Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

jaki kredyt bez BIKU wazne dla mnie

Polecane posty

Gość nowechwilowki
Dzień dobry. Nikt nigdy nie doradzi idealnie, najlepiej taką wiedzę pozyskac samemu. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Najlepiej profesjonalne serwisu takei jak nowkichwilowki.pl i inne. Tylko w ten sposób odnajdziesz najlepszą propozycję dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy już w BIKu sprawdza, co? Jedynym sposobem, zeby poprawić swój wizerunek kredytowy to spłata zaległych długów. Bo potem możńa mieć problemy nawet z wzięciem jakiegoś sprzętu na raty. A jak na przykład wierzyciel, np. Best wpisze cie do rejestru dłzuników, to tylko jak mu splacisz wszystko, to on moze wycofac ten wpis. Ale oni akurat są słowni, tylko trzeba z nimi chciec współpracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, z Bestem jest ok. właściwie już zawsze sprawdzany jest BIK chyba jak się bierze pożyczki kredyty czy nawet sprzet na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znają się na temacie w City Financial, ich bym doradził. W lublinie mają swoje biuro partnerskie na Bursaki ( http://kredyt-lubelskie.pl – kontatk do nich). Pomogli mi ogarnąć konsolidacje długów, to była najlepsza możliwa decyzja w mojej sytuacji. Wszystko już spłacone, w końcu mogę swobodnie i spokojnie wziąć oddech. Presja zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×