Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

ile tak można pieprzyć: jak ja uwielbiam takich ciulikowatych capów, jak ty, mój drogi... może za twoją sprawą zostanę gejem... niestety, i wówczas będę pewnie szukał jeszcze w pupę nietkniętych, a wiec tak czy siak, nie masz na co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam wszystkie zainteresowane do ujawnienia się w tym pięknym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem twoim przeznaczeniem...
Mam wszystko co chcesz i miałam tylko jednego faceta w zyciu. Mam 23 lata, jestem dojrzała, jestem brunetka, mam 165 cm wzrostu, szare oczy, jestem spontaniczna, otwarta, wrażliwa, z ogromnym poczuciem humoru, kończś w tym roku studia, z zakresu bankowości ifinansów, mieszkam pod Warszawą, mam bardzo dużo przyjaciól, mieszkam sama, wynajmuję mieszkanie, jestem bardzo samodzielna i chętnie bym Cię poznała, ale MÓJ FACET BY MNIE ZABIŁ :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) hahahahahhahahahahahahahahhahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami: zawsze jesteś tu mile widziana Polaola: witam po przerwie - wznowienie wątku najlepiej dowodzi, że damy serca wciąż brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem twoim i przeznaczeniem i ciemność widzę: zapewniam, że możesz odpuścić sobie wszelkie próby urażenia mnie lub pozbawienia dobrego humoru - sprawienie tego daleko wykracza poza twoje i tobie podobnych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiMiKA: czy mam to traktować jako wyraz zainteresowania moją skromną osobą, a zarazem deklarację przystawania do poszukiwanego przeze mnie typu przedstawicielek płci pięknej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby Antyfaszysta Roku 2003 - Simon Mole - dokonał w populacji dziewic aż takiego spustoszenia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simol Mol
W Afryce dużo dziewic, zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak było w Afryce, to Simon Mol nie przyjechałby do Polski... Obecnie zaś, to może on nas zapraszać co najwyżej na łono... Abrahama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simol Mol
Dlatego przekazuję ci pałeczkę :classic_cool: Dokończ dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pecha
ojej, tak długo szukasz i nie znlazłeś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, pałeczki od Simona na pewno nie przejmę: zachowanie to byłoby wysoce ryzkowne - przede wszystkim z medycznego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, że i dziś, i rok temu szukałem w sklepie mleka nie wynika przecież, że od roku go nie piłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simol Mol
Głównie z medycznego punktu? :o Nie przejmuj, zyskasz swoją własną, biorąc pod uwagę częstość odnawianego tematu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pecha
ale dlaczego szukasz ich w internecie? czy nie wystarczy rozejrzeć się wokół? nie sądzę, że przez internet znajdzie się kogoś sensowego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
sięgasz tak samo często jak po mleko tylko że bez wyraźnej satysfakcji i samospełnienia ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W konkurencji Simona Mola w ogóle nie startuję. Pisząc o bezsensowności internautów, sama się poniekąd dyskredytujesz, gdyż zaliczasz się do ich grona; w każdym razie, nie podzielam Twojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czyli po dziewice: o częstotliwości nigdzie nie wspomniałem - natychmiast włącz drugą szarą komórkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pecha
taka prawda, ze na kafe zagladaja glownie glupie, nastoletnie 'pipy' albo dojrzale kobiety po 30, ktore nie naleza z pewnoscia do grona dziewic...:O moze poszukaj na jakims portalu randkowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po dziewice
Ja też nic nie pisałam o częstotliwości, pora na twoją 2 komórkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślenine boli
Szuka tam, gdzie ma ochotę. I nic nam do tego. Ja tam życzę mu powodzenia. :) A co do kafe i kobiet tu piszących, to obrażać nas nie będziesz, pomarańczko. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie? Czy nie napisałeś: \"tak samo często\"? Natychmiast otwórz drugie oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz pecha: jeśli chcesz, to uczynię Cię swoją agentką zajmującą się w moim imieniu ofertami portali randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×