Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

jaki kredyt bez BIKU wazne dla mnie

Polecane posty

Gość Damenika
A sprawdzaliście na Giełdzie Pożyczkowej? Ja sięgałam po pożyczkę za ich pośrednictwem kilka razy, nie było to wielkie kwoty, ale potrzebowałam zastrzyku gotówki dla rodzinnego budżetu. Wypełniłam wniosek http://www.gieldapozyczkowa.pl/wniosek.html bardzo szybko dostałam oferty od pożyczkodawców. Niektóre naprawdę bardzo korzystne. Także wydaje mi się, że to jest dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reter66
Dużo dobrych i darmowych pożyczek jest wypisanych na portalu www.pozyczkaportal.pl . Można sobie parę ofert ze sobą zestawić, porównać co i jak. Do tego jest też do dyspozycji konsultant online, jakby trzeba było o coś dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że na samym początku wszystko powinno być jasno opisane i zrozumiałe dla obojga stron instytucji oraz interesenta przed wzięciem szybkiej pożyczki chwilówki, czy też kredytu, ponieważ na rynku panuje teraz kompletny chaos warto się rozejrzeć polecam: https://pilnachwilowka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem.. bez BIK -u na HIPOTEKĘ kredyt w sumie nieduzy, bo 7 tys? Cos kręcisz.... W POLSCE NIE BIERZE SIĘ KREDYTÓW chyba,że chce sie płacic LICHWIARSKIE opłaty bankom no coz, jestem za biedny, nie stac mnie na kredyt w wys. 7000 za który w rezultacie zapłace w SUMIE -nie, nie 7000 plus 20 procent, ale 15 tys z groszami, doliczając prowiz*****nku, rozpatrzenia wniosku , ubezpieczenia i inne d**erele, które sobie banki naliczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Ja się obawiałem, że jak będę chciał wziąć pożyczkę pod zastaw to będą ode mnie wymagali księgi wieczystej, ale okazało się, że w firmie Hipożyczka ( www.hipozyczka.pl ), gdzie brałem pieniądze nic takiego nie wymagają. Założyli mi księgę już podczas realizacji. Inna sprawa, że też słyszałem od ludzi, że jak nieruchomość jest zabezpieczeniem to trzeba się z niej wymeldować. Okazało się, że wcale nie ma takiej potrzeby, tu też mi kamień z serca spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Przed świętami brałem pożyczkę internetowo przez stronę pozyczkowecentrum.pl. Teraz oni się nazywają Mamonat - www.mamonat.pl . Dobra obsługa, atrakcyjne promocje, spłata bez problemów. Udało mi się jeszcze przed końcem 30 dni uregulować należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvoss
Myślę, że ta strona rozwieje Twoje wątpliwości - www.rankometr.pl . Bardzo fajnie i dokładnie opisane dla osób, które nigdy wcześniej nie brały pożyczki. Możliwości jest sporo, musisz wszystko przeczytać i przeanalizować, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Ja osobiście polecałabym chwilówkę „pierwsza pożyczka gratis” .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiąże współpracę z bankiem lub pośrednikiem. Chciałbym na własną rękę szukać partnerów biznesowych w postaci sklepów i punktów usługowych, które sprzedawałyby swoje produkty, usługi na kredyt. Prowizja do podziału na mnie i na właścicieli sklepów. Ewentualne oferty proszę przesyłać na kr.korzan@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej pozabankowo brać pożyczki. Bank zedrze z ciebie wszystkie pieniadze. Ja korzystam z usług Profi Credit. Gdy moja łazienka była w opłakanym stanie, wziełam 4 tysiace, aby ją doprowadzić do porządku :) Już prawie splacilam pozyczkę, ale planuję wziać kolejną bo kurcze ciagle sie cos u mnie w domu psuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadny bank nie udzieli pożyczki bez sprawdzenia biku. Zawarłam umowę w Profi Credit, gdzie przekonały mnie opinie pozytywne o tej firmie. No i nie myliły się, firma jest godna polecenia i każdy może u niej wziąć gotówkę, niezależnie od tego czy pracuje czy studiuje. Oprocentowanie mi pasuje no i lekka wygodna forma spłaty. Tam nie sprawdzają żadych papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyszczeniebiku
