Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lelumpolelum

Przyjaciel nie może być kochankiem?

Polecane posty

Znamy się 16 lat, ja sama, on sam...Dobrze nam z tym, nikogo na stałe nie szukamy, ode mnie odszedł facet i zostałam z rocznym dzieckiem, on jak sam twierdzi został stworzony do samotności;) No i stało się...Niby jest tak jak wcześniej, ale coś się zmieniło...Myślicie, że mogę uważać tą przyjaźń za skończoną? Nie wiem czy nie zabrnęłam w to za daleko, tzn, przestałam go uważać za przyjaciela i tak naprawdę nie wiem na co liczę. Czasem mam wrażenie, że on czuje coś do mnie, i chciałabym tego, a z drugiej nie chce popsuć przyjaźni:O I do tego jesteśmy zupełnie inni, inne zainteresowania, inne podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie przyjaciel na dłuższa mete nie może być jedniczesniej kochankiem - sama widzisz, że pojawiają się jakies mgliste uczucia, coś sie zmienia, zapewne prędzej czy później pojawi się zazdrość ... itd. W takich sytuacjach przyjaźń zmienia się w swoistego rodzaju układ ... Nie bez przyczny kochanek nazywa się kochaknkiem, a przyjaciel przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wybrnąć z tego układu? Wolę przyjaźń niż seks, ale nie wiem czy nie jest za późno... Z jednej strony żałuję tego co się stało, robię sobie teraz jakieś nadzieje a przecież wiem, że i tak nic z tego nie będzie. A może jest jakaś szansa, że on czuje to samo? Pokręcone to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×