - w końcu problem sam sie rozwiąze, Ty sie nie dowiesz dziewczyna przysłała mu maila z fotką - suchy dowód, w treści nic nie było, on nie dowierzał, zaskoczyło go to, więc zapomniał wykasować maila z poczty Ty mimo wszystko dowiedziałaś sie, on sie wkurzył bo nie wie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyno tu na pewno Ci pomoga chyba tylko pdrajcować nerwowo .....siadaj i gadaj z chłopem a nie sluchaj tych nawiedzonych małolat dobrymi radami ..pieklo jest wybrukowane. Głowa do góry będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
taaaaa setki historyjek mozna na ten temat wymyslec :D tylko ktora prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam ale mam sposób
może się przyda.... ...więc ja bym założyła maila o bardzo podobnej nazwie do maila twojego faceta (np róznica o kropkę, kreską czy jedną literę), skopiowała te fotkę i tytuł i odpisała, z tego podobnego maila, że niby ona się pomyliła, i wysła do ciebie, napisałabym, że gratuluje, ale nie wiesz o co chodzi, jak jest kulturalna i usuwa maile :) to może się złapać i odpisze, że np miało to być do jej chłopaka i źle wisałą adres, albo do znajomego i wszystko się wyjaśni! ....ja kiedyś przez przypadek poznałam historię życia pewnej zupełnie obcej babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej właśnie na spokojnie porozmawiać, a może twój narzeczony/mąż się spodobał i chce go na dziecko złapać ???? Wszystko się wyjaśni i na pewno się miedzy wami ułoży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuumkkkkum
przecież piszę, że nie musi tak być, ale może dziwi mnie to, że ma byc dziecko a facet miał nadzieję, ze się nie wyda, bo kiedy chciał powiedzieć Autorce, jak sie urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazniesiezkotem
oki jakos pod wieczor dowiemy sie prawdy, wczoraj rozbuchalam prowokacje przez caly dzien :O bo mi sie nudzilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i rozmowa jest jakimś rozwiązaniem ale ktoś kto twierdzi że taki numer wyciął dla żartu po 8 latach związku to ja dziękuję to nie jest partner do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
jakby facet chcial ja sprowokowac, to by nie wrzucil maila do kosza nie zaregowal by agresja i zarzucanie jej, ze to jej odbilo na proste pytanie i nie wyszedlby czaskajac drzwiami TO NIE JEST ZACHOWANIE NIEWINNEJ OSOBY!!!!!! Ps. Autorko, dobrze, ze wyslalas maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
EWIDENTNIE FACET KŁAMIE!!! Autorko nie wierz w to, że normalny facet po 8 latach związku w taki sposób chce Cię sprawdzić. Typowa rutyna go zgubiła. Usuwa niechcianą pocztę, tylko po prostu tym razem rutyniarstwo spowodowało, że nie oczyścił kosza. Proste i takie przewidywalne. Gorzej, że ten Twój facet to "zero". Zamiast mieć odrobinę godności, jakiejś klasy czy choćby męskości to po prostu wyszedł na palanta bez klasy, bez honoru. Śmieć typowy. Proponuję sprzedać mieszkanie i podzielić się kasą i rozstać się na dobre, bo prawdopodobnie ten śmieć zostanie ojcem (o zgrozo!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
a on jak poszedł tak do tej pory go nie ma już sie denerwuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
eetam, wiem, ze to trudne, ale podejdz do tego na luzie, zlap troche cynizmu. co sie stalo to sie nie odstanie. zalatw to z klasa, odejdz godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wiecie, tak sobie mysle nad tym wszystkim... Ktoś słusznie napisał że wersji będzie teraz milion a która prawdziwa? W ogóle to dla mnie ta cała sytuacja nie jest wcale taka jasna, jest po prostu dziwna. Nie wiadomo czy zdradził , czy nie. No bo spojrzcie - facet ma pocztę na która podaje hasło swojej dziewczynie wiec liczy sie z tym, ze ona bedzie \"zaglądała\" czesto do niej. Wiec nawet jesli mial romans to myslicie , ze podalby maila kochance do którego dostep ma jego dziewczyna? Nie sadze. Poza tym takiego maila z fotka wcale autorka nie musiala znalezc w koszu, bo przeciez pierwsza mogla wejsc na poczte , w koncu zna hasło.. Cos mi tutaj to wszystko jakoś dziwnie pachnie. Podpucha, sprawdzanie ? Dziwne. Bo to dorosły czlowiek i w zwiazku ze stażem. Sama głupieje powoli, ale jeśli miałby dziecko z inna kobieta to tak jak pisalam wczesniej - wczesniej czy pozniej to sie wyda. Autorko radze mimo wszystko z nim porozmawiac, ale bardzo kulturalnie i spokojnie. No chyba, ze on nadal (nawet po ochlonieciu czyli wyjsciu z domku na pare godz) będzie odpowiadal w sposob ponizej Twojej godnosci, to wowczas postaraj sie z calych sil postawic sprawe na ostrzu noża. Nie agresywnie, ale konsekwentnie. On musi w koncu zachowywac sie jak na prawdziwego mezczyzne przystalo. No chyba ze zawsze taki byl a ty tego nie dostrzegalas? Odezwij sie jak on wróci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
i co nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×