Szanowni Państwo, jeżeli ktoś miał problem z długami, figuruje w BIKu, zobowiązanie zostało już spłacone, a chciałby wziąć kredyt ze względu an trudną sytuację finansową, mogę Państwu przedstawić ofertę czyszczenia biku. Oczywiście, nie da się wyczyścić wszystkiego, ale część jest możliwa. Jeżeli chcą Państwo polepszyć swoją historię kredytową, to zapraszam do skorzystania z oferty profesjonalnej firmy, która nie obiecuje złotych gór, a jedynie spełnia to, co prawdziwe i realne. Polecamy wejść na czyszczeniebiku.pl i wypełnić formularz. Pozdrawiamy, zespół czyszczeniebiku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem Pan Ferdynand Edward, Am Uzasadnione i niezawodne pożyczki pożyczkodawcy. Daję pożyczki na jasnych i zrozumiałych warunkach na 3% stopy procentowej. Od $ 5000 $ 6000000 USD, euro i funtach tylko. Daję z działalności kredytowej, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe kredyty i rachunki do spłacenia. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami poprzez: edwardfinancialonlinee@gmail.com Personal Kredyty Pay Day Kredyty Finanse pojazdu Home Kredyty Doradztwo zadłużenia Biznes Pożyczka Kredyt studencki kredyt konsolidacyjny Medycyna Pożyczka Skontaktuj się z nami o pilną pożyczkę. Kontakt: edwardfinancialonlinee@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też fajne opcje pożyczki można znaleźć tu http://ranking-kredytow.pl/ na tej stronie znajdziesz rankingi kredytów gotówkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sobie zadzwoń do kolesia: 604405464 on Ci wszystko powie co i jak bo tu widzę ludzie takie rzeczy piszą, że ciężko odgadnąć kto i kiedy ma racje. Człowiek zajmuje sie doradztwem kredytowym więc może Ci ogarnąć kredyt od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dowód dostałam w Profi Credit. Bardzo sprawnie bez żadnych problemów. Bardzo potrzebowałam pieniądze i szybko je dostałam, więc szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa33
Przejrzysta jest strona www.szybkigrosz.pl. Można na jasnych warunkach dostać pożyczkę bez BIK na zasadzie pożyczki społecznościowej. To ja określiłem warunki jakie pożyczka powinna spełniać, a portal mój wniosek przekazał do inwestorów, i jeden gość się zgłosił całkiem szybko, że jest zainteresowany moją ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Profi Credit. Korzystałam z ich usług nie raz i bardzo mi pomogli. Obsługa miła i pomocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Funkcjonalna wyszukiwarka finansowa z wbudowanymi kalkulatorami kredytowymi obliczającymi najlepszą opcję i ofertę jaka jest dostęp na aktualnie na rynku . Dowiesz się wszystko o propozycjach bankowych i pozabankowych, od kont osobistych, kart kredytowych poprzez różnego rodzaju kredyty i pożyczki, chwilówki, szybkie kredyty, lokaty kapitału, ubezpieczenia po kompleksową obsługę finansową firmy. Ponad 250 propozycji i ofert dostępnych online. www.e-bankowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częstszym rozwiązaniem są także pożyczki społecznościowe, nie wiem czy się nad tym zastanawialiście. Część platform przeznaczonych do nich weryfikuje BIK i inne, ale nie jest wcale powiedziane, że w przypadku niezbyt pozytywnych wyników weryfikacji wzięcie pożyczki jest niemożliwe. Wystarczy dobrze przedstawić swój cel i przekonać inwestorów, że warto, że jesteśmy rzetelni i mimo kłopotów w przeszłości dobrze przemyśleliśmy swoją sytuację, jesteśmy świadomi zobowiązania i że stać nas będzie na tę pożyczkę. Co ciekawe ostatnio takie pożyczki biorą nie tylko tzw. “przeciętni ludzie”, ale także firmy, którym zależy na rozwoju, a potrzebują zastrzyku finansowego. Ten zastrzyk pomaga im rozkręcić biznes i dzięki temu nie tylko nie mają problemów ze spłatą zadłużenia, ale też cieszą się zyskami z prowadzenia działalności. Do takich celów najczęściej wybierany jest CapitalClub, bo dedykowany specjalnie firmom i mogę go polecić z własnego doświadczenia. Z kolei reszta “Kowalskich” korzysta z Kokosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałem pożyczkę w Profi Credit, więc polecam tę firmę. Szybko i łatwo! Zero problemów. Pożyczkę dostałem na dowód i szybko pojawiły się pieniądze na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt kredytem, ale jak spłacimy go wcześniej to bank musi nam zwrócić różnicę, która wynikła z nadprogramowo naliczonych odsetek, bo bank nam je naliczył na konkretny okres, a skoro zapłaciliśmy szybciej to należy nam się zwrot - mam nadzieję, że nie zamotałam :) Gdyby coś to tu są szczegóły: http://aeger.pl/wczesniejsza-splata-pozyczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj np w Wonga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okra
Gdzie pobrać wniosek o pożyczkę Wonga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×