Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Gość czarnulllka
Podobno bardzo ładna brunetka,wysportowana,inteligentna, wrazliwa- studiujaca na artystycznej uczelni..bez doswiadczen, wiek 24.... - tylko w zyciu nie chialabym faceta ktory oglasza sie w internecie... - i nie ma w sobie zycia...odrobiny humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pecha
pffff, mam co robić, ale dzięki za zaufanie...:D no, ale spojrz, nikogo nie znalazłeś na kafe, z tego, co rozumiem, nikt nie spełnił przez tyle czasu Twoich oczekiwiań, a Ty dalejsz liczysz na jakas inteligentna dziewice? to juz zakrawa na naiwnosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Tak samo często jak pijasz mleko! Odetkaj nos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnullka: gdyby wnioskować po Twoim wpisie, to trzeba by było stwierdzić, że studiujesz marketing; poza tym, nigdy nie mów nigdy; tak naprawdę, to sądzę, że jesteś zawiedzioną nie-dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz pecha: może mam ambicję zostania patronem od przedsięwzięć beznadziejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mol Simon
Przecież powołując się w ten sposób na jego dokonania, poniekąd się do Mola porównałeś :D I nie zaczerniaj mi nicka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie patronem
panem, panem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli po dziewice: z mojego porównania nie można wywnioskować NICZEGO na temat częstotliwości - także tego, że cokolwiek robię tak często, jak często piję mleko; i ten też błąd Ci zarzuciłem; włączyć ostatni neuron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zaś mnie nie oczerniaj; w którym miejscu PORÓWNAŁEM się do Simona Mola???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brum! Nie mieliśmy chyba jeszcze przyjemności poznania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
[zgłoś do usunięcia] Altair czyli po dziewice: z mojego porównania nie można wywnioskować NICZEGO na temat częstotliwości - także tego, że cokolwiek robię tak często, jak często piję mleko; i ten też błąd Ci zarzuciłem; (...)" ----- sam wiesz jak często pijesz mleko:P Ale się uczepiłeś częstotliwości. "włączyć ostatni neuron!" --- a gdzie ten przycisk, bo nie wiedzę do ciebie instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa dalszej akcji
tak się zastanawiam, czy Wam życia nie żal na takie brednie? ALtair-na zlot młodzieży katolickiej lub oazę jedź, szybciej się uda :) tu same świadome i pokuszę się o określenie wyrafinowane kobiety spotkasz... a mniemam, że o kogoś innego zabiegasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon zwany Molem
Przewrażliwiony jesteś. Gdzie Mol cię oczernił?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostrzegam dziśna forum jakąś dziwną mnaierę pisania. Zastanawiam się z czegotowynika. Panie A. niemiałeś jeszcze doświadczeń z seksem? Dlaczego sukasz dziewicy? Z czego masz doktorat? Wybacz jeżeli pisłaeś już o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineeessssaaaaaaa
ciekawa dyskusja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineeessssaaaaaaa
zastanawia mnie tylko dlaczego szukasz dziewczyny akurat tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum: odpowiedź na niektóre dręczące Cię pytania znajdziesz na wcześniejszych stronach wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa dalszej akcji: jestem ateistą, więc nie wypada mi szukać na zlotach młodzieży katolickiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesana: szukam tutaj, gdyż taki akurat zrodził się we mnie kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli po dziewice: instrukcję obsługi znajdziesz w swoich genach - zaufaj im!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Moje geny mówią mi, że mam kaprys na sen.:P Siju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam ten topik
i stwierdzam,że autor jest totalnym dupkiem z zadartym nosem,szkoda czasu na pisanie takich bzdór,widocznie panie a jest pan sfrustrowany swoją madrością jaka pan pojął na tych uczelniech i tytuł odbił pietno na jego ego,a wrealu penie nic soba nie reprezentuje,frustrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam ten topik: uwielbiam wpisy zawiedzinych nie-dziewic - naprawdę mnie dowartościowują! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam ten topik
ja drogi panie a jestem szczęśliwa w przeciwieństwie do zdesperowanego pana ,który przesiaduje na damskim forum bo w realu zesrałby się w gacie gdyby miał postawić takie warunki,większośc kobiet nawet by cie nieobsrała,on napisał,że doktorkiem jest pewnie dziewczyny doktorkiem ginekologiem:)))),znam jednego lekarza i jest normalnym super facetem ,a ty człowieku na poete powinienes iśc pomyliłes powołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytul doktora
nie posiadaja tylko lekarze(ze niby panie doktorze boli mnie ...:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam ten topik
szkoda czasu na degenerucha,weź sie facet za doszkalanie w fachu,a nie siedzeniu i pirdzeniu w stołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×