Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Altair, wiec szukasz milosci czy czegos innego?? bo juz nie rozumiem troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka: nie mam pojęcia, dlaczego jedna z moich preferencji wzbudziła aż takie zainteresowanie ;) nie było to moim zamiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Nie chodzę do pracy na 5, a wy zapewne chodzicie na godz.12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucja: każdy ponosi odpowiedzialność przede wszystkim za siebie; każda kobieta decyduje sama, czy może zaufać mężczyźnie, czy to ten, właściwy itd.; jeśli się pomyli, ponosi konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli po dziewice: różnie, różniście chodzimy, a i brak snu dobrze znosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
"Brak snu", który rekompensujecie sobie śpiąc do południa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip my mind: radzę udać się do gerontologa - czytając twój wywód, podejrzewam galopujący uwiąd starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Odrazu pomówienia i kalumnie :( Pytam się tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli po dziewice: wielokrotny przestępca, niejaki Andrzej L., pseudonim \"Wicepremier\", został skazany za pewne pytania zadawane z trybuny sejmowej; bronił się tak, jak i Wy; tak więc uważajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfidna
A ja się przyłączę do dyskusji, bo mnie Strip My Mind zaintrygował...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip my mind: po pierwsze, nie \"kolego\", bo nie przypominam sobie, abyśmy siusiali do tej samej piaskownicy; po drugie, jeśli jesteś młodszy, to tym gorzej; diagnoza: młodzieńcze wodogłowie; proponuję, abyś wrócił do poprawiania po innych i nie zaśmiecał mi wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmito:( czuje sie zaniepokojona,bo przybywasz na ten topik co 2 msc.....czy tyle czasu potrzebujesz by sprawdzić dziewictwo swojej wybranki z kafe? Co byś zrobił gdybyś trafił na dziewicę z zasadami,która długo by Cię opierała... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Nie bronię się, gdyż nie widzę swojej winy. Tłumaczę ci only, a że odrazu masz to za atak...atak Lepperów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa: ale ja nie mam nic przeciwko długiemu opieraniu się; to mnie nie zniechęca, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfidna
Spytam więc we własnym imieniu - co w takim razie Cię zniechęca...? Złośliwa ma rację - periodyczny rytm Twoich odwiedzin daje do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa: ewidentnie masz skłonności do histerii; żadnym łowcą nie jestem, tym bardziej dziewic; tak naprawdę postanowiłem zacząć rozglądać się za żoną; czy to jakiś grzech???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo złośliwa gdyby była dziewicą spełniającą wymagania Pana A.to na pewno nie pozwoliłaby na zabawe w zdobywanie dziewictwa,tylko dążyła by do osiągniecia obustronnego zaufania.Skoro dziewictwo dla pana A jest takie cenne,to dla posiadającej ten rarytas tym bardziej. Ateizm...czyzby to była tylko wymówka by szybciej osiągnąć cel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfidna: w pierwszej kolejności zniechęca mnie głupota i prymitywna postawa wobec życia; periodyczność bierze się z moich bardzo poważnych ograniczeń czasowych - nie ma co doszukiwać się podwójnego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa: ja Cię trochę nie rozumiem; gdybym chciał zabawiać się w łowcę, to przedstawiłbym się jako bogobojny katolik, a nie ateista; ponadto, nie mnożyłbym wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfidna
Nie chce mi się wierzyć, że przez ponad pół roku poszukiwania nie przyniosły rezultatu... Może po prostu obrał Pan złe miejsce poszukiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa: czyż nie miałem racji z tą skłonnością do histerii? już się tak nie gniewaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Przecież tu nie chodzi o histerię, lecz prawdziwą historię, od której się zgrabnie pan altair wykręca, probując zdyskredytować po kolei wszystkich, którzy mają rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlośliwa: o ile pamiętam, to nie pierwszy raz epatujesz mnie i poniekąd zastraszasz swym rozczarowaniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×