Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość barburka89
okrągłe i bardzo cienki! Mój chłopak przez dwa miesiące nie zauważył, że coś mam na pośladku przyklejone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze dziurki nie zakleiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia18
na pośladku wygodnie i też plaster jest tam niewidoczny-najlepsze miejsce kiedy nie chcemy zwracać na siebie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdezorientowana99 Jeśli pójdziesz do ginekologa po pierwszą antykoncepcję, dopilnuj, by lekarz przeprowadził badanie i zebrał obszerny wywiad z Tobą - na temat ogólnego stanu zdrowia, przebytych chorób, przyjmowanych leków oraz trybu życia, jaki prowadzisz. To są kluczowe informacje przy wyborze metody najlepiej dopasowanej do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahh135
zgadzam się- jestem również zdania, że można lekarzowi zasugerować rodzaj antykoncepcji jaki chciałybyśmy stosować jednak to on oceni czy będzie dla nas odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja78
Rodzaj to w sumie same chyba możemy sobie wybrać, a ginekolog dobrze nam odpowiedni produkt z jak najlepszym składem dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasturcja78 Ginekolog oczywiście dobierze odpowiedni skład, ale na wybór określonej metody też ma (lub powinien mieć) wpływ. Oczywiście może przepisać antykoncepcję stosowaną codziennie - wiedząc, że dana pacjentka dużo imprezuje i np. często wymiotuje - ale od razu będzie wiedział, że może ona w takim przypadku nie być skuteczna. Ale skoro pacjentka oczekuje takiej metody "bo tak" - to na to już lekarz nic nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, sarahh135! Oczywiście, można zasugerować lekarzowi określoną metodę, ale warto także lekarzowi zaufać i pójść na wizytę z "otwartą głową" :) Nie zawsze ta metoda, która sprawdza się u znajomych, sprawdzi się u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja78
Dla imprezowiczek to wg mnie najlepsze plastry. Jedyne o czym muszą pamiętać to o ich cotygodniowej zmianie i o odpowiedniej higienie przy zmianie plastra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolankaj
to naturalne, że metoda antykoncepcji, która odpowiada koleżance może być niewłaściwa dla Ciebie. Raczej takim powodem nie powinno się kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska31
Higiena to podstawa, ale i sposób naklejania plastra jest ważny. Dużo dziewczyn pyta jak to się robi, a fajnie to jest omówione w filmiku nielykam.pl/ grunt żeby plaster się nie odklejał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolankaj
przede wszystkim jak dobrze przykleimy plaster powinien spokojnie trzymać się całe 7 dni, w razie gdy zaczęłyby się odklejać rogi wystarczy docisnąć je suchą, ciepłą dłonią ok 30 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalaga99
Faktycznie stronie nielykam.pl jest rewelacyjna. Ja właśnie z niej dowiedziałam się jak prawidłowo przykleić plasterek i jak dbać o zachowanie odpowiedniej higieny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka2
Ja dopiero zaczynam swoja przygodę z antykoncepcją i ta strona nielykam bardzo mi pomogła w wyborze. Zdecydowanie wybieram plastry z mniejszą ilością hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolankaj
no tak warto jeśli się jest niepewnym wejść na tę stronę i zaczerpnąć informacji- myślę, że po takiej lekturze przyklejenie plastra i postępowanie z nim nie będzie przysparzać kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przydatna stronka , mi wprawdzie te plastry się nie odklejają ale dużo fajnych rzeczy się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja uważam, że antykoncepcja hormonalna to najlepsza metoda antykoncepcji, biorę od kilku miesięcy tabletki belara i dobrze się na nich czuję, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomellla89
Jeśli masz problem z odklejającym się plastrem to zwróć uwagę na skład swojego żelu do kąpieli albo szamponu. Niektóre składniki jak np olejek arganowy powodują niestety mniejszą przyczepność plasterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamona
jest tam też wiele cennych informacji np. jak przechowywać plaster, kiedy można go stosować, o czym powiedzieć lekarzowi zanim zaczniemy stosować plaster itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja nie mam problemu z odklejającymi się plastrami ponieważ ich nie używam, uważam, że tabletki są najwygodniejszą formą antykoncepcji, ale wszystko jest kestią indywidualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamona
to jaka formę antykoncepcji stosujemy o kwestia indywidualna ważne by stosują ją czuć się dobrze fizycznie i nie odczuwać skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co by się kto nie zdecydował, zawsze obowiązuje Zasada Podwójnego Holendra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie łykam" ??? Strona dla antyfanek sexu oralnego..??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
najważniejsze żeby właśnie dobrze czuć się na antykoncepcji którą stosujemy, ja biorę tabletki belara i jestem zadowolona, ponieważ oprócz tego że czuję się bezpiecznie przyjmując tą antykoncepcję to jeszcze poprawiła mi się cera i okres jest mniej bolesny niż do tej pory, więc jestem zadowolona z efektów jej działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka_tynka
nielykam jest świetna szczególnie dla dziewczyn, które dopiero zaczynają swoją przygodę z antykoncepcją. wiele ciekawych filmików i porad na temat tego jak stosować i gdzie przyklejać plasterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziejestdoris
ja już byłam na tej stronce i muszę przyznać, że moje obawy dotyczące plastrów zostały rozwiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych, którzy się wahali rzeczywiście bardzo pomocna stronka :) Ja nie miałam w sumie od początku obaw, nawet jak zmieniłam plastry na mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja z kolei używam belary, tabletek antykoncepcyjnych, jestem zadowolona, bo nic nie przytyłam do tego poprawiła mi sie bardzo cera i nie odczuwam juz napięcia przedmiesiaczkowego, okres też jest mniej bolesny więc spoor mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×