Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Altair, możesz spokojnie wyjść spod wrażenia ;-) apetyt mi dopisuje i żdnych diet nie stosuję (ćwiczę trochę) więc chyba nie ma podstaw do bycia pod :-D przykro mi z powodu ekobiety :-( trochę się dziwię niepowodzeniu jakie dotrychczas towarzyszy Twoim poszukiwaniom, bo tutaj jest masa kobiet, niewielu mężczyzn, wiec konkutencja teoretycznie minimalna plus wydaje mi się, że dość łatwo dostrzec (u autora i w temacie) elementy-cechy zachęcające :-) czyżby na kafe bywały same słabo odważne dziewice, a może na świecie zostały juz tylko takie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, paradoks ten od jakiegoś czasu towarzyszy mojemu życiu... W ogóle nie przejmuję się konkurencją, gdyż ta słabo przy mnie wypada.:) Być może kobiety wolą po prostu bolesną przeciętność... Jeśli tak, to w tych szranakach na pewno nie będę brał udziału. A może sądzą że same nie są dość dobre i na pewno nie mają szans? Jeśli to ostatnie, to uroczyście ogłaszam, że obawy takie są całkowicie nie na miejscu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Polcia zwalcza konkurencję.:) Umiejętnie, przyznaję.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, a mozesz rozwinąć, czyli jaśniej poproszę :-) tzn. mogę się domyślac, ze źle odczytałaś mój przekaz na tym topiku, ale i tak prosze Cię o wyjaśnienie :-) Altair, nie łam się, w końcu się jakaś znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Prosić, Polcia, możesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wziąć Polę w obronę. Na pewno nie zwalcza konkurencji, gdyż takiej dla Niej jak dotąd nie widzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altair, przecież już Cię pochwaliłam, w związku z czym juz nie musisz udowadnaić, ze tak dobrze Ci poradziam, że szybko sie uczysz, i że dzięki temu juz wiesz jak należy rozmawiać z kobietą, chociażby na kafe ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niczego nie udowadniam, a próbuję jedynie nacieszyć się moją nową umiejętenością za Twoją sprawą nabytą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak to myślę, że można Cię usprawiedliwić tym bardziej, że żyjemy w świecie pełnym zgorzknienia i cynizmu, a więc świeżość postaw emanujących entuzjazmem należy czynnie popierać :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolitar
A mnie się wydaje że to kolejna podpucha:O na którą łapią się naiwne:O Dziewice wyginęły nie ma co się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanie skierowane było do Złośliwej, oczywiście. Bolitar - daruj sobie wzniosłe misje uświadamiające, mające w dodatku na celu podniesienie samooceny i zdławienie uczucia zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, Złośliwa, zaprawdę krętymi drogami przechadza się los ludzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatraki wszystkie już doszczętnie zdemolowane... Na tym polu osiągnałem chyba totalne zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse są marne...
90% kobiet w Polsce w tym wieku jest dziewicami nie tylko z powodu własnych zasad moralnych, ale także z powodów religijnych, czyt. wyznania rzymskokatolickiego. A żeby nieszczęścia dla Ciebie nie było za mało, to 99% z nich nie zwiąże się z ateistą. przykro mi... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam zwyciezczyni
Mój wniosek jest taki, że autor topiku późno zaczął mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam zwyciezczyni: zaiste intrygujący wniosek - ciekaw jestem tylko, na jakich oparty podstawach... szanse są marne: dzięki za słowa otuchy; myślałem, że procentowo sytuacja przedstawia się znacznie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami: jak już będę miał odchodzić na dobre, to na pewno się z Tobą pożegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna małgorzatka
mam 31 lat, jestem ładna ( 169, 66 kg) jasne włosy, i jestem dziewicą. Chcesz mnie poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tak mozna pieprzyc
koles wez sie opamietaj zboczencu jeden, dziewicy sie zachciało, pomylencu głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Altaira
A gdzie chłopcze nauczyłeś się tych yntelygentnych sztuczek? hę Może zdradzisz? Dopradwy, dzięki Tobie, może uda mi się wyczuć niejednego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc nie pomożesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tak mozna pieprzyc
a po co ma pomagac? to my mamy jemu pomoc zrealizowac jego seksualne fantazje, seks z dziewicą ja cie piernicze, marzenie 30 letniego chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna małgorzatko: chętnie Cię poznam, jeśi wyrażasz takie życzenie do Altaira: przykro mi, nie pomogę, gdyż ma inteligencja w wiadomych sprawach nie ma charakteru wyuczonego, lecz wrodzony (być może pamiętacie niejakiego świniopasa Leppera - ten już kiedyś próbował to tłumaczyć - twierdził, że jego inteligencja jest wrodzona, a Rokity nabyta w toku edukacji; tak więc po dalsze wyjaśnienia tej kluczowej różnicy odsyłam do Przewodniczącego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×