Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

a do obiadu salatka :salata,zodkiewka,pomidor,jablko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakcji
Inez :) kazde jabłko ma ok 100 kcal, wiec z samych jabłek zjadłas ok 500 kcal.. Wiec uważaj na te jabłuszka :) Ale ogolnie chyba dobrze idzie.. Ja teraz postraam sie troszke wiecej jesc, bo 3,5 kg w 16 dni to troche za szybko, a nie chce efektu jo-jo :(( Bo jak wakacje sie zaczna to wiadomo, że ciezko bedzie sie powstrzymawac od ejdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko ma 100 kcal haah
wez jej nie stresuj jablko nie ma 100 kcal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma 60 !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko ma 100 kcal haah
Jabłko (średnio 100g) 50 Kcal Jabłko (średnie 150g) 75 Kca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka w listopadzie schudła jedząc na obiad przeważnie ryż biały albo kasze gryczaną . każdy myślał że będzie efekt jojo, a nie było. była pulchną osóbką a teraz jest chudziutka przy 160cm waży 52kg. odchudzała się dwa miesiace. schudła 18 kg. teraz czasem zje jakieś słodycze ale ćwiczy i trzyma linie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakcji
zalezy na jakiej stronie patrzysz na kalorie! Róznie jest podawane Inez.. Spokojnie ! dobrze jesz, poczekaj troche a efekty zobaczysz na pewno. Jak głodna jestes pochrup sobie marchewke, jej mozesz sobie duzo zjesc ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie to normalnie. jakąś kanapkę albo jakis serek , a na kolacje jakieś owoce, lub warzywko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaaa
ale mam ochote cos wpierdzielic nawet warzywko nietuczace cokolwiek helppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakcji
warzywko mozesz zjesc ! :) A ja przed chwila zjadłam loda 91 kcal ;/ noo ale trudnoo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaaa
ale ja wlasnie mam taki problem ze jak juz zjem warzywko to pojdzie cala reszta a poza tym mialam nie jesc po 18 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaaa
moze mam dauna ale pomaga mi jak sie na modelki napatrze:p od razu mi sie jesc nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laaaaaa...: ja wlasnie tez tak mam ze musze czasem cos zjesc obojetnie co;] musimy dziewczynki dac rade!..a i jakies pol godz temu skonsmowalam lyzke twarogu chudego:Di juz mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam .......
inez... szczerze? to ty nie jestes wcale taka gruba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było...bo chora jestem :( więc dietki jako takiej nie prowadziłam... a wam dziewczyny dobrze idzie:) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Moj głowny problem to własnie jest to, że nawet jak nie jestem głodna po prostu cos bym zjadla. i to Jestt najgorsze ! ale pewnie nie tylko ja tak mam Dzisiaj byłam w taetrze a pozniej na zakupach.. Wiec troche sie nachodzilam :) Kupilam spodenki i 38 rozmiar ciasny, chociaz sie dopielam ale ja wole luzniejsze wiec wzielam 40 Moj jadlospis dzisiejszy :): jogurt i 2 kromki chrupkiego (160 kcal razem) 2 sniadanie corny baton 85 kcal i obiad barszcz bialy i ziemniaczek z 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
A wam jak dzisiaj leci czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czar y Mary
Hej dolaczam sie dziewczyny :) Mam 15 lat i jestem drugi dzień na diecie kapuścianej :P NIe wiem czy wytrzymam cały tydzień, bo już raz zgrzeszyłam i zjadłam troche miesa z obiadu :( musze jakos dotrwac!! Pozdrawiam! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam na śniadanie jogurt danone gratka i jednego małego banana. później trzy kanapki z pomidorem i serkiem wiejskim. i myśle że może zjem na kolacje jabłko, do \"czary mary\" a nie lepiej jeść to co się chce tylko małych ilościach? ja tak robie i widze już efekty.organizmowi należy dostarczać róznych witamin i składników, a ty mało ich dostarczasz. lece pobiegać. za godzine znów coć napisze do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Sylwia dobrze Ci idzie ! :) czary mary- ja bym nie wytrzymala na kapuscianej, mimo ze lubie zupe, ale jakos caly czas jedno too uuh... Lepiej jak sylwia powiedziala : po prostu ograniczaj jedzenie, i po 18.00 nie jedz... Ja tez tak robie ii efekty widdddddac :)))) Zapomnialam sie pochwalic :D Dzisiaj zauwazylam mieśnie na brzuchu, maluskie maluskie ale zawsze cos jest, a to tylko 2 tyg brzuszkow a juz efekty ;d warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Ja tez mam ten prblem, ze nawet jak mi sie nie chce jesc to jem :( sniadanie:bulka razowa z pomidorem+3kromki chrupkiego chleba same IIsniadanie: dwa jablka obiad:szklanka kaszy gryczanej+pol szklanki mleka - 2% kolacja:jablko, ok 150gramow twarozka chudego i maly kawalek pomidora a i jeszcze łyk mleka i jak? dobrze Wam idzie.Ja tez myslalam zeby przejsc na kapusciana,ale boje sie jojo:( jutro dzien wazenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Inez trzymam kciuki ! za jutrzejsze wazenie :D;D twoje jedzenie wydaje mi sie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ważyłam sie w poniedziałek i było 75,2 kg a dzisiaj rano...72,9 :) a chce te 65kg...albo najlepiej 60..:) ale jak będzie 65kg to będe juz baaardzo szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
gruba: wiielkie gratulacje ;*** ! Oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wakacji:nie dziekuje zeby nie zapeszyc:d Jutro rano napisze jak jest:D grubaa: Kochana! Gratuluje.TO naprawde bardzo wielki sukces,ale mysle ze jakbys doszla do 65 byloby dobrze. A i mam pytanko: nie boicie sie jojo? Ja osobiscie nie chce rezygnowac na zawsze ze slodyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Boję się jojo.Bardzo lubię słodycze i mam wrażenie,że kiedy już schudnę do wakacji to jakoś to przez 2 miesiące będzie a we wrześniu mi wróci.Zjadłam dzisiaj na śniadanie dwa malutkie kawałeczki chleba z serkiem,na obiad zjadłam ryż z ważywami,potem przyjaciółka zmusiła mnie do zjedzenia lodów Algida(taki mały kubeczek 81kcal) a potem byłam na spacerze i ok.godziny 18 zjadłam batonika fitness 90 kcal.Zrobiłam dzisiaj chyba z 10 km.Myślicie,że dużo zjadłam?Chyba fatalnie idzie mi to odchudzanie...a to już tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audreysieodchudza: wcale nie fatalnie! stosujes zto co ja: mniej zrec.ja jutro staje na wage! musi drgac. Co myslicie o tej kapuscianej? Gdzie nasza cudowna Ratana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×