Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

jaki kredyt bez BIKU wazne dla mnie

Polecane posty

Gość bankowo1
Kredyty, pozyczki, windykacja, ubezpieczenia, finanse, e-sklep, zwrot podatku ... Zainteresowany/a? Zapraszam! http://finanse-dla-kazdego.ocom.pl/ Szybko i profesjonalnie! Spory wybor pozyczek bez BIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Zobacz tą ofertę - http://jedynatakapozyczka.pl/ To niby promocja - 500 tysięcy bez bik i zaświadczeń. Nie korzystałam, a jedynie znalazłam. O szczegóły musisz samodzielnie dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugii
Witam.moze ktos mi podpowie gdzie starac sie o kredyt bez BIku,a tymbardziej gdy mam dochody ponizej tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkury
Należy uważać gdzie się bierze pożyczkę i nie robić nigdy przedpłat. Nie ma cudów. Nikt nie daje dużych kwot bez bik i zabezpieczeń. Można natomiast uzyskać mniejsze kwoty. Mogę podesłać namiary na pożyczki od 500 do 1000 na miesiąc. Pierwsza jest za darmo. Zwraca się tyle ile się pożyczyło. Druga i kolejne są już płatne według tabeli. Osoby, które są zainteresowane taką pożyczką mogą ją otrzymać bez bik i sprawdzania dochodu. Wymagane jest posiadanie telefonu komórkowego, konta w banku i maila. Nie można być wpisanym do rejestru dłużników. Nie pobieram żadnych opłat. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: pozyczkikontakt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek66
Nie wiem jak dla innych ale ja miałem problem ze spłatą jednego kredytu (miałem kłopot w bik) i w serwisie www.chwilowka.pl znalazłem ofertę do 10000zł bez bik i dostałem 8500zł na spłatę starego zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ser.z.dziurami
Przeciez tera jest tak wiele tych kredytow pozabankowych http://www.ebroker.pl/kredyty/gotowkowe/bez-bik tutaj jest ich zestawienie. Ja osobiscie uleglam vivusowi , duzo nie dostalam, ale jak ktos chce wiecej to moze na np. dwie osoby i bedzie juz wiecej :) Oni sie tak reklamuja w tv i w sumie dobrzy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaaaa
Teraz to możesz wziąść kredyt bez biku i to nawet nie mając dochodu i na 0% czyli jak bierzesz 1000 zł to oddajesz 1000 zł !!.. ja polecam kredyt: Szybka Pożyczka Via SMS Pożyczka także dla osób bez dochodu Oprocentowanie 0% Bez sprawdzania w Bik Pożyczka od 100 do 2000 zł http://www.e-pozyczka.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę ryzykowny temat, ale jeśli jesteś już w wielkiej potrzebie i wiesz co robisz, to poszukaj sobie odpowiedniego kredytu w jakimś miejscu, gdzie znajdziesz wiele ofert, np. tutaj: http://szukam-kredytu.com.pl Życzę powodzenia i uważaj na treści małym drukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje odwiedzić forum docelowe, na którym dowiesz się o wszystkich kosztach kredytu, sugestiach i poradach kredytobiorców. Mi pomogli przy konsolidacji. W każdym razie, jeśli aktualny temat: http://www.kredytforum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić taką stronę jak kasa-na-innowacje.pl. Kiedy ja miałam problemy z BIK to właśnie oni pomogli mi wszystko pozałatwiać tak abym otrzymała kredyt. Śmiało może na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie jakieś pytania i wątpliwości to napiszcie na bik-czyszczenie@kancelaria-lex.com. wyjaśnienie i informacje nic nie kosztują a jak ktoś ma długo czekać na forum i czytać same wypowiedzi reklamowe to lepiej wysłać tam zapytanie do doradcy ze swoimi pytaniami a ten w skrócie wyjaśni. Może nie będzie koniecznie trzeba bez biku pożyczki, tylko usunie się wpis jeśli będzie miał odpowiednie parametry. Ja tak zrobiłam i wcale nie musiałam brać wysokooprocentowanej pożyczki na siłę. Teraz mam normalny kredyt w banku, skonsolidowany z innym a małe opóźnienie w biku zostało usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jaki jest nr do nich na infolinie jaki trzeba miec dochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi opzyczka24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez biku to w zadnym banku nie dostaniesz. Musisz szukac pozyczki. Sprawdz sobie bezpieczna pożyczkę. Na 100 pro rozpatruja zniosek za fri i coś tam zawsze doradzają. Moja siora korzystala i mówiła, ze byli pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja82
Kurcze, bez BIK to bedzie CI trudno znależć kredyt, ale zawsze mozesz zapytać tutaj http://www.comperia.pl/forum , sądze ze ktoś Ci doradzi gdzie taki kredyt znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal7878
Hm, wydaje mi się, że ciężkiej sytuacji to ja bym skorzystał ze wsparcia profesjonalistów, jeśli chodzi o kredyty. Nie tak dawno miałem okazję współpracować z doradcami ze strony www.pieniadzedlaciebie.pl i mogę polecić. Rzeczowi, otwarci na potrzeby klienta i przede wszystkim skuteczni! Załatwili mi kredyt bez BIK pod zabezpieczenie na zaskakująco dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie mamy wiedzy w zakresie ekonomii i finansów, zawsze warto powierzyć się opinii jakiegoś sprawdzonego doradcy finansowego, ja np korzystam z pomocy pani Joanny Koro z gdańskiego oddziału open finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanulka3
A ile płacisz za takie doradztwo w Open Finance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradztwo w open finance jest BEZPŁATNE, więc możesz śmiało iść! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrSzymański
Szanowna Tanulko, jak już wspomniał ktoś powyżej, doradztwo naszego doradcy finansowego w zakresie kredytów gotówkowych jest całkowicie bezpłatne. Ani bezpośrednio, ani pośrednio nasz Klient nie płaci ani nam, ani bankowi za pomoc naszego doradcy. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pareciak
Też załatwialiśmy kredyt przez doradcę, ale przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Po prostu w ten sposób jest dużo łatwiej - doradca nie bierze kasy za analizę, dostaje ją od banku, jeśli kredyt zostanie przyznany, więc im również zależy na znalezieniu dobrej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie! :) Dzięki za odpowiedź. No nic, to czas najwyższy wybrać się do Open Finance, mam nadzieję, że mam szansę na korzystny kredyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanulka3
Jestem właśnie po wizycie w oddziale i naprawdę w Open Finance doradzają za darmo. I do tego profesjonalna obsługa klienta i wiedza to duże atuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Cieszę się, że mogłem pomóc. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lepszą ofertą jest http://zapozyczka.pl to dopiero firma z mega ofertami i promocjami, pożyczki od ręki na dowód !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriop
Szukasz kredytu lub pożyczki bez BIK?, kredytu dla firm?. Wszystkie oferty w jednym miejscu. Zapraszamy skanerkredytowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit
można też zgłosić się po pożyczke społecznościową na portal szybkigrosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanykilkarazy
Uważajcie na oszustwa. Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieć kłopoty, skorzystajcie z usług radcy prawnego z Warszawy, Piotra Turowicza. www.piotrturowicz.pl. Jest niezastąpiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×