Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Ja właśnie przymierzałam wszystkie moje kiedyś ciasne spodnie.Leżą idealnie:).Tak się cieszę.I mam nadzieję,że szybko mi zleca jeszcze te 3kg.Chociaż po moim dzisiejszym jadłospisie można wywnioskować,że prędzej doczekam się jojo niż 50kg.Ale od jutra się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey moje gratulacje:* wafle ryzowe nie mają duzo kalori:) ja zjadłam jeszcze jogurt :( Eh co sie ze mna dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,nie martw się.Tylko jutro musisz już się pilnować.Bo wiem z doświadczenia,że jak zrobi się dwa dni luzu to trzeciego dnia koszmarnie trudno wrócić do diety.To nie były wafle ryżowe.To takie coś jak mniej więcej od loda tylko,że w kwadracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie ok. 12 dwie kanapki, póżniej jabłko, jedno malutkie ciasteczko, kawałek arbuza i jednego pomarańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mało zjadlaś. No ja jutro już się pilnowac będę. Zrobię sobie pomidorka z cebulką i jogurtem naturalnym i będę jadła przez cały dzień. To bardo syte jest a mało kaloryczne:) Ja jestem happy bo wygrałam licytację z butami:) Audrey kurde ja Ciebie podziwiam;*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 19 dni mam czasu na schudnięcie do ok 55 kg, a od 20 czerwca do 1 września do ok 48 musze schudnąć. uda mi się?jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia uda Ci się, ja byłam na warzywno-owocowej w lutym. Przez 3 tygodnie schudłam ok. 8 kilo, co do tej pory przybrałam 6:P ale się nie pilnowałam:) Najgorzej jest w 3 dni, żołądek tak Cię ssie, ze masz ochotę "pożreć" wszystko co Ci się napatoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej dieci się je surowe albo gotowane warzywa czy mogę zrobić z nich np sałatkę jakąs z mojonezem light albo jogurtem naturalnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Ale sprawdź czy ten majonez jest faktycznie małokaloryczny,a nie poprostu light się nazywa.A z jogurtem naturalnym to spokojnie,ale oczywiście bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz wszystko;-) "W czasie kuracji oczyszczającej zaleca się spożywać warzywa ubogie w substancje odżywcze, takie jak: • korzeniowe (marchew, burak, seler, rzodkiew, pietruszka, chrzan) • kapustne (kapusta biała, włoska, kalafior) • cebulowe (cebula, czosnek, por) • dyniowate (ogórki, zwłaszcza kiszone, kabaczek, dynia) • psiankowate (pomidory, papryka) • liściaste (sałata, seler naciowy, zioła przyprawowe) • owoce (jabłka, grapefruity, cytryny). Nie należy spożywać wtedy zbóż, orzechów, ziemniaków, strączkowych, chleba, mięsa, mleka, oleju ani słodkich owoców - są zbyt odżywcze i hamują spalanie wewnętrzne. Dodanie ich do diety przestawia odżywianie na tor spalania zewnętrznego, co może spowodować szereg niedoborów pokarmowych wynikających z niewystarczającego dowozu składników pokarmowych w proponowanej diecie warzywno-owocowej. Nie należy pić mocnej herbaty, kawy, alkoholu ani palić papierosów. Warzywa zaleca się spożywać w postaci soków, surówek, warzyw duszonych i zup gotowanych na wodzie bez tłuszczu. Ilość pokarmu jest dowolna. Kolejność jego spożywania - nie. Najpierw (20 minut przed posiłkiem) pijemy świeży sok (roślinne enzymy trawienne w nim zawarte ułatwiają trawienie), potem owoce, surówki i warzywa gotowane lub duszone. Po kilku dniach uczucie głodu znika, co sprzyja ograniczeniu ilości pokarmów. Szczególnie zaleca się spożywać pokarmy zawierające bakterie kwasu mlekowego np. kiszone ogórki, kapustę, sok z kiszonych buraków oraz czosnek i chrzan (zabójczy w stosunku do bakterii gnilnych), co sprzyja rozwojowi prawidłowej flory bakteryjnej w jelicie grubym. Rośliny zielone (pietruszka, sałata, koper, pokrzywa, kapusta) są źródłem m.in. dobrze przyswajalnego wapnia, co zapobiega odwapnieniu organizmu, a także zawierają cenny magnez i żelazo. Zaleca się również picie wysokozmineralizowanej wody (np. Muszynianka).Wolno używać soli z mikroelementami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeważnie jadłam jabłka, marchewke i ogórki kiszone, czasem kapuste kiszoną i popijałam je wodą. Sałatki to przeważnie starte jabłko z marchewką, albo kiszona kapusta z marchewką i odrobina oliwy z oliwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
cześć. mam 170 cm i ważę obecnie 63.8 kg, zaczynałam od 65kg tydzien temu. Przestawiłam się na zdrowe jedzenie - zero słodyczy i fast foodow oraz jedzenia po 18. Robię ok 100 przysiadów, 50 brzuszków i 15 minut hula-hop dziennie. Do 20 czerwca chce widziec 60kg. Uda się? Co jeszcze zmienić? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia1992 nie ma za co:) kamkaaa witaj:) Pewnie, ze Ci się uda:) ja do 30 czerwca muszę wazyc 58 kg:P mam nadzieje, ze mi sie uda:) a co do ćwiczeń, to ja robie 15 minut hula-hop, 300 rowerków w powietrzu i 500 pół brzuszków (dobre na mieśnie:P) i rano robię 200-300 brzuszków i 300 rowerków:) w ciągu dnia chodzę na rolki, około godzina/poltorej i po 20 na spacer z huskim i mama okolo 4-5km:) jak nie bede duzo jesc to moze uda mi sie schusc do 48:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
godzbal - jak Ty duzo cwiczysz.. jejku.. tak mysle o sobie.. mam 3 tygodnie.. i prawie 4kg do zrzucenia.. przeciez to tak niewiele a duzo czasu.. tylko nie wiem czy metoda dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to marchewka i jabłko no i pomarancze, ale na warzywno owocowej sa zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo 48kg:) Dziękuję Sylwia za poprawienie:) Kamkaaa sportowiec od małego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś grubasek
Cześć Dziewczyny! Gdy miałam 16 lat ważyłam ok 80 kg. Byłam zawsze grubym dzieckiem, potem grubą nastolatką. I postanowiłam to zmienić, schudłam do 55 kg w ciągu ok roku - może mniej. Chciałabym Wam tylko powiedzieć, żebyście się odchudzały z głową, powoli (choć to trudne). Teraz mam 25 lat i mam wielkie problemy z moim trawieniem, z utrzymaniem wagi (choć ważę w granicach 57-62kg). Te problemy wynikają z tego właśnie odchudzania za młodu. Mało jadłam, czasami nic, jeździłam bardzo dużo na rowerze( dziennie nawet 30km), brałam środki przeczyszczające i piłam różne świństwa. Teraz wiem, że zrujnowałam sobie zdrowie. Jestem wiecznie napuchnięta, wzdęta. Mój organizm nie trawi tak jak powinien. Ćwiczenia i zdrowsza dieta są ok. Ale nie przesadzajcie - bo wiem, że łatwo przesadzić. Granica między zdrowym trybem życia i delikatnym odchudzaniem się a chorobą czy anoreksją jest bardzo mała. Trzymam za Was kciuki, bo wiem jaki to ból być grubszą nastolatką. Ale mam też nadzieję, że będziecie odchudzać się z głową. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś grubasek hej:) Bardzo dziękujemy za porady:):* Sylwia no myślę, ze mozna ale z samych jabłek bedzie słodsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×