Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość kamkaaa
ja tak bardzo chce 60 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkaaa zobaczysz, ze będziesz miała tą wymarzoną 60tkę albo i nawet 5tkę z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
godzbal, rok temu wazylam 55 :( a przytylam dlatego ze lecze sie na tarczyce, i to powodowalo apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkaaa mów mi Gosia. Aha:( Ale zobaczysz, że teraz na pewno Ci się udA!!! ja w Ciebie wierzę kochana;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
truskawki maja chyba mało kalorii ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
dziękuję Gosiu ;* Będzie dobrze i wierzę. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Słuchajcie,efekty diety widać dobrze gdzieś po 3 tygodniach.U mnie przynajmniej tak było.W 3 tygodnie zjechałachałm około 5kg więc i Wam się uda!Nie martwcie się jakimiś drobnymi 3 kg,które chcecie zrzucić w 4 tygodnie bo to żaden problem.:) Ja dzisiaj na śniadanko zjadłam jedną bułeczkę maślaną(taką malutką) A na drugie śniadanie wypiłam szklankę coli zero(czyli nic właściwie) Zobaczę czy uda mi się nic nie zjeść na obiad(mama dzisiaj w domu).Ile może mieć taka bułeczka maślana?To jest taka podłużna,pakowana po kilka w super marketach.Nie wiem,może kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey ja też w Nas wierzę. Dopiero zwlekłam się z łóżka:( nie śpię od 7;/ dostałam rano okres i strasznie brzuch mnie bolał:( Tabletki dopiero teraz zaczeły działać;/ Koszmar dosłownie:( Ja nie zjadłam dosłownie nic i nic nie jem. Nie czuje głodu:( Tylko bół tych walnietych jajników brrrr.;/ Dziewczyny ja się zważę dopiero 8 czerwca, bo w czasie okresu jestem taka ociężała, mam nadzieje, że mi to wybaczycie. SYLWIA1992 sorki za wczoraj, ze juz nie odp, ale coś mi sie stało, bo nie mogłam w ogóle strony kafeteri otworzyć:( Ide chyba zaraz znowu się położyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na sniadanie dwa plasterki pomidora z cebulą i kubek truskawek z jogurtem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,współczuję.Nie waż się podczas okresu bo to będzie mało wiarygodna waga,zważ się jak już będziesz po.Poczekamy.Ciesz się,że nie chce Ci się jeść.Ja dzisiaj na śniadanie bułeczka maślana,a na obiad 1/3 banana i trochę truskawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey dzieki:* nie chce mi sie dosłownie nic:( ide sie polozyc, glupie tabletki malo co działaja;/ jakis sok zaraz wypije chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno bedziemy:) Nudno mi było samej, więc jestem:) Audrey dostałas maila wczoraj ode mnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
cześć. Potrzebuję wazej pomocy. Ważę 55,2 a muszę 49. Od jutra do piątku będę jeść zupę kapuścianą. Ale wesprzyjcie mnie,bo nie mam silnej woli, gdzieś się zatraciła i nie mogę się wręcz czasami opanować..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
cześć dziewczyny ;* Dziś zauważyłam, że od tych przysiadów tyłek mi się fajnie 'podniósł'. ;) Ale ja bym chciała żeby mi schudły kolana. Znacie jakieś ćwiczenie na to? Oprócz rowera, bo muszę się uczyć i nie mam czasu teraz;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×